Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

FV Plast - plastové potrubní systémy

FV THERM - systém pro vytápění a chlazení
FV THERM - systém pro vytápění a chlazení

FV THERM - systém pro vytápění a chlazení

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění pro novostavby či rekonstrukce, pro podlahové vytápění a vytápění radiátory různých typů.
Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému:

  • trubek PE-RT, PE-Xa,
  • systémových vrstvených desek EPS i PUR
  • příslušenství pro instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky.

Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast.

www


FV PPR a FASER - systém pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu

FV PPR a FASER - systém pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu

FV PPR systém je sortiment potrubí a tvarovek z polypropylénu pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění, rozvody vzduchu a další aplikace v průmyslu a zemědělství.
Kvalitní surovina, hygienická nezávadnost, vysoká chemická odolnost, korozivzdornost, odolnost vůči zarůstání a inkrustacím a mimořádně dlouhá životnost. Koncepce svařování a nízká drsnost vnitřní stěny snižuje výrazně tlakovou ztrátu potrubních rozvodů, a tím zvyšuje ekonomiku provozu cirkulačních systémů.
Nízká hmotnost a snadná montáž zaručuje rychlou, snadnou a bezpečnou montáž. Koncepce svařování a nízká drsnost vnitřní stěny snižuje výrazně tlakovou ztrátu potrubních rozvodů, a tím zvyšuje ekonomiku provozu cirkulačních systémů.
FV PPR Trubka FASER se skelnými vlákny s omezenou roztažností pro vytápění a teplou vodu.

www


FV ENERGEO pro primární okruh tepelného čerpadla země/voda

FV ENERGEO pro primární okruh tepelného čerpadla země/voda

Díky systému FV ENERGEO získáte kompletní sadu prvků pro konstrukci primárního okruhu tepelného čerpadla země/voda. Jedná se o prvky určené k využití geotermální energie. Základem jsou trubky a tvarovky z HDPE-RC, vysokohustotního polyetylénu, který je odolný proti šíření trhliny. Proto je systém ideální pro instalaci v extrémních klimatických a geologických podmínkách, odolává hrubému zacházení během montáže, pokládání trubek i instalaci sond do geotermálních vrtů.
Komplexní systém FV ENERGEO je určen pro využití geotermální energie pomocí hloubkových vrtů a povrchových tepelných kolektorů. Systém zahrnuje distribuční šachty, sondy, armatury a další doplňky.

www


FV INFRA pro infrastrukturní rozvody vody a jiných médií

FV INFRA pro infrastrukturní rozvody vody a jiných médií

Systém FV INFRA je ideální pro tvorbu infrastrukturních rozvodů vody i pro přepravu jiných médií. Trubky jsou vyrobené z lineárního vysokohustotního polyetylenu, který se označuje jako HDPE, PEHD nebo l-PE. Trubky HDPE 100 RC mají například zvýšenou houževnatost a odolnost proti poškození bodovým zatížením a proti šíření trhlin, a tak se hodí i pro pokládku za extrémních podmínek.
FV HDPE potrubí je tak vhodné pro dopravu pitné a užitkové vody, běžných chladicích a nemrznoucích směsí, vzduchu a jiných plynů nebo například k hydropřepravě abrazivních materiálů. Dopravovat v nich můžete tekuté i sypké látky, pokud nehrozí vznik elektrostatického náboje.

www


FV KLIMA - systém pro velkoplošné sálavé chlazení
FV KLIMA - systém pro velkoplošné sálavé vytápění

FV KLIMA - systém pro velkoplošné sálavé vytápění i chlazení

Výhody tohoto systému vyniknout všude tam, kde hledáme energetickou úsporu a zdravý způsob chlazení budov a místností.
V trubkách/registrech zabudovaných do stropní konstrukce proudí chladící voda, která odvádí energii z chlazené místnosti. Díky velkému podílu sálavé energie ochlazuje primárně podlahu a stěny, čímž vytváří pocitově příjemné prostředí s rovnoměrnou teplotou.
ZDRAVÉ

  • Uživatelé nejsou vystaveni problémům s nevyčištěnou a špatně nastavenou klimatizací.

TICHÉ

  • Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha.

ÚSPORNÉ

  • Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky.

KOMFORTNÍ

  • Plošné chlazení bez nepříjemného průvanu a hluku přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody.
www


Editovat prezentaci výrobků