Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN Radiátory s.r.o.

www.isan.cz
logo ISAN Radiátory

ISAN Radiátory - přehled sortimentu výrobků

Koupelnové a designové radiátory MELODY

Designový radiátor CARME | ISAN
Jsme specialisté na výrobu koupelnových a designových radiátorů. Vyrábíme ročně přes 200 000 koupelnových radiátorů a přes 50 000 designových radiátorů. V našem sortimentu najdete klasické bílé i barevné koupelnové radiátory, dále radiátory v nerezovém nebo v chromovém provedení a rovněž dodávka atypických těles je pro nás běžnou praxí.
Nejširší produktová řada MELODY nabízí škálu 68 modelů radiátorů. Řada MELODY zahrnuje radiátory do koupelen, obytných prostor i kanceláří. Současné trendy v architektuře a bytovém designu jsou určovány elegantními tvary a ušlechtilými materiály jako je sklo, černá či broušená nerezová ocel. Ani tělesa ISAN netvoří výjimku - radiátory z řady MELODY vkusně dotvoří interiér. Individuální designový prvek z radiátoru učiní aplikace grafického motivu či vlastní fotografie. Především v koupelně oceníte odolnou chromovou povrchovou úpravu nebo nerez, které dokonale korespondují s ostatními prvky koupelen. 
Dle přání zákazníka je možno specifikovat barevné provedení, rozměry, materiál i způsob připojení radiátoru.

MELODY

Designový radiátor - ISAN

Designový radiátor - Variant Photo

Variant Photo je typ radiátoru, oblíbený mezi majiteli bytů stejně jako designéry. Přední kryt tělesa umožňuje potisk, který dává prostor nápaditosti, ať jej využijete pro fotografie, loga, reprodukce uměleckých děl, struktury a geometrické tvary a další. Designový radiátor je vhodný do obytných i veřejných prostor, restaurací aj. Dodáváme jej ve dvou možných velikostech. Standardní je středové připojení do centrální otopné soustavy.

Designový radiátor Variant s potiskem

Elektrický radiátor  - E-Slim

Elektrický radiátor - E-Slim

Šestnáct milimetrů argumentů pro vaši individualitu. Extra tenký radiátor (16mm) E-Slim v oblém provedení i hranatém provedení. Úsporné, programovatelné těleso pracuje s novou technologií ohřevu. Topná fólie rovnoměrně prohřívá celou plochu radiátoru, bez ztrát způsobených přenosem tepelné energie vodou, jako nosným médiem. Povrchová teplota je pro maximální bezpečnost omezena na 60°C. Elegantní těleso, originální zpracování, volba barevnosti a potisku libovolným (vlastním) motivem. Elektrický radiátor s novou energií...

Elektrický radiátor E-Slim

Designový radiátor - Akros

Designový radiátor - Akros

Subtilní vertikální trubky vytváří z tělesa Akros nepřehlédnutelný designový prvek, který se hodí do každého interiéru, především do vstupních hal či jídelen. Vyniká obzvláště v metalických barvách. Designový radiátor Akros je možné vyrobit včetně háčků k praktickému zavěšení textilií.

Designový radiátor Akros

Koupelnový radiátor - Atria

Koupelnový radiátor - Atria

Atria je moderní topný žebřík z vodorovných plochých profilů, díky kterým zabírá minimum místa. Jednoduchý design a funkčnost je pro tento radiátor na stěnu typický. Výhodou radiátoru je možnost uzpůsobení na kombinované vyhřívání, samostatně elektrické nebo zapojení do centrálního topného systému. Vhodný je tak do koupelen i jiných prostor, kde je třeba přitápět na jaře a na podzim. Radiátor je standardně vyráběn ve 3 velikostech. Samozřejmostí je možnost lakování barvami ve škále RAL s povrchy jak hladkými, tak strukturovanými.

Koupelnový radiátor Atria

Koupelnový radiátor - Avondo

Klasický koupelnový žebřík Avondo, který má dle rozměru jednu až tři trubky vystupující do popředí. Díky tomu je možné praktické zavěšení ručníků či jiných textilií, tím se koupelnový radiátor Avondo stává nepostradatelným funkčním doplňkem každé koupelny.

Koupelnový radiátor Avondo

Elektrický radiátor E-Saga

Elektrický radiátor E-Saga

Extra tenké elektrické těleso E-Saga, které nevyžaduje zapojení do centrální otopné soustavy. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky. Přenos tepla je zajištěn pouze topnou fólií bez obsahu kapaliny v radiátoru.

Moderní hranaté provedení ve spojení s velkou plochou přinese teplo do předsíní, obývacích pokojů, vstupních hal, ale i na místa, kde není možné využít jiného zdroje tepla. Stane se tak funkčním designovým prvkem interiéru s bohatým výběrem barevného provedení. Vynikne jak v metalických barvách, tak v barvách se strukturovaným povrchem. Těleso je navíc možné potisknout motivem dle vlastního výběru a osadit nerezovými madly z broušeného nerezu.

Pohodlné ovládání elektrického tělesa zajištuje plně programovatelný termostat s LED podsvícením.

Elektrický radiátor E-Saga

Elektrický radiátor E-Arte

Elektrický radiátor E-Arte

Vertikální elektrický radiátor E-Arte pracuje s novou technologií ohřevu. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky, nevyžaduje tedy zapojení do centrální soustavy. Přenos tepla zajišťuje topná fólie, která rovnoměrně prohřívá celou plochu tělesa. Maximální povrchová teplota je z důvodu bezpečnosti omezena na 60°C.

Elegantní elektrický radiátor se zaoblenými tvary je možné potisknout vlastním motivem nebo osadit až dvěma zaoblenými nerezovými madly. Samozřejmostí je bohatý výběr barevného provedení.

Pohodlné ovládání elektrického tělesa zajišťuje plně programovatelný termostat s LED podsvícením.

Elektrický radiátor E-Arte

Podlahové konvektory TERMO

Podlahový konvektor TERMO | ISAN
Produkcí podlahových konvektorů se zabýváme již více jak 10 let a vyrábíme přes 8 000 ks ročně a dodáváme je dlouhodobě do zahraničí, kde naše konvektory úspěšně konkurují velkým zahraničním výrobcům.
Nová generace podlahových konvektorů TERMO je konstruována výhradně pro nízké napětí 24 V DC, které zaručuje bezpečnost, jak pro zvědavé prsty vašich dětí, tak pro údržbu. Malý objem vody v tepelných výměnících umožňuje rychlé zahřátí na provozní teplotu.
Podlahové konvektory TERMO zahrnují širokou nabídku typů – s ventilátorem a lamelovým výměníkem (FRT), s ventilátorem a drátěným výměníkem (FDT), podlahové konvektory určeny k topení i chlazení (FRC,FRD), podlahové konvektory s ventilátorem (pro vyšší výkon) do vlhkého prostředí (FRB), podlahové konvektory s instalovaným zdrojem napětí 24V DC (FRZ,FDZ,FZC,FZD), a podlahové konvektory bez ventilátoru s lamelovým výměníkem (FRK), bez ventilátoru s drátěným výměníkem (FDK), bez ventilátoru do vlhkého prostředí (FRM). Samozřejmostí jsou atypické rozměry a provedení.
Pro potřeby rozsáhlejších projektů upravíme rozměr, konstrukci a vnitřní uspořádání konvektorů. Zajistíme řešení do vlhkých prostor, připojení vzduchotechniky s upraveným vzduchem. Měření o tepelném výkonu doložíme k projektu.
Podlahové konvektory TERMO jsou ideální pro moderní stavební celky, nízkoenergetické domy a pro Green Energy projekty. Nacházejí uplatnění v místech s velkoplošným zasklením. Instalují se v komerčních a administrativních budovách, obchodních centrech, vestibulech a ostatních veřejných prostorách. Rozšířené jsou také v bytové zástavbě, kde slouží pro vytápění obytných místností, chodeb, hal a zimních zahrad.
V nabízíme konvektory různých délek, šířek a výkonů. Dodáváme atypické délky, rohy, oblouky dle potřeb zákazníka.

TERMO

Lamelové radiátory a sálavé konvektory EXACT

Sálavý konvektor | ISAN
Sálavé konvektory a lamelové radiátory řady EXACT vyrobené z masivních ocelových profilů 70x11 mm dnes patří v zemích s požadavky na vysoký tepelný výkon k tradičním a osvědčeným topným tělesům. Jejich hlavní topnou složku tvoří sálavé teplo. Sálavé konvektory jsou opatřeny přídavnou konvekční plochou, proto i při své nízké výšce a decentním vzhledu zaručují vysoké tepelné výkony. Skvěle se hodí do místností, ve kterých by jiný typ radiátoru narušil jejich světlost. Představují ideální řešení např. pro haly a zimní zahrady s velkými okny.

Lamelové radiátory jsou topné stěny v horizontálním nebo vertikálním provedení s možností uchycení na zeď či podlahu. Skládají se z jedné nebo ze dvou topných desek s hladkým a lehce udržovatelným povrchem. Preferovány jsou zejména v prostorech se zvýšenými hygienickými nároky na bezprašnost (splnění tzv. antialergických parametrů).

ISAN Radiátory


Sálavý konvektor | ISAN

EXACT

Sálavé konvektory díky plochám a posílené konvekci vytváří optimální tepelný komfort. Jsou dostupné v různých délkách a šířkách, které je možno si variabilně modifikovat na základě technických parametrů daného projektu.

Hlavní zákazníky si tyto produkty našly především v severských zemích, kde jsou kladeny vyšší nároky na tepelný výkon. Lze zvolit způsob uchycení na zeď nebo na zem. Z hlediska připojení nabízíme stejné možnosti připojení a sice boční bez ventilu, spodní s ventilem nebo středové.

EXACT

lamelový radiátor - ISAN

Lamelové radiátory EXACT

Lamelové radiátory vyrábíme ve dvou základních podobách z jedné, nebo ze dvou hladkých teplonosných desek. Povrch bez zbytečných výčnělků umožňuje velmi snadnou a nenáročnou údržbu a čištění. Tato tělesa jsou doporučována speciálně do prostor vyžadujících splnění hygienických norem pro bezprašné prostředí, tedy tam, kde potřebujeme radiátory s antialergickými parametry.

Lamelový radiátor

Článkové radiátory ATOL

Článkový radiátor ATOL | ISAN
Článkové "retro" radiátory ATOL s hladkým povrchem, které jsou ideální náhradou klasických článkových "litinových" těles. Vyznačují se snadnou údržbou a vysokým tepelným výkonem.
Jednotlivé články se skládají z ocelových trubek, jejichž počet udává označení radiátoru. Dodáváme typy C2 až C6. Vysoké tepelné výkony řadí článkové radiátory mezi vyhledávané zejména pro rekonstrukce starších bytových prostor. Článkové radiátory ATOL mají optimální cirkulaci s vysokou účinností přenosu tepla. Jsou vhodné i do nízkoteplotních systémů.
Nabídka zahrnuje radiátory různých rozměrů, ale i širokou škálu barevných provedení, včetně metalických a strukturovaných barev, ale i bezbarvého laku ze vzorníku ISAN.

ATOL

Radiátory z žebrových trubek SPIRAL

Žebrové radiátory SPIRAL | ISAN
Radiátory řady Spiral nabízí široké využití nejen v moderní výstavbě, ale především v administrativních, technických, průmyslových a hospodářských budovách. K výběru je široký sortiment jedno až třípramenných radiátorů vyrobených z žebrových trubek různých průměrů.
Tělesa dodáváme v několika možných variantách:
  • standardní povrchová úprava práškovou epoxy-polyesterovou barvou
  • provedení nerez
  • povrchová úprava žárovým pozinkem odolná vůči agresivnímu prostředí
  • bezbarvý lak
Zákazník si může zvolit způsob uchycení na zeď, na zem, nebo jako samostojnou variantu. Předností těles Spiral je také možnost umístění horizontálně i vertikálně.

SPIRAL

Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE

Konvektor s lamelovým výměníkem ECOLITE | ISAN
Konvektory s lamelovým výměníkem jsou moderní topné prvky používané pro vytápění kancelářských a prodejních prostor, autosalónů, hotelů a dalších veřejných staveb. Vhodné jsou především tam, kde je nutné tepelně odstínit velké prosklené plochy, např. francouzská okna, výlohy a stěny vystavené působení chladného vzduchu.
Malý vodní obsah je předpokladem dobré regulovatelnosti umožňující rychlý zátop, snižuje při zátopu tepelnou setrvačnost a dovoluje rychlou reakci na kolísání teploty okolí, způsobené náhodnými tepelnými zisky, např. slunečním zářením, pobytem osob, elektrickými spotřebiči apod. Optimální funkce konvektoru je dosaženo pomocí opláštění, které vytváří tzv. komínovou šachtu. Přetvořením topného tělesa Exact do formy lavice dosáhneme ještě vyšší funkčnosti. Hodí se například do veřejných prostor, jako jsou knihovny, školy, budovy pošty a jiné.
Konvektory s lamelovým výměníkem ECOLITE jsou vyráběny v hranatém (ECOLITE CUBE) a kulatém provedení (ECOLITE ROUND) s možností uchycení na stěnu (LSK, LST, TSK, TST) nebo montáže na zem (LZK, LZT, TZK, TZT). Konvektory z řady ECOLITE mohou být doplněny o ventilátor, který zvyšuje tepelný výkon tělesa.
Veškerá tělesa ze sortimentu ECOLITE je možné opatřit vlastním potiskem, který konvektoru dodá elegantní a osobitý vzhled.

ECOLITE


Editovat prezentaci výrobků