Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dvě konference o bazénech, wellness a spa na FOR ARCH Praha 2016

Datum: 11.8.2016  |  Organizace: ABF, a.s.  |  Firemní článek

Konference Hotelové wellness & spa a konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény proběhnou 21.9.2016 v rámci doprovodného programu 11. ročníku veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA.

ABF, a.s.
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

tel.:222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail:
web:abf.cz

V pořadí jedenáctý ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, zaměřený na projekční řešení a provoz bazénů, koupacích jezírek a wellness zařízení, se letos uskuteční na výstavní ploše PVA EXPO PRAHA ve dnech 20. až 24. září. V rámci veletrhu se uskuteční i druhý ročník konference Hotelové wellness & spa, která je určena pracovníkům, zástupcům a manažerům hotelových wellness a SPA center a konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény.

11. ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA

Hlavní téma veletrhu: problematika modernizace aquaparků a zatraktivnění wellness provozů.

Doprovodné přednášky a semináře se zaměří na problémy, které je v provozu potřeba řešit, například z pohledu hygieny nebo personálu a přístupu a komunikace s klienty včetně představení nových trendů, postupů a produktů. Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani doprovodný program, který se bude věnovat saunování a wellness procedurám.

Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA dlouhodobě zaujímá na české scéně velmi významné místo, neboť se jedná o jediný specializovaný veletrh svého druhu v rámci ČR.
Zaměřuje se především na provozovatele aquaparků, veřejných bazénů, koupališť, zástupce municipální sféry, představitele asociací a svazů, projektanty, architekty, provozovatele hotelů, pensionů, sportovních center a odborná media. Nabídka samozřejmě pokrývá krom veřejných i privátní wellness zařízení, která v poslední době prožívají velký nárůst zájmu.

Konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény

Hlavní téma konference: aktuální normy pro navrhování a provoz bazénů
  • Středa 21.9.2016 / 9:00 – 13:00 / PVA Expo Praha – Letňany, Velký sál č.1
Asociace bazénů a saun ČR jako každoročně v rámci veletrhu také připravuje odbornou konferenci. Tentokrát bude mít název "Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény" a bude se zabývat aktuálními normami pro navrhování a provozování bazénů. Součástí konference je i prohlídka výstavních expozic veletrhu For Arch a prohlídka provozu Aquapalace Praha - Čestlice.
Více informací včetně přihlášky na konferenci Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény.

Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Hlavní téma konference: Od návrhu k realizaci úspěšného wellness provozu, Inspirace a využití technologických novinek a aktuálních trendů z mezinárodního prostředí.

Středa 21. září 2016 / 13:30 - 17:30 / PVA Expo Praha – Letňany, Velký sál č.1
Účastníci budou mít příležitost dozvědět se o aktuálních trendech v této oblasti od zajímavých hostů a odborníků, zapojit se do diskuze a výměny názorů a získat řadu nových kontaktů. Jedná se o jedinečnou příležitost, která se koná opět po roce a nabízí zejména prostor pro osobní setkání všech, kteří se profesionálně sektoru wellness a spa na území ČR i v zahraničí věnují.

Vlastní konference bude mít dvě hlavní části, přičemž první bude věnována odborným přednáškám. Přednášející se budou věnovat aktuálním trendům v oblasti wellness designu, přípravě a realizaci nových wellness provozů, architektuře při přestavbě SPA, dispozičnímu řešení, otázkám provozu či komunikace s klienty. Zazní také informace týkající se přípravy nového provozu wellness, jeho výstavby a technické realizace.

Druhou část konference bude tvořit panelová diskuse, která přivítá řadu odborníků z ČR i ze zahraničí, přičemž diskuze bude věnována zkušenostem z provozu hotelového wellness & SPA se zaměřením na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Panelisté představí svoji cestu k úspěšným projektům a pojmenují překážky, které čekají na většinu provozovatelů. Přiblíží také účastníkům konference současné technologie, oblíbený design interiérů a exteriérů a kvalitu nabízených služeb.
Více informací včetně přihlášky na konferenci HOTELOVÉ WELLNESS & SPA


 

Datum: 11.8.2016
Organizace: ABF, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška