Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.

www.dzd.czwww.dzd-solar.czwww.klima-drazice.cz
logo Družstevní závody Dražice

Družstevní závody Dražice - ohřívače vody, akumulační nádrže

Elektrické ohřívače


OKHE ONE

Elektrický plochý ohřívač OKHE ONE s hloubkou 300 mm kombinuje tradiční technologie DZD (keramické topné těleso, smaltovanou ocelovou nádobu a kvalitní izolaci). Vhodný je k instalaci v omezených prostorách či kuchyňské lince a rychlý ohřev vody zajistí koncept dvou nádob. Štíhlý, rychlý, výkonný!

wwwOKHE SMART

Elektrický ohřívač vody s inteligentním samoučícím termostatem dosahuje na rozdíl od většiny běžných bojlerů velmi úsporné energetické třídy B, dále vyniká možností ovládání aplikací pro smart mobilní zařízení s Android/iOS, funkcí Antilegionella a možností připojení na HDO tarif pro úsporu nákladů.
wwwOKCE

Svislý elektrický ohřívač vody OKCE disponuje moderním vzhledem, ergonomií ovládání a použitím univerzálního závěsu. Instalace je možná v blízkosti odběrných míst a ohřev vody zajišťuje unikátní keramické topné těleso. Využít lze i nízký tarif elektrické energie tzv. „noční proud“. Model 50-200.
www

Nepřímotopné ohřívače


OKC HP

Nepřímotopný stacionární zásobník s velkoplošným výměníkem je určen k přípravě TUV ve spojení s tepelným čerpadlem nebo jiným nízkoteplotním zdrojem. Dohřev lze provádět elektrickým tělesem TJ 6/4“ z nabídky DZ Dražice. Účinky koroze snižují hořčíkové anody a dostupný je v modelech 250-1000.
wwwOKC NTR/HV

Nepřímotopný stacionární zásobník s jedním výměníkem a vstupy i výstupy v horním víku slouží k přípravě TUV ve spojení s jiným zdrojem topné vody, často s plynovým kotlem. Vhodný je pro instalaci pod závěsný kotel. Nechybí antikorozní vrstva a kvalitní izolace. Dostupné modely: 100, 125 a 160.
www

Akumulační nádrže


Akumulační nádrže NAD/NADO

Akumulační nádrže slouží k akumulaci tepla od jeho zdroje např. kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektory aj. Nádrže typu NAD, NADS a UKV (bez přípravy TUV) slouží pouze k ukládání tepla v topném systému, nádrže NADO a NADOS (s přípravou TUV) dovolují i přímý ohřev či předehřev TUV.
www


Editovat prezentaci výrobků