Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Hansgrohe CS s.r.o.

www.hansgrohe.cz
logo hansgrohe

hansgrohe - umyvadlové baterie

Zesis M33 - kuchyňské baterie pro vyvážený život

Hledáte pomocníka do kuchyně za rozumnou cenu a s intuitivním ovládáním? Plánujete rekonstrukci koupelny a nechcete se zabývat složitou instalací baterie? Kuchyňská baterie Zesis kombinuje minimalistický design s velkou funkčností. Šetří čas, vodu a energii a usnadňuje chod prací v okolí dřezu. Na výběr máte ze 3 pracovních velikostí, varianty s vytažitelnou sprškou a k tomu odpovídajícímu vedení hadice v pouzdře sBox Lite (pro hladký a flexibilní chod) a 2 druhy proudů. Baterii je také možné instalovat před okno a kvůli otevření je jí možné sklopit. Myslíte-li na úsporu vody, můžete se rozhodnout pro baterie s technikou CoolStart nebo variantu s Eco kartuší. Esteticky vaši kuchyň doladí 3 povrchové úpravy v chromu, matné černé a vzhledu nerezu. 

www


Rainfinity okouzlí celou vaši koupelnu
Přepínání díky tlačítku Select nabízí 3 druhy proudůTyčová sprcha Rainfinity 100 1jet skvěle padne do rukyZávoj z jemných mikrokapek zahalí celé vaše těloRuční sprcha Rainfinity 130 3jet v matném bílém povrchuŠíjová sprcha Rainfinity slouží i jako polička na odkládání sprchovacích pomůcekPřepínání díky tlačítku Select nabízí 3 druhy proudůHorní sprcha Rainfinty dokáže zahalit celé vaše tělo jako do pláštěRainfinity okouzlí celou vaši koupelnuTyčová sprcha Rainfinity100 1jet skvěle padne do ruky

Rainfinity - jedinečný zážitek ze sprchování díky proudu PowderRain

Vaše koupelna je perfektním místem pro chvíle odpočinku. V uvolněné atmosféře se můžete oddat prchavému okamžiku a zapomenout na hektické tempo všedního dne. Nejlepší místo k tomu najdete pod svou sprchou. V případě Rainfinity nedopadá proud vody jen na hlavu a ramena, ale jemně zahalí celé vaše tělo jako plášť stvořený z tisíce jemných mikrokapek, protože plocha sprchového disku je mírně vyklenutá směrem dovnitř. Zažijte tak chvíle ze sprchování jako ještě nikdy předtím. 

www


Umyvadlová baterie Vernis BlendUmyvadlová baterie Vernis Shape

hansgrohe Vernis - umyvadlové baterie a sprchy pro maximální svobodu designu

Objevte v řadě Vernis nadčasově elegantní baterie se sladěným sortimentem sprch. Jste u cíle: výběrem ze dvou univerzálních designů vytvoříte sladěné prostředí v jakékoli koupelně, ať už dáváte přednost minimalismu či eleganci. Chcete zrealizovat koupelnu podle svého vkusu v trendové barvě? Kromě chromu rozšiřuje vaše možnosti pro osobní akcenty také stylová matná černá povrchová úprava. 

Řadu Vernis nakombinujete od umyvadla, přes sprchu až po vanu. Přemýšlíte o tom, jaký je váš oblíbený styl pro koupelnu? Nechte se přesvědčit dvěma univerzálními designovými variantami a vybírejte:

Harmonický design Vernis Blend se zaoblenými tvary působí moderně a elegantně. Plynulé tvary lahodí oku a jsou příjemné na dotyk.
Varianta Vernis Shape s čistými geometrickými tvary a precizními hranami doplní výrazné, zredukované prostředí koupelny. 

Obě linie jsou také k dispozici v podobě cenově příznivých balíčků pro projekty. 

Hansgrohe - důvěryhodná německá značka od roku 1901, vyrábějící odolné produkty v kvalitě, na kterou se lze spolehnout. 

www


Editovat prezentaci výrobků