Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

www.ksb.comKSB pumpy - Přehled sortimentu výrobků

 

Čerpadla pro vytápění, chlazení a cirkulaci teplé vodynahoru


Mokroběžná čerpadla se 3 stupni otáček (Rio, Rio-C) nebo s plynulou regulací otáček (Riotronic, Riotronic-Eco, Rio-Eco), čerpadla na cirkulaci teplé vody (Riotherm), in-line čerpadla s konstantními otáčkami (Etaline, Trialine) nebo s plynulou regulací (Etaline PumpDrive), čerpadla v monoblokovém (Etabloc) nebo kozlíkovém (Etanorm) provedení.
Kalová čerpadla a přečerpávací stanice splaškůnahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:Ponorná čerpadla Ama-Drainer pro mírně znečistěnou vodu, kalová čerpadla Ama-Porter, Amarex, KRT, přečerpávací stanice šedé vody Ama-Drainer-Box, přečerpávací stanice splašků Evamatic Box, mini-Compacta, Compacta, CK-Amarex.
Čerpadla pro zásobování vodounahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:samonasávací čerpadla Multi-Eco, domácí vodárny Multi-Eco-Top, ponorná čerpadla do nádrží a vrtaných studní (IXO, S100 D, UPA), čerpadla pro zásobování užitkovou vodou (Movitec, Etabloc).
Automatické tlakové stanicenahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:automatické tlakové stanice Hya-Solo (s jedním čerpadlem), s více čerpadly a konstantními otáčkami (Hya-Eco K, Hyamat K) nebo s více čerpadly a plynulou regulací otáček pomocí frekvenčních měničů (hya-Eco VP, Hyamat V, Hyamat VP).
Uzavírací a zpětné armatury pro vytápění, chlazení a pitnou vodu, přírubové filtrynahoru


uzavírací klapky (BOAX-B, BOAX-N a BOAX-S) pro vytápění, chladící okruhy a pitnou vodu, uzavírací klapky Boaxmat s elektrickým pohonem, uzavírací vlnovcové ventily BOA-H pro horkou vodu a páru, membránové ventily Sisto pro pitnou vodu a cirkulaci teplé vody, zpětné armatury (BOA-RVK, Serie 2000), přírubové filtry pro vytápění a chlazení (BOA-S).
Regulační armatury pro vytápění a chlazenínahoru


armatury pro uzavírání a regulaci topných a chladících okruhů (BOA-Compact, BOA-SuperCompact, regulační armatury s elektrickým pohonem (BOA-CVE), vyvažovací ventily (BOA-Control), regulační systém (BOA-Systronic).

Editovat Galerii produktů

Témata 2019

Katalog firem a výrobků


Představujeme

  • Hostomský Pavel - Krbová kamna, kotle www.hostomsky.cz
    Krbová kamna VERNER, MORSO, JOTUL, EUROTEPLO, BRUNO, ROMOTOP, WAMSLER, kamna na peletky ARTEL, PYROS, THERMOROSSI, kotle na dřevo a peletky ATMOS, HAPERO, THERMOROSSI, VERNER, krbové vložky, vložky na peletky, ...
  • E S L, a.s. www.esl.cz
    E S L, a.s. = komplexní řešení v oblasti technických a technologických zařízení budov rozšířené o obor elektroinstalace a systémy měření a regulace. - ústřední vytápění a topné systémy (kotelny a výměníkové stanice) ...
Chcete zde být také?
technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Top firmy za leden

Top obory za leden