Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN Radiátory s.r.o.

www.isan.cz
logo ISAN Radiátory

ISAN Radiátory - Designové radiátory a podlahové konvektory

Koupelnové a designové radiátory MELODY

Designový radiátor Gala

Koupelnové a designové radiátory MELODY

Jsme specialisté na výrobu koupelnových a designových radiátorů. Vyrábíme ročně přes 200 000 koupelnových radiátorů a přes 50 000 designových radiátorů. V našem sortimentu najdete klasické bílé i barevné koupelnové radiátory, dále radiátory v nerezovém nebo v chromovém provedení a rovněž dodávka atypických těles je pro nás běžnou praxí.
Nejširší produktová řada MELODY nabízí škálu 68 modelů radiátorů. Řada MELODY zahrnuje radiátory do koupelen, obytných prostor i kanceláří. Současné trendy v architektuře a bytovém designu jsou určovány elegantními tvary a ušlechtilými materiály jako je sklo, černá či broušená nerezová ocel. Ani tělesa ISAN netvoří výjimku - radiátory z řady MELODY vkusně dotvoří interiér. Individuální designový prvek z radiátoru učiní aplikace grafického motivu či vlastní fotografie. Především v koupelně oceníte odolnou chromovou povrchovou úpravu nebo nerez, které dokonale korespondují s ostatními prvky koupelen. 
Dle přání zákazníka je možno specifikovat barevné provedení, rozměry, materiál i způsob připojení radiátoru.

www


Designový radiátor - ISAN

Designový radiátor Variant Photo

Variant Photo je typ radiátoru, oblíbený mezi majiteli bytů stejně jako designéry. Přední kryt tělesa umožňuje potisk, který dává prostor nápaditosti, ať jej využijete pro fotografie, loga, reprodukce uměleckých děl, struktury a geometrické tvary a další. Designový radiátor je vhodný do obytných i veřejných prostor, restaurací aj. Dodáváme jej ve dvou možných velikostech. Standardní je středové připojení do centrální otopné soustavy.

www


Designový radiátor - Akros

Designový radiátor Akros

Subtilní vertikální trubky vytváří z tělesa Akros nepřehlédnutelný designový prvek, který se hodí do každého interiéru, především do vstupních hal či jídelen. Vyniká obzvláště v metalických barvách. Designový radiátor Akros je možné vyrobit včetně háčků k praktickému zavěšení textilií.

www


Koupelnový radiátor - Atria

Koupelnový radiátor Atria

Atria je moderní topný žebřík z vodorovných plochých profilů, díky kterým zabírá minimum místa. Jednoduchý design a funkčnost je pro tento radiátor na stěnu typický. Výhodou radiátoru je možnost uzpůsobení na kombinované vyhřívání, samostatně elektrické nebo zapojení do centrálního topného systému. Vhodný je tak do koupelen i jiných prostor, kde je třeba přitápět na jaře a na podzim. Radiátor je standardně vyráběn ve 3 velikostech. Samozřejmostí je možnost lakování barvami ve škále RAL s povrchy jak hladkými, tak strukturovanými.

www


Koupelnový radiátor Avondo

Koupelnový radiátor Avondo

Klasický koupelnový žebřík Avondo, který má dle rozměru jednu až tři trubky vystupující do popředí. Díky tomu je možné praktické zavěšení ručníků či jiných textilií, tím se koupelnový radiátor Avondo stává nepostradatelným funkčním doplňkem každé koupelny.

www


Elektrický radiátor E-Saga

Elektrický radiátor E-Saga

Extra tenké elektrické těleso E-Saga, které nevyžaduje zapojení do centrální otopné soustavy. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky. Přenos tepla je zajištěn pouze topnou fólií bez obsahu kapaliny v radiátoru.

Moderní hranaté provedení ve spojení s velkou plochou přinese teplo do předsíní, obývacích pokojů, vstupních hal, ale i na místa, kde není možné využít jiného zdroje tepla. Stane se tak funkčním designovým prvkem interiéru s bohatým výběrem barevného provedení. Vynikne jak v metalických barvách, tak v barvách se strukturovaným povrchem. Těleso je navíc možné potisknout motivem dle vlastního výběru a osadit nerezovými madly z broušeného nerezu.

Pohodlné ovládání elektrického tělesa zajištuje plně programovatelný termostat s LED podsvícením.

www


Elektrický radiátor E-Arte

Elektrický radiátor E-Arte

Vertikální elektrický radiátor E-Arte pracuje s novou technologií ohřevu. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky, nevyžaduje tedy zapojení do centrální soustavy. Přenos tepla zajišťuje topná fólie, která rovnoměrně prohřívá celou plochu tělesa. Maximální povrchová teplota je z důvodu bezpečnosti omezena na 60°C.

Elegantní elektrický radiátor se zaoblenými tvary je možné potisknout vlastním motivem nebo osadit až dvěma zaoblenými nerezovými madly. Samozřejmostí je bohatý výběr barevného provedení.

Pohodlné ovládání elektrického tělesa zajišťuje plně programovatelný termostat s LED podsvícením.

www


Koupelnový žebřík Flexi

Koupelnový žebřík Flexi

Klasický koupelnový žebřík s nezanedbatelnou nadhodnotou, výklopnými policemi na sušení. Ve chvíli, kdy nepotřebujete využívat funkce sušení na sklopené polici, šetří prostor a slouží podobně jako běžný nástěnný radiátor. Až plně vyhřívané výklopné police otevírají nové možnosti pro provoz v koupelnách, sušárnách, šatnách i technických prostorech. Uplatnění jistě naleznou také v kuchyních a vstupních prostorech. Praktický topný prvek pro každou domácnost.

www


Designový radiátor Gala

Designový radiátor Gala

Designový radiátor Gala je stylový prvek interiéru. Odpovídá duchu konkrétní školy umění, designu a architektury, kde umění a technika tvoří celek. Masivní ocelové profily rýsují zřetelnou tvarovou linku a díky značnému objemu topného média jsou vhodné i pro provoz v nízkoteplotních topných systémech. Moderní ocelový radiátor, který nepřehlédnete.

www


Praktický radiátor Nix

Praktický radiátor Nix

Praktický radiátor Nix s poličkou a háčky ocení především majitelé rodinných domů, chalup a horských chat. Uplatnění jistě najde také ve sportovních a pracovních šatnách, wellness centrech apod. Mohutný ocelový rám disponuje řadou praktických prvků určených pro sušení. Spolehlivě vysuší bundy, rukavice, čepice, vycházkovou, pracovní obuv, sportovní vybavení pro volný čas či pobyt v přírodě. Dodáván je i ve variantě pro čistě elektrický provoz bez nutnosti stavebních zásahů do interiéru.

www


Kouplenový radiátor s policemi Rytmo

Kouplenový radiátor s policemi Rytmo

Koupelnový radiátor Rytmo otevírá třetí prostorovou osu pro sušení. Horká voda prohřívá celé těleso včetně praktických sklopných polic s magnetickou fixací. Radiátor pracuje, jak při napojení na centrální otopnou soustavu, tak při osazení elektrickou topnou patronou. Na přání může být vybaven háčky a kryty připojovacích armatur. Výkonný pomocník do domácnosti je dodáván ve čtyřech základních rozměrech a celé škále barev dle vzorníku ISAN.

www


Praktický radiátor Finix

Praktický radiátor Finix

Radiátor Finix ocení především majitelé rodinných domů, chalup a horských chat. Uplatnění jistě najde také ve sportovních a pracovních šatnách, wellness centrech apod. Mohutný ocelový rám disponuje řadou praktických prvků určených pro sušení. Spolehlivě vysuší bundy, rukavice, čepice, vycházkovou, pracovní obuv, sportovní vybavení pro volný čas či pobyt v přírodě. Dodáván je i ve variantě pro čistě elektrický provoz, bez nutnosti stavebních zásahů do interiéru.

www


Elektrický radiátor E-Cult

Elektrický radiátor E-Cult

Elektrický radiátor s topnou fólií a praktickými otvory pro zavěšení textilií. Odpadá nutnost použití madel, radiátor rychle vysuší a nahřeje vlhké osušky, ručníky i další textilie. Ovládání pomocí bezdrátového termostatu. Koupelny, kuchyně, vstupní haly, ale i prostory pro sport a relaxaci, tam všude oceníte výhody elegantního E-Cultu.

www


Podlahový konvektor TERMO | ISAN

Podlahové konvektory TERMO

Produkcí podlahových konvektorů se zabýváme již více jak 10 let a vyrábíme přes 8 000 ks ročně a dodáváme je dlouhodobě do zahraničí, kde naše konvektory úspěšně konkurují velkým zahraničním výrobcům.
Nová generace podlahových konvektorů TERMO je konstruována výhradně pro nízké napětí 24 V DC, které zaručuje bezpečnost, jak pro zvědavé prsty vašich dětí, tak pro údržbu. Malý objem vody v tepelných výměnících umožňuje rychlé zahřátí na provozní teplotu.
Podlahové konvektory TERMO zahrnují širokou nabídku typů - s ventilátorem a lamelovým výměníkem (FRT), podlahové konvektory určeny k topení i chlazení (FRC, FRD), podlahové konvektory s ventilátorem (pro vyšší výkon) do vlhkého prostředí (FRB), podlahové konvektory s instalovaným zdrojem napětí 24V DC (FRZ, FZC, FZD), a podlahové konvektory bez ventilátoru s lamelovým výměníkem (FRK) a bez ventilátoru do vlhkého prostředí (FRM).
Novinkou v sortimentu podlahových konvektorů TERMO jsou elektrické podlahové konvektory - elektrický podlahový konvektor s ventilátorem pro vyšší výkon FET a elektrický podlahový konvektor s přirozenou konvekcí FEK.
Samozřejmostí jsou atypické rozměry a provedení.
Pro potřeby rozsáhlejších projektů upravíme rozměr, konstrukci a vnitřní uspořádání konvektorů. Zajistíme řešení do vlhkých prostor, připojení vzduchotechniky s upraveným vzduchem. Měření o tepelném výkonu doložíme k projektu.
Podlahové konvektory TERMO jsou ideální pro moderní stavební celky, nízkoenergetické domy a pro Green Energy projekty. Nacházejí uplatnění v místech s velkoplošným zasklením. Instalují se v komerčních a administrativních budovách, obchodních centrech, vestibulech a ostatních veřejných prostorách. Rozšířené jsou také v bytové zástavbě, kde slouží pro vytápění obytných místností, chodeb, hal a zimních zahrad.
V nabízíme konvektory různých délek, šířek a výkonů. Dodáváme atypické délky, rohy, oblouky dle potřeb zákazníka.

www

Lamelové radiátory a sálavé konvektory EXACT

Sálavý konvektor | ISAN

Lamelové radiátory a sálavé konvektory EXACT

Sálavé konvektory a lamelové radiátory řady EXACT vyrobené z masivních ocelových profilů 70x11 mm dnes patří v zemích s požadavky na vysoký tepelný výkon k tradičním a osvědčeným topným tělesům. Jejich hlavní topnou složku tvoří sálavé teplo. Sálavé konvektory jsou opatřeny přídavnou konvekční plochou, proto i při své nízké výšce a decentním vzhledu zaručují vysoké tepelné výkony. Skvěle se hodí do místností, ve kterých by jiný typ radiátoru narušil jejich světlost. Představují ideální řešení např. pro haly a zimní zahrady s velkými okny.

Lamelové radiátory jsou topné stěny v horizontálním nebo vertikálním provedení s možností uchycení na zeď či podlahu. Skládají se z jedné nebo ze dvou topných desek s hladkým a lehce udržovatelným povrchem. Preferovány jsou zejména v prostorech se zvýšenými hygienickými nároky na bezprašnost (splnění tzv. antialergických parametrů).

www


Sálavý konvektor | ISAN

Sálavé konvektory EXACT

Sálavé konvektory díky plochám a posílené konvekci vytváří optimální tepelný komfort. Jsou dostupné v různých délkách a šířkách, které je možno si variabilně modifikovat na základě technických parametrů daného projektu.

Hlavní zákazníky si tyto produkty našly především v severských zemích, kde jsou kladeny vyšší nároky na tepelný výkon. Lze zvolit způsob uchycení na zeď nebo na zem. Z hlediska připojení nabízíme stejné možnosti připojení a sice boční bez ventilu, spodní s ventilem nebo středové.

www


Lamelový radiátor | ISAN

Lamelové radiátory EXACT

Lamelové radiátory vyrábíme ve dvou základních podobách z jedné, nebo ze dvou hladkých teplonosných desek. Povrch bez zbytečných výčnělků umožňuje velmi snadnou a nenáročnou údržbu a čištění. Tato tělesa jsou doporučována speciálně do prostor vyžadujících splnění hygienických norem pro bezprašné prostředí, tedy tam, kde potřebujeme radiátory s antialergickými parametry.

www


Článkový radiátor ATOL | ISAN

Článkové radiátory ATOL

Článkové "retro" radiátory ATOL s hladkým povrchem, které jsou ideální náhradou klasických článkových "litinových" těles. Vyznačují se snadnou údržbou a vysokým tepelným výkonem.
Jednotlivé články se skládají z ocelových trubek, jejichž počet udává označení radiátoru. Dodáváme typy C2 až C6. Vysoké tepelné výkony řadí článkové radiátory mezi vyhledávané zejména pro rekonstrukce starších bytových prostor. Článkové radiátory ATOL mají optimální cirkulaci s vysokou účinností přenosu tepla. Jsou vhodné i do nízkoteplotních systémů.
Nabídka zahrnuje radiátory různých rozměrů, ale i širokou škálu barevných provedení, včetně metalických a strukturovaných barev, ale i bezbarvého laku ze vzorníku ISAN.

www


Žebrové radiátory SPIRAL | ISAN

Radiátory z žebrových trubek SPIRAL

Radiátory řady Spiral nabízí široké využití nejen v moderní výstavbě, ale především v administrativních, technických, průmyslových a hospodářských budovách. K výběru je široký sortiment jedno až třípramenných radiátorů vyrobených z žebrových trubek různých průměrů.
Tělesa dodáváme v několika možných variantách:

  • standardní povrchová úprava práškovou epoxy-polyesterovou barvou
  • provedení nerez
  • povrchová úprava žárovým pozinkem odolná vůči agresivnímu prostředí
  • bezbarvý lak

Zákazník si může zvolit způsob uchycení na zeď, na zem, nebo jako samostojnou variantu. Předností těles Spiral je také možnost umístění horizontálně i vertikálně.

www


Konvektor s lamelovým výměníkem ECOLITE | ISAN

Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE

Konvektory s lamelovým výměníkem jsou moderní topné prvky používané pro vytápění kancelářských a prodejních prostor, autosalónů, hotelů a dalších veřejných staveb. Vhodné jsou především tam, kde je nutné tepelně odstínit velké prosklené plochy, např. francouzská okna, výlohy a stěny vystavené působení chladného vzduchu.
Malý vodní obsah je předpokladem dobré regulovatelnosti umožňující rychlý zátop, snižuje při zátopu tepelnou setrvačnost a dovoluje rychlou reakci na kolísání teploty okolí, způsobené náhodnými tepelnými zisky, např. slunečním zářením, pobytem osob, elektrickými spotřebiči apod. Optimální funkce konvektoru je dosaženo pomocí opláštění, které vytváří tzv. komínovou šachtu. Přetvořením topného tělesa Exact do formy lavice dosáhneme ještě vyšší funkčnosti. Hodí se například do veřejných prostor, jako jsou knihovny, školy, budovy pošty a jiné.
Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE jsou vyráběny v hranatém (ECOLITE CUBE) a kulatém provedení (ECOLITE ROUND) s možností uchycení na stěnu (LSK, LST, TSK, TST) nebo montáže na zem (LZK, LZT, TZK, TZT). Konvektory z řady ECOLITE mohou být doplněny o ventilátor, který zvyšuje tepelný výkon tělesa.
Veškerá tělesa ze sortimentu ECOLITE je možné opatřit vlastním potiskem, který konvektoru dodá elegantní a osobitý vzhled.

www


Editovat prezentaci výrobků