Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

www.ksb.com
logo KSB pumpy

KSB pumpy - čerpadla a armatury

Oběhová čerpadla Calio a Calio S

Vysoce účinná oběhová čerpadla

Výrobky pro vytápění, klimatizaci a větrání
Perfektně vybavena pro nejrůznější požadavky má KSB k dispozici rozsáhlý sortiment čerpadel, armatur, automatizace a pohonů pro vytápění, klimatizaci a větrání. Vhodný pro všechny oblasti použití v oblasti vytápění, klimatizace a větrání se v sortimentu KSB nachází správné vybavení od větších budov až po výškové domy a letiště a také pro rozlehlá zařízení, jako jsou nádraží. Ale i pro domy pro jednu nebo dvě rodiny nabízí KSB široké spektrum čerpadel a armatur pro vytápění, klimatizaci a větrání. Systémy dodávané kompletně od jednoho dodavatele jsou obzvláště účinné.

www


Ama-Drainer (ponorné čerpadlo)

Ponorná čerpadla na znečištěnou vodu

Ama-Drainer - Odvodňování zatopených sklepů, snižování hladiny podzemní vody, dešťová voda, drenáž, bazénová technika, znečištěná voda s příměsí oleje.

Ama-Porter, Amarex N - Kalová čerpadla na splašky, fekálie, dešťovou vodu.

www


Ama-Drainer-Box (zařízení na přečerpávání odpadní vody)

Přečerpávací zařízení na odpadní vodu

Ama-Drainer-Box - Komplexní přečerpávací box na mírně znečistěnou splaškovou vodu (tzv. šedá voda), vodu s příměsí olejů (autoservisy, myčky aut), agresívní vodu a kondenzát.

mini-Compacta, Compacta - Komplexní přečerpávací box na splašky, fekálie, agresívní vodu a kondenzát. Pro veškeré velikosti objektů od rodinných domů až po nákupní centra, hotely apod.

Evamatic-Box, CK 800, CK 1000 - Komplexní přečerpávací šachta na splašky, fekálie, dešťovou vodu. Univerzální provedení pro umístění uvnitř nebo vně objektu (Evamatic-Box), resp. pouze k umístění vně objektu pod úroveň terénu. Pro rodinné domy až středně velké objekty, případně pro tlakovou kanalizaci (CK 800).

www


XO 45 E (ponorné čerpadlo do vrtů) s Controlmatic

Ponorná čerpadla na čistou vodu

XO N, IXO-Pro, Upachrom - Ponorná čerpadla do vrtaných nebo kopaných studní na pitnou, užitkovou nebo dešťovou vodu. Možnost horizontální instalace do nádrže (Upachrom). Provedení s vestavěným tlakovým spínačem (Ixo-Pro).

www


Multi Eco-Top (domácí vodárna)

Zahradní čerpadla a domácí vodárny

Multi-Eco-Pro, Multi-Eco-Top - Samonasávací čerpadlo pro dům a zahradu, s vestavěným tlakovým spínačem, případně tlakovou nádobou (Multi-Eco-Top). Nízká hlučnost, vysoká účinnost.

www


Hya-Solo DV (zvyšování tlaku/hasicí zařízení)

Automatické tlakové stanice

Delta-Compact, Hya-Solo, Delta Vital, Hya-Eco VP, Hyamat SVP - Automatické tlakové stanice pro veškeré velikosti objektů od rodinných domů až po mezinárodní letiště. Provedení s frekvenčními měniči, vysoká účinnost, široké možnosti napojení na řídící systémy budov.

www


Editovat prezentaci výrobků