Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

2VV s.r.o.

www.2vv.cz
logo 2VV

2VV - přehled sortimentu výrobků

Vzduchové clony

ESSENSSE NEO AC/EC s regulací AirGENIO

Základní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory do výšky až 4 m. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2 a 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Univerzální regulace AirGENIO Control (Basic, Comfort, Superior). Vzduchový výkon až 5 700 m³/h.

Více informací o vzduchové cloně Essensse NEO

STANDESSE

Komfortní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky 5 m. Dvě výkonové řady. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2 a 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Nastavitelné výfukové lamely. Univerzální regulace AirGENIO Control (Basic, Comfort, Superior). Vzduchový výkon až 5 090 m³/h. Možnost řetězení clon.

Více informací o vzduchové cloně STANDESSE

FINESSE AC/EC s regulací AirGENIO

Komfortní horizontální vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky 5 m. Speciálně určená pro instalaci do podhledů, výška pouze 304 mm. Dvě výkonové řady. K dispozici jsou délky 1; 1,5; 2; 2,5 m. Varianty s elektrickým, vodním ohřívačem nebo bez ohřevu. Univerzální regulace AirGENIO Control (Basic, Comfort, Superior).

Více informací o vzduchové cloně FINESSE

VENESSE

Designová vertikální vzduchová clona výšky 2,5 m. Dosah proudu vzduchu až 7,5 m (11 m při oboustranné instalaci). Nejtišší clona ve své třídě - při maximálním výkonu 5 500 m³/h hluk pouze 56 dB (A). Atraktivní design. Varianty s elektrickým (drátkovým) nebo vodním ohřívačem. Oboustranné univerzální provedení. Elektronické ovládání s LED signalizací. Kotvící konzole součástí dodávky. Možnost řetězení clon.

Více informací o vzduchové cloně VENESSE

Průmyslová clona INDESSE AC/EC

Průmyslová vzduchová clona pro dveřní otvory až do výšky (šířky) 8 m (12 m při oboustranné instalaci). Straw system (brčkový systém) zajišťující vysokou účinnost díky laminárnímu proudění. Clona je vhodná pro horizontální i vertikální instalaci. Modulový systém - délky modulů 1,65; 2,2 a 2,75 m. Varianty bez ohřevu, s elektrickým nebo vodním ohřívačem. Speciálně určená pro sklady, výrobní haly apod.

Více informací o vzduchové cloně INDESSE

Větrací jednotky pro průmyslové objekty

ALFA EC COMFORT

Větrací jednotka s výkony až 10 000 m³/h. Verze bez ohřevu, s elektrickým (drátkovým) nebo vodním ohřívačem. Externí modul change over nebo přímý výparník. Integrovaná regulace s dálkovým dotykovým ovládáním. Kompaktní provedení s integrovaným tlumičem hluku. Možnost propojení odvodní jednotky. Účinný EC ventilátor.

Více informací o větrací jednotce ALFA EC COMFORT

Větrací jednotky s rekuperací tepla pro rezidenční větrání

VENUS Comfort a Ready

Rekuperační jednotka osazená účinným deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s účinností až 95 %. Výkon jednotky až 700 m³/h. Jednotka je vyrobena z expandovaného polypropylenu o tloušťce stěny 40 mm. Vhodná pro použití v domech, bytech a kancelářích, kde zajišťuje úsporu energie. Úsporné EC ventilátory.

Více informací o rekuperační jednotce VENUS Comfort a Ready

DAPHNE

Energeticky úsporná rezidenční rekuperační jednotka vhodná pro instalaci do technických místností v rodinných, bytových a nízkoenergetických domech. Jednotka osazena deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s maximální účinností rekuperace až 93 %. Tři výkonové řady 200 m³/h, 300 m³/h, 500 m³/h.
Energeticky úsporné EC motory s nízkým SFP a tichým provozem. 2VV AirGENIO aplikace - možnost ovládání prostřednictvím chytrého zařízení v rámci domácí sítě.

Více informací o rekuperační jednotce DAPHNE

DAPHNE XL Comfort a Basic

Rekuperační jednotka osazená účinným deskovým protiproudým rekuperátorem z hliníku s účinností až 93 %. Dvě výkonové řady 700 m³/h a 900 m³/h. Vhodná pro instalaci do bytů, rodinných domů, kanceláří atd. Úsporné EC ventilátory. Dvojitý plášť jednotky z ocelových panelů, vyplněné 30mm izolací.

Více informací o rekuperační jednotce DAPHNE XL Comfort a Basic

WHISPER AIR

Rekuperační jednotka určená pro decentrální větrání v prostorách školních tříd, kancelářích open office atd. Jmenovitý průtok 700 m³/h. Protiproudý hliníkový rekuperátor s účinností až 90 %. Nízká hladina hluku 35 dB (nominální průtok). Třída filtrace F7 a G4, možno zvýšit na F8 a M5. Osazena úspornými EC motory. Tepelná izolace tloušťky 40 mm.

Více informací o rekuperační jednotce WHISPER AIR

Větrací jednotky s rekuperací tepla pro komerční větrání

ALFA 95 FLAT / HRFL

Podstropní rekuperační jednotka je dodávána ve 3 velikostech s průtoky: 800, 1600 a 2400 m³/h. Vysoká účinnost rekuperace až 93 %. Integrovaný řídící systém. Možnost ovládání přes chytré zařízení WITOUCH. Inteligentní, plně vybavený systém regulace s dotykovým ovladačem. Plynulý by-pass. Režimy větrání CAV, VAV, DCV. Možnost řízení jednotky přes BMS via ModBus RTU.

Více informací o rekuperační jednotce ALFA 95 FLAT/HRFL

ALFA 95 / HR95

Kompaktní rekuperační jednotka dodávána ve čtyřech horizontálních (800 až 3500 m³/h) a šesti vertikálních (800 až 5500 m³/h) provedení. Plynulý by-pass, režimy CAV, VAV, DCV, řízení přes BMS via ModBus RTU. Možnost řízení přes Witouch - Smart zařízení umožňující vzdálený přístup přes webové rozhraní. Účinnost rekuperace až 93 %. Energeticky úsporné EC motory s nízkým SFP a tichým provozem.

Více informací o rekuperační jednotce ALFA 95/HR95

ALFA 85 / HR85

Kompaktní rekuperační jednotka s rotačním regenerátorem dodávána v osmi vertikálních (700 až 7500 m³/h) provedení a v šesti verzích s hrdly nahoru (700 až 4500 m³/h). Plynulý by-pass, režimy CAV, VAV, DCV, řízení přes BMS via ModBus RTU. Možnost řízení přes Witouch - Smart zařízení umožňující vzdálený přístup přes webové rozhraní. Účinnost rekuperace až 85 %. Energeticky úsporné EC motory s nízkým SFP a tichým provozem.

Více informací o rekuperační jednotce ALFA 85/HR85

Vytápěcí jednotky

SAVANA AC/EC

Vytápěcí jednotka s vodním výměníkem a cirkulačním oběhem SAVANA je určena pro teplovzdušné vytápění a je vhodná především pro instalaci do průmyslových hal, skladů, sportovišť a jiných podobných prostorů. Montážní konzole umožní naklápění jednotky. V nabídce jsou 3 velikosti s průtoky od 500 do 4650 m³/h. Výběr z pěti variabilních předních krytů. Dvou a třířadé výměníky. EC motory.

Více informací o vytápěcí jednotce SAVANA

SAVANA INNOX Plus AC/EC

Vytápěcí jednotka s vodním výměníkem a cirkulačním oběhem SAVANA je určena pro teplovzdušné vytápění a je vhodná především pro instalaci do průmyslových hal, skladů, sportovišť a jiných podobných prostorů. Materiál NEREZ. V nabídce jsou tři velikosti s průtoky od 2000 do 6000 m³/h. Přední kryt z nastavitelných vysekávaných lamel. Dvouřadý výměník.

Více informací o vytápěcí jednotce SAVANA INNOX


Editovat prezentaci výrobků