Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Geberit spol. s r.o.

www.geberit.cz
logo Geberit

Geberit - přehled sortimentu výrobků

Splachovací nádržky pod omítku Geberit

Splachovací nádržka pod omítku Geberit v roce 2014 oslavila své 50. narozeniny a do dnešních dnů se jich na celém světě prodalo více než 60 milionů kusů.
Tyto nádržky se vyfukují z jednoho plastu, a proto nemají žádné svary, které by mohly být zdrojem netěsností. Splachovací nádržky Geberit jsou k dispozici v několika rozměrech vhodných pro různé stavební situace. Všechny typy jsou vybaveny spolehlivými napouštěcími a vypouštěcími ventily, které jsou přes servisní otvor snadno a kdykoliv přístupné.
Geberit svým zákazníkům garantuje dostupnost náhradních dílů pro všechny funkční části nádržky po dobu 25 let a poskytuje záruční dobu na nádržku 5 let (při montáži proškolenou firmou).
Vysoce úsporné hospodaření s vodou díky moderní splachovací technologii (třída WELL A).

Geberit Duofix

Geberit Duofix představuje komplexní sortiment univerzálních a samonosných prvků pro montáž jakýchkoliv sanitárních zařizovacích předmětů do konstrukcí prováděných suchým procesem. Montážní prvky jsou vhodné pro zabudování před masivní stěnou nebo stěnou prováděnou suchým procesem, do lehké příčky na celou výšku místnosti a do předstěnové instalace na částečnou nebo celou výšku místnosti. Používají se v nových budovách i při rekonstrukcích.

další informace

Geberit Kombifix

Se svými montážními prvky Kombifix poskytuje Geberit ideální řešení pro masivní konstrukce. Montážní prvky byly navrženy pro zabudování do předstěnové instalace před zděnou nebo betonovou zeď.

další informace

Geberit AquaClean - toalety s integrovanou sprchou

Objevte nový druh osobní hygieny, jemný, šetrný a přirozený pro Vaše tělo. Z řady výrobků Geberit AquaClean nabízíme:

Více informací naleznete na www.geberit-aquaclean.cz

Samostatná sprchovací sedátka

Geberit AquaClean 4000 – Jednoduchý, za cenu, která potěší. Funkce: nastavitelná intenzita sprchy, automatické čištění sprchové trysky čistou vodou, sedátko s tlumičem sklápění.

Více informací na: www.geberit-aquaclean.cz/geberit-aquaclean-4000

Kompletní toalety s integrovanou sprchou

Geberit AquaClean Tuma - Mimořádně všestranná s čistým, jednoduchým designem a inovativní technologií v provedení Classic a Comfort.
Funkce:
 • Technologie sprchování WhirlSpray
 • Keramická mísa bez okrajů
 • Dálkové ovládání, aplikace
 • Programovatelný uživatelský profil (přes aplikaci)
 • Pět nastavitelných stupňů intenzity sprchovacího proudu
 • Nastavitelná teplota vody (přes aplikaci)
 • Nastavitelná poloha ramena s tryskou (přes aplikaci)
 • Oscilační sprcha
 • Plynulé sklápění (SoftClosing) a QuickRelease (jen víko)
 • Funkce odvápňování
 • Ekonomický režim provozu.
Geberit AquaClean Mera – Výjimečně dokonalá povznáší komfort toalet na zcela novou úroveň v provedení Classic a Comfort.
Funkce:
 • Technologie sprchování WhirlSpray
 • Technologie splachování TurboFlush
 • Keramická mísa bez okrajů
 • Samostatná dámská sprcha
 • Osoušení teplým vzduchem
 • Dálkové ovládání, aplikace
 • Programovatelné uživatelské profily
 • Pět nastavitelných stupňů intezity proudu
 • Nastavitelná poloha ramene s tryskou
 • Nastavitelná teplota vody
 • Oscilační sprcha
 • Jednotka odsávání zápachu
 • Plynulé sklápění SoftClosing a QuickRelease WC sedátka a krytu
 • Zaznamenání uživatele
 • Funkce odvápňování
 • Ekonomický režim provozu
Geberit AquaClean Sela – Půvabně inteligentní s nadčasovým puristicky elegantním designem.
Funkce:
 • Technologie sprchování WhirlSpray s pěti možnostmi individuálního nastavení tlakového stupně
 • Samostatná, jemně čistící dámská sprcha
 • Splachovací technologie TurboFlush
 • Keramická mísa bez okrajů
 • Orientační světlo v různých barvách
 • Zaznamenání uživatele
Více informací na: www.geberit-aquaclean.cz

Sanitární moduly Geberit Monolith a Geberit Monolith Plus

Sanitární modul Geberit Monolith je designová nadomítková nádržka, která Vám výrazně ulehčí rekonstrukci koupelny, je možné ho namontovat bez zásahů do stavební konstrukce. Jeho provedení stylově podtrhne krásu celé toalety.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/monolith

Geberit Monolith Plus – Zářivá hvězda

Sanitární modul Geberit Monolith Plus je vybavený dodatečnými funkcemi – nepřímým LED osvětlením, účinným odsáváním zápachu přímo z WC mísy, inteligentní serverová technologie mimořádně pohodlné ovládání splachování.
 • Osvětlení ComfortLight – nepřímé LED osvětlení se automaticky zapne, jakmile někdo vstoupí do místnosti. Můžete si vybrat jednu ze sedmi barev podsvícení.
 • Odsávaní zápachu – zápach je odsáván přímo z WC mísy, následně je očištěn v keramickém voštinovém filtru (s dlouho životností) a skrze velmi tichý ventilátor se očištěný vzduch vrací zpět do místnosti.
 • Citlivé ovládání splachování – splachování se aktivuje velmi lehce, jen jemným dotykem prstů.

Kanalizační systémy Geberit

Geberit nabízí vhodná řešení prakticky pro všechny oblasti odvodňování budov – od instalací v domě pro jednu nebo více rodin s optimalizovanou protipožární ochranou a ochranou před hlukem, přes kanalizační systémy pro výškové budovy, až po speciální řešení pro průmyslové a komerční aplikace. Do výrobků a systémů firmy se promítají nejen výsledky z vlastních oddělení výzkumu a laboratoří, ale také zpětná vazba od našich zákazníků.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/kanalizace

Geberit Sovent – perfektní kanalizace pro výškové budovy

Tvarovkou Sovent je cenově nenáročnou a technicky dokonalá alternativa k běžným kanalizačním systémům ve výškových budovách. Geberit Sovent zabraňuje hydraulickému „zablokování“ v odpadním potrubí a tím zvyšuje jeho přetlakovou kapacitu, zároveň zajišťuje cirkulaci vzduchu mezi ležatým a svislým potrubím.

Geberit Pluvia - Střešní odvodňovací systémy

Geberit Pluvia nabízí perfektní řešení odvodu dešťových vod plochých střech na podtlakovém principu. Umožňuje snížit počet svislých i ležatých odpadů, pro projektanta více volnosti při projektování a pro stavitele nižší náklady a rychlejší montáž s podstatným omezením rozsahu zemních prací.
Větší svoboda při projektování a úspora nákladů
Geberit Pluvia dává architektům větší volnost při vytváření návrhů, protože instalatéři a projektanti ZTI požadují menší počet střešních vtoků, odpadních potrubí a potrubí uložených v zemi. Vzhledem k podtlaku není nutné navrhovat pro ležaté potrubí vedoucí k odpadnímu potrubí, což znamená, že montáž je jednodušší a zabírá méně prostoru. Také se snižují náklady na materiál a zemní práce.

Geberit zajišťuje pro projektanty a montážní firmy profesionální technickou podporu prostřednictvím technických poradců.

Potrubní systémy - Geberit Mapress a Geberit Mepla

Určeny pro: rozvody pitné vody, otopné systémy a instalace v průmyslu, s vysokou odolností vůči chemikáliím, vysokým teplotám, pro dopravu zemního i zkapalněného plynu případně zkapalněného plynu pomocí různých druhů materiálů (nerezová ocel, měď, uhlíková ocel, vícevrstvé trubky).

Spojování: lisováním za pomoci ručních lisovacích kleští nebo automatického lisovacího nástroje. Lisované spoje jsou nerozebiratelné a těsnicí kroužek zajišťuje trvalou těsnost. Druhy těsnících kroužků: černý (všestranný - pro rozvody pitné vody, systémy vytápění, atd.), žlutý (speciální – pro zemní plyn, metan a jiné plyny), modrý (univerzální - pro solární systémy a mnoho jiných průmyslových aplikací), bílý (pro rozvody syté páry).

Přechodka Geberit Mepla-Mapress umožňuje přechod mezi vícevrstvými trubkami a kovovými systémy. Všechny lisovací tvarovky systémů Geberit Mepla, Mapress z nerezové oceli, Mapress z uhlíkové oceli a Mapress z mědi mají těsnicí kroužky s drážkami, které při zkoušce těsnosti zřetelně ukazují nezalisované spoje. Lisované spoje se provádí za studena.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/potrubi

Geberit Mapress Nerezová ocel

Systém Geberit Mapress Nerezová ocel může být chemicky nebo tepelně dezinfikován, pokud to požadují příslušné směrnice a normy, nebo pokud dojde ke kontaminaci rozvodu. Vedle certifikace VdS byl schválen také všemi hlavními mezinárodními certifikačními institucemi pro použití ve sprinklerových systémech. Z hygienických důvodů jsou všechny lisovací tvarovky Geberit Mapress opatřené ochrannou zátkou, která se snímá až při zpracování. Barva zátky také indikuje jejich použití. Ve standardních aplikacích je systém Mapress Nerezová ocel schválen pro provozní teploty od -30° C do 120° C a maximální tlak 1,6 MPa. Možnosti použití a rozsah teplot lze rozšířit při použití speciálních těsnicích kroužků, například pro použití v solárních systémech.

Geberit Mapress Měď

Díky své vysoké úrovni pevnosti a hygieny se měď i dnes často používá v rozvodech vody pro vytápění a chlazení, pro plynovody, pro rozvody tlakového vzduchu, a také pro rozvody pitné vody. Tvarovky systému Geberit Mapress Měď jsou vyrobeny z vysoce kvalitních měděných trubek se slitinou CU-DHP. Z hygienických důvodů jsou až do okamžiku zpracování opatřené zátkami. Systém Geberit Mapress Měď je schválen pro maximální teplotu 120° C (180° C v případě solárních aplikací) a tlak až do 1,6 MPa (16 bar).

Geberit Mapress Uhlíková ocel

Trubky systému Geberit Mapress Uhlíková ocel jsou vyrobené z nelegované ocele v souladu s přísnými provozními normami a jsou k dispozici ve dvou různých verzích - buď s krémovým plastovým opláštěním nebo vně galvanicky pozinkované. Trubky Geberit Mapress Uhlíková ocel s polypropylenovým opláštěním jsou k dispozici v rozměrech 12 až 54 mm. Jsou obzvláště vhodné pro vizuálně diskrétní montáž na omítku. Trubky Geberit Mapress Uhlíková ocel s ochranným vnějším pozinkováním a bez opláštění jsou k dispozici v rozměrech od 12 do 108 mm.

Geberit Mepla

Systém vícevrstvých trubek Geberit Mepla v sobě kombinuje výhody plastů a kovových materiálů. To umožňuje rychlý postup prací na staveništi, a to v souladu s příslušnými směrnicemi a předpisy. Systém Mepla se může používat flexibilně a rychle a je trvale těsný. Ve srovnání s jinými montážními technologiemi umožňuje dosáhnout úspor nákladů až ve výši 20 procent, protože postačí méně materiálu na potrubí, méně tvarovek i méně práce. Geberit MeplaTherm doplňuje sortiment o trubky a tvarovky používané pro systémy vytápění. K dispozici jsou lisovací tvarovky vyrobené z PVDF, mosazi a červeného bronzu.


Editovat prezentaci výrobků