Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

DANFOSS, s. r. o.

www.danfoss.com
logo Danfoss

Danfoss - regulace a měření

Radiátorová hlavice Danfoss Ally
Ovládání systému Danfoss Ally™ telefonemŘídicí jednotka Danfoss Ally™

Danfoss Ally™ a Danfoss Eco™ řešení inteligentního vytápění pro každý domov jednoduše přes mobilní aplikaci

Inteligentní programovatelné hlavice Vám umožní ovládat vytápění jednoduše přes mobilní aplikaci. Systém Danfoss Ally™ Vám umožňuje ovládat vytápění vašeho domu nejen přes mobilní aplikace vzdáleně přes internet, ale i hlasem, jednoduše připojením k Vaší oblíbené digitální asistentce (Google nebo Amazon Alexa). Aplikace Danfoss Ally ™ Vám umožňuje snadno naplánovat vytápění tak, aby odpovídalo Vašemu každodennímu životu. S bezkonkurenční přesností a maximální úsporou nákladů. Hlavice Danfoss Eco™ ovládá radiátory pomocí Bluetooth technologie s dosahem až 10 m a je tak vhodná pro byty nebo menší domy. 

www


Automatické vyvažování
NovoconAB-QM 4.0ASV-PV s ASV-BD

Hydronické vyvážení komerčních a rezidenčních budov

Společnost Danfoss se zaměřuje na řešení pro vyvážení soustav vytápění a chlazení v komerčních a rezidenčních budovách. Jen správně vyvážená soustava vytápění může zajistit optimální a energeticky efektivní distribuci tepla do všech částí budovy. 

Vyšší energetická účinnost
Lepší regulace teploty zvyšuje uživatelské pohodlí a snižuje spotřebu energie. 

Spolehlivý provoz soustavy
Soustava osazená vyvažovacími ventily bude vždy optimálně reagovat na změny počasí nebo chování uživatelů. Ve spojení s léty osvědčenou kvalitou vyvažovacích armatur Danfoss se spolehlivý chod systému postará o vyšší spokojenost obyvatel/uživatelů dané budovy.

www


Systém Danfoss Icon2™

Regulace podlahového vytápění Danfoss Icon2™

Systém Danfoss Icon2™ se vyznačuje mnohostranným využitím. Lze jej použít nejen pro efektivní regulaci teplovodního podlahového vytápění, tak pro regulaci stropního chlazení. Navíc je kompatibilní s inteligentní domácností a hodí se tak téměř pro každou aplikaci.

Danfoss Icon2™ klíčové vlastnosti a výhody

 • snižuje náklady na vytápění až o 30%
 • snadná instalace během 9 minut
 • unikátní řízení systémů vytápění a chlazení jedním pokojovým termostatem
 • automatické elektronické vyvážení celého systému
 • drátový a bezdrátový systém termostatů = dodatečná instalace
 • snadné nastavení teploty každé místnosti prostřednictvím dotykového displeje termostatu či mobilní aplikace vzdáleně
 • Google Home a Amazon Alexa kompatibilní = hlasové ovládání
 • uvedení do provozu pomocí mobilní aplikace včetně vyhotovení elektronického předávacího protokolu po otestování plné funkčnosti systému
 • směšování vstupní teploty systému dle aktuální potřeby místností
 • možnost plného integrování do Smart Home aplikací (např. Somfy)
 • funkce optimalizace pro tepelná čerpadla 
 • vhodné pro dvou, tří i čtyř-trubkové systémy
 • plná servisní podpora - vyrobeno v Evropě
 • záruka 5 let
www


EvoFlat FSS
EvoFlat MSSEvoFlat 4.0SonoMeter 40

Bytové statice EvoFlat a měřiče tepla

Společnost nabízí širokou škálu bytových stanic pro jednogenerační rodinné domy, dvojdomky, řadové domy a pro byty. Naši technici jsou schopni najít vhodné řešení pro každou aplikaci ať už se jedná o systémy dálkového vytápění a nebo decentralizované systémy vytápění. Díky variabilitě bytových stanic umíme uspokojit i velmi specifické požadavky investora. 

V nabídce společnosti Danfoss naleznete i nejmodernější měřiče tepla. Danfoss SonoMeter 40 je řada kompaktních ultrazvukových měřičů spotřeby energie pro měření spotřeby energie v aplikacích vytápění a chlazení pro účely fakturace. Měřiče jsou připraveny pro dálkový odečet měřičů (AMR)

www


Paroplynové hlavice Aero™
Hlavice Aero™ na radiátoruKapalinová hlavice Redia™

NOVÉ termostatické hlavice Aero™ a Redia™

Představujeme naši novou a kompletní řadu epických mechanických radiátorových termostatických hlavic. Může se pochlubit moderním designem s intuitivní stupnicí a možností nastavení omezení, včetně jedinečného západkového (klik) připojení.

Všechny varianty nabízejí obrovský potenciál úspory energie prostřednictvím přesné regulace s minimální regulační odchylkou 0,2 K a rychlé době odezvy, což znamená, že nové termostatické hlavice Aero™ a Redia™ ve spojení s termostatickými ventily RA-N jsou tím nejlepším, co můžete v oboru termostatických radiátorových ventilů získat.

www


Editovat prezentaci výrobků