Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

FV Plast - přehled sortimentu výrobků

FV THERM - systém pro vytápění

FV THERM rozdělovač s průtokoměryFV THERM PE-RT trubka pro vytápění
FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody topení. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům.
Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky.
Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast.

další informace

FV PPR - systém pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu

FV PPR kolenoFV PPR Trubka FASER se skelnými vlákny
FV PPR systém je plastový potrubní systém z polypropylénu pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění, rozvody vzduchu a další aplikace v průmyslu a zemědělství.
Kvalitní surovina, PPR, neboli polypropylen - random kopolymer, zajišťuje hygienickou nezávadnost, vysokou chemickou odolnost, korozivzdornost, odolnost vůči zarůstání a inkrustacím a mimořádně dlouhou životnost při minimálním poklesu užitné hodnoty rozvodů.
Nízká hmotnost a snadná zpracovatelnost zaručuje rychlou, snadnou a bezpečnou montáž. Koncepce svařování a nízká drsnost vnitřní stěny snižuje výrazně tlakovou ztrátu potrubních rozvodů, a tím zvyšuje ekonomiku provozu cirkulačních systémů.

další informace

FV ENERGEO pro primární okruh tepelného čerpadla země/voda

FV ENERGEO

Díky systému FV ENERGEO získáte kompletní sadu prvků pro konstrukci primárního okruhu tepelného čerpadla země/voda. Jedná se o prvky určené k využití geotermální energie. Základem jsou trubky a tvarovky z HDPE-RC, vysokohustotního polyetylénu, který je odolný proti šíření trhliny. Proto je systém ideální pro instalaci v extrémních klimatických a geologických podmínkách, odolává hrubému zacházení během montáže, pokládání trubek i instalaci sond do geotermálních vrtů.
Komplexní systém FV ENERGEO je určen pro využití geotermální energie pomocí hloubkových vrtů a povrchových tepelných kolektorů. Systém zahrnuje distribuční šachty, sondy, armatury a další doplňky.

další informace

FV INFRA pro infrastrukturní rozvody vody

FV INFRA

Systém FV INFRA je ideální pro tvorbu infrastrukturních rozvodů vody i pro přepravu jiných médií. Trubky jsou vyrobené z lineárního vysokohustotního polyetylenu, který se označuje jako HDPE, PEHD nebo l-PE. Trubky HDPE 100 RC mají například zvýšenou houževnatost a odolnost proti poškození bodovým zatížením a proti šíření trhlin, a tak se hodí i pro pokládku za extrémních podmínek.
FV HDPE potrubí je tak vhodné pro dopravu pitné a užitkové vody, běžných chladicích a nemrznoucích směsí, vzduchu a jiných plynů nebo například k hydropřepravě abrazivních materiálů. Dopravovat v nich můžete tekuté i sypké látky, pokud nehrozí vznik elektrostatického náboje.

další informace


Editovat prezentaci výrobků