Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

TECHNOLOGICKÉ FÓRUM na veletrhu FOR ARCH 2018 bude řešit dopady Revoluce 4.0

Jak se daří naplňovat Programové prohlášení vlády? Jak Průmysl 4.0 změní český trh? Je reálný nárůst produktivity výroby o třetinu? Nejen na tyto otázky bude hledat odpovědi TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie, úvodní konference, která zahájí dne 18. 9. 2018 mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH.

© Fotolia.com
© Fotolia.com

V samém úvodu programu opět zazní komentář k indexu stavební produkce, zakázek, povolení a bytové výstavby v podání Petry Cuřínové z ČSÚ, na kterou s makroekonomickou analýzou naváže Petr Zahradník.

V úvodním diskuzním panelu vystoupí předseda vlády a vrcholní představitelé rezortů průmyslu a obchodu, dopravy a místního rozvoje, se kterými o stavu podmínek pro investiční výstavbu budou polemizovat mj. prezident SPS v ČR Václav Matyáš a generální ředitel ŘSD Jan Kroupa.

Druhá část konference se zaměří na téma Stavebnictví 4.0 a digitalizace odvětví, na konkrétních příkladech se představí nové technologie a projekty automatizace a robotizace odvětví. V závěru programu vystoupí mimo jiné Jiří Tobolík ze společnosti Siemens, který představí efektivní řízení budov a zdravé vnitřní prostředí vč. energetického managementu budov. S možností automatizace a robotizace výroby seznámí účastníky fóra Roman Blažíček ze společnosti RAKO Lasselsberger.

Termín: 18. 9. 2018, 09.30 - 14.00 hodin
Místo: Kongresový sál, PVA EXPO PRAHA
Moderuje: Daniela Písařovicová

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT.
Více informací na stránkách Technologického fóra.

ABF, a.s.
logo ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se naše veletrhy staly místem pro ...