Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

ista Česká republika s.r.o.

www.ista.com
logo ista

ista - měření a rozúčtování vody a tepla s vizualizaci dat

ista - rozdělovač topných nákladů

Poměrové měření tepla

Každý by měl platit pouze to, co spotřebuje.
Rozdělovač topných nákladů zobrazuje spotřební dílky jednoduchým a snadno srozumitelným způsobem. Díky možnosti individuálního naprogramování je doprimo 3 schopno fungovat třemi způsoby:

  • odečty přímo z displeje
  • pochůzkovým odečtem "walk by" (mimo byt)
  • dálkovým odečtem za pomocí radiového systému.

Sami se rozhodnete, která z těchto variant je pro vás vhodná.

www


ista - detekce úniku vody

Detekce úniku vody

Tato služba upozorňuje správce budov a případně uživatele bytu v momentě, kdy je zaznamenána neobvyklá spotřeba, která může znamenat nežádoucí únik vody.
Upozornění se zobrazují našim zákazníkům online a na webovém portálu ista24.cz, s možností nastavení upozornění také e-mailem a SMS.Rádiový systém pro vodoměry, elektroměry, plynoměry a měřiče tepla

Jak funguje rádiový systém v domě?
S naší rádiovou technologií symphonic 3 Vám nabízíme maximální pohodlí a flexibilitu ve vyúčtování tepla a vody podle skutečných spotřeb. Veškerá data získána z rozdělovačů topných nákladů, měřičů tepla či vodoměrů jsou přenášeny za pomocí rádia, bez nutnosti návštěvy bytů.
Všechny údaje o spotřebě tepla a vody shromažďujeme s využitím dálkového odečtu - radiového systému symphonic sensor net.
Spolehlivé rozúčtování a údaje o spotřebách viditelné v online aplikaci ista24cz. Takto můžete spravovat spotřebu energií rychle a pohodlně.

www


ista - vodoměry pro studenou a teplou vodu

Vodoměry pro studenou a teplou vodu

Bytový vodoměr domaqua m - vysoká spolehlivost a dlouhá životnost díky vyzrálé, spolehlivé technice, mnohostranně použitelný vodoměr za výhodnou cenu, integrovaná ochrana proti manipulaci pro vysokou bezpečnost.
Bytový vodoměr domaqua m R100H - vysoká spolehlivost a dlouhá životnost díky vyzrálé, spolehlivé technice, mnohostranně použitelný vodoměr za výhodnou cenu, odolný vůči nežádoucí manipulaci, velmi malá celková výška, extrémně přesný
Originální vodoměry istameter m pro teplou a studenou vodu - bezproblémová výměna díky oddělení počítadla a vestavných dílů, široké spektrum použití díky velkému množství variant bezproblémová integrace do systémů dálkového odečtu díky provedení s kontaktním výstupem a také díky elektronické variantě s rádiem a M-Busem, precizní měření a spolehlivost, univerzální použití: může být dodatečně vybaven kontaktním, radiovým nebo M-Bus modulem, velmi jednoduchá výměna: mění se pouze počítadlo - spodní část zůstává instalovaná do potrubí.

www


Editovat prezentaci výrobků