Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

KORADO, a.s.

www.korado.cz
logo KORADO

KORADO - otopná tělesa desková, trubková, designová

RADIK - desková otopná tělesa


RADIK PREMIUM

RADIK jsou ocelová desková otopná tělesa s přirozeným prouděním vzduchu kolem jejich přestupní plochy. Jsou vyráběna v jednoduchém, zdvojeném nebo tří deskovém provedení. Základní přestupní plochu tvoří tvarovaná deska s horizontálně a vertikálně uspořádanými kanálky. Pro zvýšení tepelného výkonu je u některých typů na vnitřní stranu desky přivařena přídavná přestupní plocha.

Deska je vyrobena ze dvou výlisků z ocelového plechu, které jsou v místě vertikálních prolisů spojeny bodovými a po obvodě švovými sváry. Je použit ocelový plech válcovaný za studena s nízkým obsahem uhlíku.

KE STAŽENÍ: katalog, ceník, montážní návodyModel RADIK PREMIUM je svisle orientované deskové těleso, které především svými rozměry umožňuje montáž i ve stísněných nebo atypických prostorách. Jeho konstrukce umožňuje především spodní středové nebo krajní spodní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Alternativně lze využít i jeho horní středové nebo horní krajní připojení. Ze zadní strany nejsou na tělese navařeny žádné příchytky, proto jsou součástí dodávky tělesa speciální konzoly, které zaručují jeho snadnou, rychlou a bezpečnou montáž.
Produktová řada KLASIK

Desková otopná tělesa s levým nebo pravým bočním připojením na otopnou soustavu s nuceným nebo samotížným oběhem.
Produktová řada VK

Desková otopná tělesa se spodním připojením na otopnou soustavu s nuceným oběhem teplonosné látky.
Produktová řada PLAN

Desková otopná tělesa s hladkou čelní deskou a s bočním nebo spodním připojením na otopnou soustavu s nuceným nebo samotížným oběhem.
Produktová řada RADIK - desková otopná tělesa výšky 200 mm

Desková otopná tělesa RADIK výšky 200mm lze upevnit na stěnu i na podlahu. Standardně jsou tělesa dodávána včetně potřebného počtu "Dělených konzol plus" určených pro montáž tělesa na stěnu.
Produktová řada HYGIENE

Desková otopná tělesa do prostředí s vysokými požadavky na hygienu a čistotu, s bočním nebo spodním připojením na otopnou soustavu s nuceným nebo samotížným oběhem.
Produktová řada VERTIKAL

Deskové otopné těleso svisle orientované bez ventilu se spodním středovým připojením a hladkou nebo prolisovanou čelní deskou.


KORALUX - trubková otopná tělesa

produktová řada MAX

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou určena především k vytápění koupelen, WC, kuchyní a místností s obdobným charakterem. Díky své konstrukci jsou použitelná v teplovodních otopných soustavách s nuceným i samotížným oběhem teplonosné látky. Jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů různých průměrů a tvarů.

KE STAŽENÍ: katalog, ceník, montážní návodyTrubková otopná tělesa KORALUX LINEAR MAX jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a rovných profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR MAX - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a rovných profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO MAX jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO MAX - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.produktová řada COMFORT

Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR COMFORT jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR COMFORT - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO COMFORT jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO COMFORT - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.produktová řada CLASSIC

Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR CLASSIC jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR CLASSIC - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO CLASSIC jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.


Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO CLASSIC - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.
produktová řada STANDARD

Trubková otopná tělesa KORALUX STANDARD jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru "D" a rovných profilů s kruhovým průřezem. Rozteč připojení na otopnou soustavu je odvozena z délky otopného tělesa. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

produktová řada EXCLUSIVE - CHROM

Chromovaná trubková otopná tělesa KORALUX LINEAR EXCLUSIVE - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru „D“ a rovných profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Chromovaná trubková otopná tělesa KORALUX RONDO EXCLUSIVE - M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru „D“ a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.


KORATHERM - designová otopná tělesaproduktová řada VERTIKAL

Designová otopná tělesa KORATHERM jsou novým produktem, který významně rozšiřuje portfolio komfortních designových těles vyráběných firmou KORADO. Široký sortiment ucelené výrobkové řady KORATHERM sestává z pěti základních modelů. Liniové, horizontálně nebo vertikálně orientované otopné profily jsou konstrukčně uspořádány do mnoha typů. Nabízená barevná paleta spolu s variabilně řešeným připojením těchto těles k otopné soustavě rozhodně vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka.

KE STAŽENÍ: katalog, ceník, montážní návodyDesignové otopné těleso KORATHERM VERTIKAL představuje moderní design spojený s efektivním způsobem sdílení tepla ve vytápěné místnosti. Její čelní plocha zvýrazňuje sálavou složku tepla a navazuje tak pocit tepelné pohody.

Designové otopné těleso KORATHERM VERTIKAL - M představuje moderní design spojený s efektivním způsobem sdílení tepla ve vytápěné místnosti. Jejich čelní plocha zvýrazňuje sálavou složku tepla a navazuje tak pocit tepelné pohody. Progresivní spodní středové připojení umožňuje jeho nenásilné včlenění do interiéru.


produktová řada HORIZONTAL

Designové otopné těleso KORATHERM HORIZONTAL představuje svým tepelným výkonem komfortní alternativu ke klasickému deskovému tělesu. Široká paleta barev a jeho osobitý vzhled s charakteristickým liniovým uspořádáním otopných prvků přirozeně vyzývá k zakomponování do moderního interiéru.
Nenápadný luxus s jedinečným propojením elegance a výkonu to je KORATHERM HORIZONTAL - M. Nabízí se jako vhodné řešení vytápění prostor s velkoplošnými skleněnými konstrukcemi jakou jsou např. výkladní skříně, zimní zahrady, panoramatická okna, prosklené průchody, vestibuly apod.


KORATHERM HORIZONTAL VKM je nejnovější model, který rozšiřuje produktovou řadu designových otopných těles. Spodní středové připojení a regulační ventil, které jsou jeho nedílnou součástí, zvyšují efektivní funkci tohoto tělesa ve všech moderních otopných systémech.
produktová řada HORIZONTAL (nadpodlahová otopná tělesa) - NOVINKA

Designová otopná tělesa KORATHERM jsou určena pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky. Nové typy 23, 44 a 46 rozšiřují sortiment modelů KORATHERM HORIZONTAL a KORATHERM HORIZONTAL - M a umožňují tak jejich použití ve více prostorách. Všechna tato tělesa jsou dodávána s horní krycí mřížkou a lze je upevnit pouze na podlahu pomocí speciálních stojánkových konzol.
produktová řada REFLEX

Designové otopné těleso KORATHERM REFLEX představuje moderní design spojený s efektivním způsobem sdílení tepla ve vytápěné místnosti. Jejich čelní plocha zvýrazňuje sálavou složku tepla a navazuje tak pocit tepelné pohody. Díky svému konstrukčnímu řešení je nejen příjemným, ale také vysoce praktickým doplňkem předsíní a vstupních hal obytných i veřejných budov.


Konvektory KORADO


Konvektory KORADO

Konvektorová tělesa KORADO po technické i designové stránce plnohodnotně doplňují nabídku radiátorů skupiny KORADO. Nově vytvořené produktové řady konvektorů navazují na dlouholetou tradici značky LICON a jsou rozčleněny do 5 výrobkových skupin, ve kterých jsou zařazeny i konvektory s ventilátorem, konvektory v bazénovém provedení, nebo konvektory umožňující jak topení tak i chlazení. Jedná se o tyto skupiny - o podlahové konvektory KORAFLEX, otopné lavice KORALINE, nástěnné konvektory KORAWALL, speciální fasádní konvektory KORASPACE a tepelné výměníky KORABASE.

KE STAŽENÍ: katalog, montážní návody
Produktová řada KORAFLEX

Konvektory KORAFLEX jsou určeny pro zapuštění do podlahy, zejména v prostorách neumožňujících umístění těles nad podlahu, například k francouzským oknům, k průchodům do zimních zahrad a vstupům do hal, a to jak v rodinných domech, tak v komerčních prostorách a administrativních budovách.Produktová řada KORALINE

Otopné lavice KORALINE jsou díky svému elegantnímu designu a kompaktním rozměrům určeny do interiérů s velkými prosklenými plochami nebo nízkými parapety. Jejich výborné technické parametry zaručují vynikající tepelnou pohodu v místnosti. Pro zvýšení účinnosti je možné jejich osazení ventilátorem což umožňuje jejich použití i při nízkoteplotních spádech.Produktová řada KORAWALL

Nástěnné konvektory KORAWALL jsou díky svému modernímu designu, vysokému výkonu a zároveň hospodárnému provozu vhodné k vytápění domácností, komerčních prostor i administrativních budov. Jejich nespornou výhodou je velmi nízká povrchová teplota, dosahující maximálně 40 °C. Výrobky z řady KORAWALL, které jsou osazeny ventilátorem, dosahují vysokých výkonů i při použití v systému nízkoteplotního vytápění. Zároveň můžou být v letních měsících použity pro dochlazování místností. To vše s benefity systému Optimized Convection - nízká hlučnost a příkon ventilátorů při zachování maximálně možných výkonů.Produktová řada KORASPACE

Fasádní konvektory KORASPACE jsou ideálním a efektivním řešením pro instalaci v budovách s velkými prosklenými stěnami a umožňují architektům a projektantům realizaci jejich představ o designu a fungování celé budovy včetně vytápění.Produktová řada KORABASE

Tepelné výměníky KORABASE nabízejí ideální řešení pro individuální instalace, zejména v prostorách, kde jsou kladeny vysoké požadavky na kompaktnost interiéru z hlediska použitých materiálů. Při dodržení zásad správné instalace získáváme výkonné neviditelné topné těleso.

Větrací jednotky s možností rekuperace


KORAVENT 100 a 100W

Společnost KORADO, a.s. představuje nové nástěnné jednotky pro řízené větrání místností. Nespoléhejte na větrání nahodilým otevíráním oken. Naše malé větrací jednotky s velmi jednoduchou montáží dokáží kontrolovaně přivádět do místnosti potřebné množství čerstvého a čistého vzduchu s minimální spotřebou energie a s vysokým útlumem hluku.

Malé větrací jednotky s útlumem hluku a velkými výhodami: tiché, výkonné, lehce ovladatelné a s rychlou montáží.
Proti rostoucímu obtěžování venkovním hlukem při větrání existuje osvědčené řešení KORAVENT 100. Jeho zvýšený útlum hluku v kombinaci s hlukově izolujícími okny vytváří v interiéru opět místo klidu a pohody. Také další látky zatěžující životní prostředí, jako je jemný prach a pyl, zůstávají zachyceny díky volitelným filtrům. Větrací výkon jednotky lze nastavit v několika stupních na LCD displeji.
wwwKORASMART 1100 a 1100T

Lokální větrací jednotky s rekuperací a automatickým odvlhčováním.
KORASMART 1100 vytváří optimální a zdravé klima pro bydlení. Trvale pomáhá předcházet tvorbě plísní a škodám způsobeným nadměrnou vlhkostí. Jednotka je automaticky ovládaná na základě vlhkosti vzduchu v místnosti.KORASMART 1200 a 1200T

Lokální větrací jednotky s rekuperací, automatickým odvlhčováním a elektronicky uzavíratelnou klapkou
Vhodná do koupelen a místností se zvýšenou vlhkostí. Tím zajišťuje zdravé klima pro bydlení a zlepšuje kvalitu života. KORASMART 1200 je vybavena elektronicky uzavíratelnou klapkou zajišťující uzavření přívodu vzduchu při nečinnosti jednotky.KORASMART 1300

Lokální větrací jednotky s rekuperací a hlukovým útlumem
Jednotka KORASMART 1300 zaujme zejména energeticky úsporným řízeným větráním, tichým provozem a systémem volitelných filtrů. Je tak vhodným řešením pro obývací pokoje a ložnice. Pomocí vhodně zvoleného filtru pomáhá řešit problémy lidí trpících alergií na pyly či různými respiračními chorobami.KORASMART 1400

Lokální větrací jednotky s rekuperací, hlukovým útlumem a programovatelným nastavením
Jednotka KORASMART 1400 zaujme zejména energeticky úsporným řízeným větráním s možností uživatelského nastavení max. vlhkosti a teploty. Rovněž vyniká tichým provozem a možností volby volitelných filtrů. Je tak vhodným řešením pro obývací pokoje a ložnice. Pomocí vhodně zvoleného filtru pomáhá řešit problémy lidí trpících alergií na pyly či na jiné respirační choroby.SENSOBOX - inteligentní senzor kvality vzduchu

Inteligentní senzor kvality vzduchu s možností řízení nástěnných větracích jednotek
SENSOBOX dává zelenou čistému vzduchu. Jako inteligentní senzor kvality vzduchu registruje nejen koncentraci oxidu uhličitého, ale i mnoho dalších zatěžujících látek (VOC) - a to dříve, než na ně reaguje lidské tělo a než jsou překročeny doporučené hodnoty. Automaticky může následně aktivovat větrací jednotku. Aktuální kvalitu vzduchu zobrazují tři barevné diody v čelním panelu.


Editovat prezentaci výrobků