Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

ISAN Radiátory s.r.o.

www.isan.cz
logo ISAN Radiátory

ISAN Radiátory - designové radiátory a podlahové konvektory

Koupelnový žebřík se sklopnými policemi RYTMO
Praktický radiátor NIXPraktický radiátor FINIXElektrický radiátor E-CultDesignový radiátor GalaKoupelnový žebřík FLEXIRadiátor Collom s grafickým motivem

Koupelnové a designové radiátory MELODY

Jsme specialisté na výrobu koupelnových a designových radiátorů. Vyrábíme ročně přes 200 000 koupelnových radiátorů a přes 50 000 designových radiátorů. V našem sortimentu najdete klasické bílé i barevné koupelnové radiátory, radiátory v nerezovém nebo v chromovém provedení a rovněž výroba atypických těles je pro nás běžnou praxí.
Nejširší produktová řada MELODY nabízí škálu více než 70 modelů radiátorů. Řada MELODY zahrnuje radiátory do koupelen, obytných prostor i kanceláří. Současné trendy v architektuře a bytovém designu jsou určovány elegantními tvary a ušlechtilými materiály jako je sklo, černá či broušená nerezová ocel. Ani tělesa ISAN netvoří výjimku - radiátory z řady MELODY vkusně dotvoří každý interiér. Individuální designový prvek z radiátoru učiní aplikace grafického motivu či vlastní fotografie. Především v koupelně oceníte odolnou chromovou povrchovou úpravu nebo nerezové provedení, které dokonale korespondují s ostatními prvky koupelen. 
Dle přání zákazníka je možno specifikovat barevné provedení, rozměry, materiál i způsob připojení radiátoru.

www


Podlahový konvektor TERMO | ISAN

Podlahové konvektory TERMO

Produkcí podlahových konvektorů se zabýváme již více jak 10 let a vyrábíme přes 8 000 ks ročně a dodáváme je dlouhodobě do zahraničí, kde naše konvektory úspěšně konkurují velkým zahraničním výrobcům.
Nová generace podlahových konvektorů TERMO je konstruována výhradně pro nízké napětí 24 V DC, které zaručuje bezpečnost, jak pro zvědavé prsty vašich dětí, tak pro údržbu. Malý objem vody v tepelných výměnících umožňuje rychlé zahřátí na provozní teplotu.
Podlahové konvektory TERMO zahrnují širokou nabídku typů - s ventilátorem a lamelovým výměníkem (FRT), podlahové konvektory určeny k topení i chlazení (FRC, FRD), podlahové konvektory s ventilátorem (pro vyšší výkon) do vlhkého prostředí (FRB), podlahové konvektory s instalovaným zdrojem napětí 24V DC (FRZ, FZC, FZD), a podlahové konvektory bez ventilátoru s lamelovým výměníkem (FRK) a bez ventilátoru do vlhkého prostředí (FRM).
Novinkou v sortimentu podlahových konvektorů TERMO jsou elektrické podlahové konvektory - elektrický podlahový konvektor s ventilátorem pro vyšší výkon FET a elektrický podlahový konvektor s přirozenou konvekcí FEK.
Samozřejmostí jsou atypické rozměry a provedení.
Pro potřeby rozsáhlejších projektů upravíme rozměr, konstrukci a vnitřní uspořádání konvektorů. Zajistíme řešení do vlhkých prostor, připojení vzduchotechniky s upraveným vzduchem. Měření o tepelném výkonu doložíme k projektu.
Podlahové konvektory TERMO jsou ideální pro moderní stavební celky, nízkoenergetické domy a pro Green Energy projekty. Nacházejí uplatnění v místech s velkoplošným zasklením. Instalují se v komerčních a administrativních budovách, obchodních centrech, vestibulech a ostatních veřejných prostorách. Rozšířené jsou také v bytové zástavbě, kde slouží pro vytápění obytných místností, chodeb, hal a zimních zahrad.
V nabízíme konvektory různých délek, šířek a výkonů. Dodáváme atypické délky, rohy, oblouky dle potřeb zákazníka.

www


Článkový radiátor ATOL | ISAN

Článkové radiátory ATOL

Článkové "retro" radiátory ATOL s hladkým povrchem, které jsou ideální náhradou klasických článkových "litinových" těles. Vyznačují se snadnou údržbou a vysokým tepelným výkonem.
Jednotlivé články se skládají z ocelových trubek, jejichž počet udává označení radiátoru. Dodáváme typy C2 až C6. Vysoké tepelné výkony řadí článkové radiátory mezi vyhledávané zejména pro rekonstrukce starších bytových prostor. Článkové radiátory ATOL mají optimální cirkulaci s vysokou účinností přenosu tepla. Jsou vhodné i do nízkoteplotních systémů.
Nabídka zahrnuje radiátory různých rozměrů, ale i širokou škálu barevných provedení, včetně metalických a strukturovaných barev, ale i bezbarvého laku ze vzorníku ISAN.

www


Žebrové radiátory SPIRAL | ISAN

Radiátory z žebrových trubek SPIRAL

Radiátory řady Spiral nabízí široké využití nejen v moderní výstavbě, ale především v administrativních, technických, průmyslových a hospodářských budovách. K výběru je široký sortiment jedno až třípramenných radiátorů vyrobených z žebrových trubek různých průměrů.
Tělesa dodáváme v několika možných variantách:

  • standardní povrchová úprava práškovou epoxy-polyesterovou barvou
  • provedení nerez
  • povrchová úprava žárovým pozinkem odolná vůči agresivnímu prostředí
  • bezbarvý lak

Zákazník si může zvolit způsob uchycení na zeď, na zem, nebo jako samostojnou variantu. Předností těles Spiral je také možnost umístění horizontálně i vertikálně.

www


Konvektor s lamelovým výměníkem ECOLITE | ISAN

Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE

Konvektory s lamelovým výměníkem jsou moderní topné prvky používané pro vytápění kancelářských a prodejních prostor, autosalónů, hotelů a dalších veřejných staveb. Vhodné jsou především tam, kde je nutné tepelně odstínit velké prosklené plochy, např. francouzská okna, výlohy a stěny vystavené působení chladného vzduchu.
Malý vodní obsah je předpokladem dobré regulovatelnosti umožňující rychlý zátop, snižuje při zátopu tepelnou setrvačnost a dovoluje rychlou reakci na kolísání teploty okolí, způsobené náhodnými tepelnými zisky, např. slunečním zářením, pobytem osob, elektrickými spotřebiči apod. Optimální funkce konvektoru je dosaženo pomocí opláštění, které vytváří tzv. komínovou šachtu. Přetvořením topného tělesa Exact do formy lavice dosáhneme ještě vyšší funkčnosti. Hodí se například do veřejných prostor, jako jsou knihovny, školy, budovy pošty a jiné.
Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE jsou vyráběny v hranatém (ECOLITE CUBE) a kulatém provedení (ECOLITE ROUND) s možností uchycení na stěnu (LSK, LST, TSK, TST) nebo montáže na zem (LZK, LZT, TZK, TZT). Konvektory z řady ECOLITE mohou být doplněny o ventilátor, který zvyšuje tepelný výkon tělesa.
Veškerá tělesa ze sortimentu ECOLITE je možné opatřit vlastním potiskem, který konvektoru dodá elegantní a osobitý vzhled.

www


Sálavý konvektor | ISAN

Lamelové radiátory a sálavé konvektory EXACT

Sálavé konvektory a lamelové radiátory řady EXACT vyrobené z masivních ocelových profilů 70x11 mm dnes patří v zemích s požadavky na vysoký tepelný výkon k tradičním a osvědčeným topným tělesům. Jejich hlavní topnou složku tvoří sálavé teplo. Sálavé konvektory jsou opatřeny přídavnou konvekční plochou, proto i při své nízké výšce a decentním vzhledu zaručují vysoké tepelné výkony. Skvěle se hodí do místností, ve kterých by jiný typ radiátoru narušil jejich světlost. Představují ideální řešení např. pro haly a zimní zahrady s velkými okny.

Lamelové radiátory jsou topné stěny v horizontálním nebo vertikálním provedení s možností uchycení na zeď či podlahu. Skládají se z jedné nebo ze dvou topných desek s hladkým a lehce udržovatelným povrchem. Preferovány jsou zejména v prostorech se zvýšenými hygienickými nároky na bezprašnost (splnění tzv. antialergických parametrů).

www


Editovat prezentaci výrobků