Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Hydronic Systems Prague s.r.o.

www.hydronic.czHydronic Systems - Přehled sortimentu výrobků

 

Ruční vyvažovací ventily, automatické vyvažovací ventilynahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:D 9505 / D 9535 - Ruční vyvažovací ventily DN 10 - 50, závitové provedení PN 25 - přednastavení požadovaného průtoku, uzavírání, měření tlaku, průtoku a teploty

447 - Ruční vyvažovací ventil DN 65 - 300, přírubové provedení PN 16 - přednastavení požadovaného průtoku, uzavírání, měření tlaku, průtoku a teploty

AB-EJust - Automatický vyvažovací ventil DN 15 - 50, závitové provedení PN 25 - přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku, průtoku a teploty.

K38x - Automatický vyvažovací ventil DN 15 - 80, závitové provedení PN 25. Ventily K 38x - přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku, průtoku a teploty.

Wafer - Automatický vyvažovací ventil DN 50 - 800, přírubové provedení PN 16 a PN 25 - přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku, průtoky a teploty. Pro provozní teploty až 175°C
Tlakově nezávislé a kombinované 2-cestné regulační ventilynahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:D 9525 - Ventil sdružuje 2-cestný regulační a ruční vyvažovací ventil v jednom těle - regulace výkonu spotřebiče, přednastavení požadovaného průtoku, uzavírání, měření tlaku a průtoku, velmi malé rozměry a kompaktní tvar

Optima Compact - Ventil sdružuje 2-cestný regulační a automatický vyvažovací ventil v jednom těle - regulace výkonu spotřebiče, přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku a průtoku

Optima - Ventil sdružuje 2-cestný regulační a automatický vyvažovací ventil v jednom těle - regulace výkonu spotřebiče, přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku a průtoku

SM - Ventil sdružuje 2-cestný regulační a automatický vyvažovací ventil v jednom těle - regulace výkonu spotřebiče, přednastavení požadovaného průtoku a jeho udržování nezávisle na měnících se tlakových poměrech v rozvodu, měření tlaku a průtoku - k dispozici až do DN 150

MVR 24 / MVR 230 - Ovládací pohony pro tlakově nezávislé a kombinované 2-cestné regulační ventily
Regulátory tlakové diferencenahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:PV - Regulátor diferenčního tlaku pro rozvody UT, CZT a chladu

PV Compact - Kompaktní regulátor diferenčního tlaku pro rozvody UT, CZT a chladu

DA 518 - Regulátor diferenčního tlaku pro rozvody UT, CZT a chladu

DA 516 - Regulátor diferenčního tlaku pro rozvody UT, CZT a chladuFancoily a chladicí trámynahoru


Fancoil Carisma CRC - Fancoily Sabiana Carisma s 3-otáčkovými asynchronními i EC motory se spojitým řízením otáček ventilátoru pro podparapetní i podstropní instalaci jsou k dispozici bez opláštění i s opláštěním. Velký rozsah výkonů i varianty s extrémně nízkým hlukem je předurčují pro použití v kancelářských budovách, komerčních centrech i hotelech

Fancoil SkyStar - Kazetové fancoily Sabiana SkyStar s 3-otáčkovými asynchronními i EC motory se spojitým řízením otáček ventilátoru jsou vhodné zejména pro kancelářské budovy, komerční a zábavná centra, autosalony atp. Vyznačují se velkým rozsahem výkonů a tichým provozem.

Fancoil Carisma Coanda CCN - Kazetové fancoily Sabiana Coanda s 3-otáčkovými asynchronními i EC motory se spojitým řízením otáček ventilátoru jsou vhodné zejména pro kancelářské budovy. Výdechová sekce se speciálně tvarovanými výdechovými vyústkami zajišťuje výdech vzduchu z fancoilu v jednom směru s coanda efektem - dasah proudu výstupního vzduchu až 9m.

Fancoil Carisma Fly - Nástěnné fancoily Sabiana Fly s 3-otáčkovými asynchronními i EC motory se spojitým řízením otáček ventilátoru jsou vhodné jak pro kancelářské tak i obytné budovy. Jedná se malé, tiché fancoily určené pro místnosti se středním a menším nárokem na chladicí výkon, ale naopak velkým požadavkem na tichý provoz a nenápadný design.

Chladií trám OptimAir - Chladicí trám pro vytápění i chlazení je k dispozici v rozměrech 1200x600mm s výškou pouze 130mm, ideální pro instalaci do podhledu kazetového stropu. Vyznačuje se velkým instalovaným výkonem, velmi tichým provozem a minimální náročností na údržbu (neobsahuje ventilátor ani jiné pohyblivé části).

Chladicí trám PremiAir - Chladicí trám pro vytápění i chlazení je k dispozici v rozměrech 600x600, 1200x600 a 1800x600mm, s extrémně velkým instalovaným výkonem, ideální pro instalaci do podhledu kazetového stropu. Vyznačuje se velkým instalovaným výkonem, velmi tichým provozem a minimální náročností na údržbu (neobsahuje ventilátor ani jiné pohyblivé části).
Teplovzdušné jednotkynahoru


Atlas - Teplovzdušné jednotky Atlas jsou k dispozici ve velkém rozsahu topných výkonů. Jako teplonosnou látku je možné použít teplou vodu, horkou vodu i páru. Unikátní konstrukce výměníku i ventilátoru zajišťuje minimální tlakové ztráty jak na straně vody tak na straně vzduchu velmi efektivní a tichý provoz.

Helios - Opláštění teplovzdušných jednotek Helios je z leštěného hliníku velmi zajímavý design vhodný i do náročných interiérů. Teplovzdušné jednotky Hélios jsou k dispozici ve velkém rozsahu topných výkonů. Jako teplonosnou látku je možné použít teplou vodu, horkou vodu i páru.

Janus - Jenotky Janus jsou určeny pro vytápění i chlazení. Tomu odpovídá i jejich vybavení včetně kondenzační vaničky a odvodu kondenzátu. Nejsou určeny pro parní aplikace.

Comfort - Teplovzdušné jednotky Comfort jsou vhodné zejména pro velké prostory s velkým požadavkem na instalovaný výkon. Jsou k dispozici v deseti velikostech s topným výkonem až 200 kW. Teplonosnou látkou může být jak teplá a horká voda tak pára.

Polaris - Vytápěcí a chladicí jednotky Polaris jsou vhodné zejména pro větší prostory s různou výškou stropu jsou tedy vhodné i pro instalaci ve velkých výškách. Jsou vhodné i pro prostory s požadavkem na velký chladicí výkon.
Sálavé vytápění a chlazení - Teplovodní sálavé panely, chladicí stropynahoru

Zařazení v Katalogu firem a výrobků:Sálavé panely Duck Strip - Sálavé panely DuckStrip DS2 a DS3 jsou vhodné pro vytápění i chlazení všech typů objektů zejména průmyslových hal, sportovních a obchodních center atp. Unikátní patentově chráněné řešení uchycení trubky v panelu zajišťuje maximální předání tepla. Libovolné stavební délky, řada různých zapojení rozdělovačů a velký rozsah pracovních teplot předurčují naše sálavé panely pro téměř libovolné využití.

Sálavé panely Pulsar - Sálavé panely Pulsar jsou vhodné pro vytápění a chlazení zejména kanceláří, škol, nemocnic a dalších objektů s velkými nároky na design, komfort a bezpečnost. Díky šiři 600mm a modulům o délce 1200 až 3000mm jsou ideální pro osazené do modulů kazetového podhledu.

Planotherm - Chladicí stropy Planotherm jsou vhodné jak pro chlazení tak pro vytápění. Systém sádrokartonových desek je určen pro bezespárovou montáž a výsledkem je tedy jednolitá hladká plocha. Chladicí stropy Planotherm jsou vhodné jak pro kancelářské budovy, hotely, nemocnice tak pro bytovou výstavbu.

Capitherm - Chladicí stropy Capitherm jsou vhodné jak pro chlazení tak pro vytápění. Instalují se přímo na strop pod omítku. Jsou vhodné jak pro novostavby tak zejména pro rekonstrukce stávajících objektů.

Editovat Galerii produktů

Témata 2019

Katalog firem a výrobků


Představujeme

  • Trox Austria GmbH, organizační složka www.trox.cz
    Firma Trox, založená v roce 1951, zaujímá díky svým letitým zkušenostem a zaměstnancům s vysokou technickou odborností přední místo na poli výrobců vzduchotechnických a klimatizačních komponentů. Díky svému ...
  • CLAGE CZ s.r.o. www.prutokovy-ohrivac.cz
    Obchodní a servisní zastoupení firmy CLAGE GmbH pro Českou republiku v sortimentu průtokových ohřívačů a malých zásobníkových ohřívačů do 15 litrů. Společnost CLAGE nabízí průtokový ohřívač vody s elektronickou ...
Chcete zde být také?
technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Top firmy za leden

Top obory za leden