Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ELEKTRO - IMPORT JABLONEC, s.r.o.

www.elektroimport.cz
logo Elektro-import Jablonec

Elektro-import Jablonec - přehled sortimentu výrobků

Zásuvkové kombinace AMAXX

Konfigurovatelné zásuvkové kombinace AMAXX od německého výrobce MENNEKES. S atraktivním a jedinečným designem v řadě variant pro téměř všechny aplikace. Standardní materiál skříně AMAPLAST nebo speciálně chemikáliím odolný AMELAN. Jsou k dispozici kombinace ve velikosti od jednoho až po pět segmentů v barvě šedé, stříbrné, žluté nebo červené.

Zásuvky od 16A, 3p až 63A, 5p. Krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě) nebo IP 67 (vodotěsné). Kratší čas montáže (pouze jedním člověkem) díky nové, uživatelsky příjemné vnější fixaci. Všechny kombinace jsou testovány na elektrickou bezpečnost a kvalitu a připraveny k okamžitému zapojení.

Zásuvky CEPEX

Tyto univerzální, designové zásuvky jsou dodávány buď ve verzi nástěnné nebo zapuštěné. Varianty 1-fázová (i s kolíkem) a 3-fázová v provedení 16A 3p, 4p, 5p a 32A 3p, 4p, 5p. K dispozici jsou také zásuvky s vložkami datových portů pro průmyslový ethernet. Všechny tyto typy jsou dodávány ve stejné barvě a stejném rozměru v krytí IP44. Zásuvky je možno pomocí krabic vzájemně spojovat do jednoho celku.

Malé radiální ventilátory ER

Malé vysoce výkonné radiální ventilátory řady ER od německého výrobce MAICO jsou perfektním řešením větrání ve vícepodlažních domech. Svým nadčasovým vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na design. Krytí IPX5 umožňuje montáž ventilátorů i v zóně 1 sprchových koutů. Jsou velmi oblíbené pro svoji minimální hlučnost a kvalitu zpracování. Dodávají se v několika variantách jako např. s nastavitelným doběhem, vlhkostním čidlem, fotobuňkou, intervalovým spínáním, trvalým provozem atd. Tyto ventilátory je možné objednat i v protipožárním provedení.

Další informace najdete na www.elektroimport.cz

Ventilátory do výbušného prostředí ERM-Ex

Tyto ventilátory jsou vhodné pro bezpečné použití v prostorech s nebezpečím výbuchu v zóně 1 a 2 jako jsou lakovny, nabíjecí stanice, laboratoře atd. Pouzdro a oběžné kolo jsou vyrobeny z jakostní antistatické umělé hmoty. Kondenzátorový robustní motor s kuličkovými ložisky. Teplotní třída T3/T4. Vhodné pro použití při teplotách v rozmezí -20 až +50 °C. Krytí IP54. Lze instalovat velmi jednoduše v libovolné poloze. Tyto ventilátory jsou k dispozici již od průměru 180 mm s výkonem 310 - 870 m³/h. Splňují veškeré bezpečnostní požadavky evropské směrnice 2014/34/EU pro zařízení a ochranné systémy v prostorech s nebezpečím výbuchu.

Další informace najdete na www.elektroimport.cz

Výrobky KAISER pro polystyrenové fasády

Hmoždinový držák a elektroinstalační krabice ECON Styro 55 jsou jedinečným řešením pro dodatečnou montáž ve fasádách izolovaných polystyrenem. Výklopné kotvy zajistí pevné uchycení v polystyrenu. Osazení na čele těchto výrobků pak brání pronikání vlhkosti do fasády. Instalace bez tepelných mostů. Použitelné ve fasádách s tloušťkou izolace od 80 mm.

Hmoždinový držák: - nosnost až 30 N (3 kg)
- možno použít samořezné šrouby Ø 3,2 – 4 mm
- k osazení do otvoru Ø 20 mm a hloubky 60 mm
Elektroinstalační krabice: k osazení do otvoru Ø 68 mm a hloubky 60 mm

Elektroinstalační krabice KAISER do dutých stěn

Výrobce nabízí tyto krabice buď v klasickém provedení nebo v provedení se vzduchotěsnými membránami: Zákazník si může zvolit variantu mělkou 47 mm nebo hlubší 61 mm. Nabízíme řešení i pro CEE zásuvky. Díky tenkému okraji možnost montáže jednotlivých krabic i pod vícerámečky. Všechny varianty krabic jsou i v bezhalogenovém provedení.

Další možnosti:
  • protipožární krabice
  • zvukově izolační krabice
  • krabice s ochranou proti radiaci


Editovat Galerii produktů