Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

FV Plast - přehled sortimentu výrobků

FV THERM - systém pro vytápění

FV THERM rozdělovač s průtokoměryFV THERM PE-RT trubka pro vytápění
FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody topení. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům.
Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky.
Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast.

FV PPR - systém pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu

FV PPR kolenoFV PPR Trubka FASER se skelnými vlákny
FV PPR systém je plastový potrubní systém z polypropylénu pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění, rozvody vzduchu a další aplikace v průmyslu a zemědělství.
Kvalitní surovina, PPR, neboli polypropylen - random kopolymer, zajišťuje hygienickou nezávadnost, vysokou chemickou odolnost, korozivzdornost, odolnost vůči zarůstání a inkrustacím a mimořádně dlouhou životnost při minimálním poklesu užitné hodnoty rozvodů.
Nízká hmotnost a snadná zpracovatelnost zaručuje rychlou, snadnou a bezpečnou montáž. Koncepce svařování a nízká drsnost vnitřní stěny snižuje výrazně tlakovou ztrátu potrubních rozvodů, a tím zvyšuje ekonomiku provozu cirkulačních systémů.


Editovat prezentaci výrobků