Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

www.ac-heating.cz
logo AC Heating

AC Heating - tepelná čerpadla pro vytápění a chlazení

Tepelná čerpadla AC Heating

Tepelná čerpadla AC Heating

Tepelná čerpadla AC Heating se zárukou 7 let slouží pro pohodlné vytápění a chlazení Vašich domů, bytů, hotelů, obchodů, bazénů nebo restaurací.
Specializujeme se na návrh systémů vytápění pomocí tepelných čerpadel, včetně kompletní regulace.

Poradíme Vám, jak vhodně vybrat tepelné čerpadlo
Tepelné čerpadlo je bezúdržbové a velmi spolehlivé. Navíc oproti jiným zdrojům tepla výrazně šetří finanční náklady. Naše firma má za sebou stovky instalací tepelných čerpadel u nás i v zahraničí. Díky velkému počtu realizací máme dostatek praktických zkušeností. Rádi Vám poskytneme odborné konzultace v oboru tepelných čerpadel, a to zcela zdarma.

Kompletní řešení včetně nejmodernější regulace Jsme schopni Vám navrhnout a instalovat tepelné čerpadlo jako kompletní řešení vytápění, včetně regulace celého topného systému. Jako první jsme na český trh uvedli novinku - plynulé řízení výkonu tepelných čerpadel frekvenčním měničem (invertorem).
Tepelná čerpadla AC Heating jsou vybavena nejmodernějším systémem regulace x Cascade Control (xCC). Díky tomuto regulačnímu systému s úspěchem realizujeme i individuální zakázkové aplikace.
Použitím vyspělé techniky regulace jsou Tepelná čerpadla AC Heating úspornější, tišší, méně náročná na instalaci a mají delší dobu životnosti v porovnání s většinou konvenčních systémů. Jako jediní na trhu standardně poskytujeme plnou záruku po dobu 7 let, a to bez příplatků a povinných ročních prohlídek.

Ke stažení:
Katalog tepelných čerpadel
Fotogalerie instalací tepelných čerpadel AC Heating

www


Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW

Tepelná čerpadla - výkonová řada 9-28 kW

Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW pro rodinné domy, bytové domy, administrativní i průmyslové objekty. Certifikována v nezávislé zkušebně EHPA.

www


Editovat prezentaci výrobků