Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

FLAIR - klimatizační jednotky, odvlhčovače, tepelná čerpadla pro bazény

Parní zvlhčovače pro klimatizaci

Parní zvlhčovače pro klimatizaci

Condair EL - parní zvlhčovače s elektrodovým vyvíječem zajišťují produkci sterilní bezzápachové páry pro klimatizační systémy. Nejnovější technologie a dlouholetá tradice zvlhčovačů Condair zaručuje vysokou provozní spolehlivost při nízkých provozních nákladech. Při konstrukci zvlhčovače je důsledně brán důraz na dlouhou životnost, snadnou obsluhu a servis. Zvlhčovač je vyroben s ohledem na nejnovější trendy v oblasti řízení a komunikace (Bacnet, Modbus) a v ochraně životního prostředí.

Condair RS - patentovaný systém odstraňování minerálů z vyvíjecí nádoby. Scale management automaticky odstraňuje látky vyloučené z vody a shromažďuje je v sedimentačním kontejneru, který je umístěn pod vyvíjecí nádobou zvlhčovače. Sedimentační kontejner lze snadno vyprázdnit. Zvlhčovače RS vynikají přesností, minimálními nároky na spotřební materiál a údržbu. Odporový systém ohřevu umožňuje provoz s libovolnou kvalitou vody při maximální spolehlivosti provozu.

Condair GS - parní zvlhčovače s plynovým hořákem. Vyvíječe páry Condair GS jsou ekonomicky velmi výhodnou alternativou k elektrickým vyvíječům hlavně při vyšších parních výkonech. Zvlhčovače se dodávají i ve venkovním provedení, které umožňuje instalaci např. na střechu. Vzhledem k nižší ceně plynu proti elektrické energii je návratnost investice zpravidla do dvou let.

Condair Optisorp - kombinované distributory páry do VZT jednotky nebo potrubí. Distributory páry Optisorp pro elektrické a plynové vyvíječe Condair umožňují zkrátit rozptylovou vzdálenost pod 0,5 m bez rizika kondenzace.

Condair Esco - parní zvlhčovače pro připojení na externí zdroj syté páry. Konstrukce zvlhčovačů Condair Esco používá unikátní rotační keramický ventil s plně lineární regulační charakteristikou (v rozsahu 10 až 100%), absolutní těsností (0,0001%) v uzavřeném stavu a vysokou životností. K dispozici s parním výkonem do 1000 kg/h. Těleso zvlhčovače je vyrobeno z litiny nebo z nerez oceli, distribuční trubice jsou nerezové.

www


Adiabatické zvlhčování

Adiabatické zvlhčování a nepřímé chlazení do VZT systémů

Condair DL - hybridní zvlhčovač navržený s důrazem na nejvyšší možnou hygieničnost provozu. Promyšlená konstrukce je zárukou prevence proti růstu mikroorganismů uvnitř zvlhčovače. Porézní odpařovací desky z inertního keramického materiálu a patentovaný koncept HygienePlusR, využívající dezinfekci stříbrnou inozací zaručuje nezávadný vzduch a dlouhodobou hygienu provozu. Condair DL vyniká vysokou účinností, velmi dobrou regulovatelností a možností vestavby do krátkých zvlhčovacích komor.

Condair ME - efektivní systém pro zvlhčování a nepřímé adiabatické chlazení. Condair ME představuje novou generaci zvlhčovačů s modulární koncepcí odpařovacích kazet, která umožňuje i sestavy o průřezech nad 3 x 3 m.

www


Přímé prostorové zvlhčování

Přímé prostorové zvlhčování

Draabe Airfog - adiabatický průmyslový zvlhčovač pro instalaci přímo do výrobního prostoru. Dvousložkové trysky se samočisticí konstrukcí zaručují spolehlivý provoz i při použití pitné vody. Stavebnicový systém umožňuje flexibilní uspořádání.

Defensor PH - kombinované mobilní zvlhčovače a čističky vzduchu pro velkoplošné kanceláře, muzea, galerie, hotelové a konferenční místnosti. Mobilní zvlhčovače Defensor PH jsou nenahraditelné pro ochrana obrazů, soch, koberců, hudebních nástrojů, nábytku a dalších uměleckých předmětů.

Airwin Boga - ultrazvukové zvlhčovače na adiabatickém principu jsou vhodné pro malé a střední výkony pro umístění do prostoru nebo do VZT systému. Mimořádně rychlá reakce zaručuje vysokou přesnost regulace. Používají se pro laboratoře, v oblasti komfortní klimatizace nebo pro průmyslová odvětví zpracovávající organické materiály (textil, dřevo, tabák, kůže, papír, atd).

www


Adsorbční odvlhčovače DST

Odvlhčování

Průmyslové a bazénové kondenzační odvlhčovače
Stavební a průmyslové kondenzační odvlhčovače Calorex s robustní konstrukcí a vysokým výkonem jsou zárukou efektivního snižování nadměrné vlhkosti. Cirkulační bazénové odvlhčovače a bazénové klimajednotky udržují komfort a předchází poškození stavby z nadměrné vlhkosti u krytých bazénů všech velikostí při efektivním hospodaření s energií.

Adsorbční odvlhčovače pro technologické provozy a ledové plochy
Adsorbční odvlhčovače DST Seibu Giken využívají silikagelovou technologii, která umožňuje snižování vlhkosti i za nízkých teplot halách s ledovou plochou, mrazírnách nebo klimatických laboratořích. Schopnost silikagelových materiálů dosáhnout extrémně nízkých hodnot rosného bodu je nutnou podmínkou i pro výrobu a skladování vysoce hygroskopických materiálů ve farmacii, elektrotechnice nebo potravinářství.

www


Přesná klimatizace

Přesná klimatizace

Jednotky přesné klimatizace EMICON se používají v prostorách s požadavky na udržení konstantní teploty a vlhkost vzduchu (laboratoře, archivy, muzea, sklady). Určeny jsou také k odvodu vysoké tepelné zátěže z elektronických zařízení (datová centra, telefonní ústředny, rozvodny, záložní zdroje UPS atd.).

www


Dveřní clony

Dveřní clony

Dveřní clony Teddington vynikají technickým řešením a vysokou úrovní designu. Rozmanitost variant umožňuje ideální volbu vhodné clony pro posuvné či otočné dveře v nákupních centrech, administrativních budovách nebo zdravotnických zařízeních. Pro vjezdy do průmyslových hal slouží vysoce účinné horizontální nebo vertikální vratové clony.

www


Editovat prezentaci výrobků