Dvě konference o bazénech, wellness a spa na FOR ARCH Praha 2016

Datum: 11.8.2016  |  Organizace: ABF, a.s.  |  Firemní článek

Konference Hotelové wellness & spa a konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény proběhnou 21.9.2016 v rámci doprovodného programu 11. ročníku veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA.

ABF, a.s.
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

tel.:222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail:
web:www.abf.cz

V pořadí jedenáctý ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, zaměřený na projekční řešení a provoz bazénů, koupacích jezírek a wellness zařízení, se letos uskuteční na výstavní ploše PVA EXPO PRAHA ve dnech 20. až 24. září. V rámci veletrhu se uskuteční i druhý ročník konference Hotelové wellness & spa, která je určena pracovníkům, zástupcům a manažerům hotelových wellness a SPA center a konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény.

11. ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA

Hlavní téma veletrhu: problematika modernizace aquaparků a zatraktivnění wellness provozů.

Doprovodné přednášky a semináře se zaměří na problémy, které je v provozu potřeba řešit, například z pohledu hygieny nebo personálu a přístupu a komunikace s klienty včetně představení nových trendů, postupů a produktů. Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani doprovodný program, který se bude věnovat saunování a wellness procedurám.

Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA dlouhodobě zaujímá na české scéně velmi významné místo, neboť se jedná o jediný specializovaný veletrh svého druhu v rámci ČR.
Zaměřuje se především na provozovatele aquaparků, veřejných bazénů, koupališť, zástupce municipální sféry, představitele asociací a svazů, projektanty, architekty, provozovatele hotelů, pensionů, sportovních center a odborná media. Nabídka samozřejmě pokrývá krom veřejných i privátní wellness zařízení, která v poslední době prožívají velký nárůst zájmu.

Konference Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény

Hlavní téma konference: aktuální normy pro navrhování a provoz bazénů
  • Středa 21.9.2016 / 9:00 – 13:00 / PVA Expo Praha – Letňany, Velký sál č.1
Asociace bazénů a saun ČR jako každoročně v rámci veletrhu také připravuje odbornou konferenci. Tentokrát bude mít název "Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény" a bude se zabývat aktuálními normami pro navrhování a provozování bazénů. Součástí konference je i prohlídka výstavních expozic veletrhu For Arch a prohlídka provozu Aquapalace Praha - Čestlice.
Více informací včetně přihlášky na konferenci Evropská legislativa pro rodinné a veřejné bazény.

Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Hlavní téma konference: Od návrhu k realizaci úspěšného wellness provozu, Inspirace a využití technologických novinek a aktuálních trendů z mezinárodního prostředí.

Středa 21. září 2016 / 13:30 - 17:30 / PVA Expo Praha – Letňany, Velký sál č.1
Účastníci budou mít příležitost dozvědět se o aktuálních trendech v této oblasti od zajímavých hostů a odborníků, zapojit se do diskuze a výměny názorů a získat řadu nových kontaktů. Jedná se o jedinečnou příležitost, která se koná opět po roce a nabízí zejména prostor pro osobní setkání všech, kteří se profesionálně sektoru wellness a spa na území ČR i v zahraničí věnují.

Vlastní konference bude mít dvě hlavní části, přičemž první bude věnována odborným přednáškám. Přednášející se budou věnovat aktuálním trendům v oblasti wellness designu, přípravě a realizaci nových wellness provozů, architektuře při přestavbě SPA, dispozičnímu řešení, otázkám provozu či komunikace s klienty. Zazní také informace týkající se přípravy nového provozu wellness, jeho výstavby a technické realizace.

Druhou část konference bude tvořit panelová diskuse, která přivítá řadu odborníků z ČR i ze zahraničí, přičemž diskuze bude věnována zkušenostem z provozu hotelového wellness & SPA se zaměřením na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Panelisté představí svoji cestu k úspěšným projektům a pojmenují překážky, které čekají na většinu provozovatelů. Přiblíží také účastníkům konference současné technologie, oblíbený design interiérů a exteriérů a kvalitu nabízených služeb.
Více informací včetně přihlášky na konferenci HOTELOVÉ WELLNESS & SPA


 

Datum: 11.8.2016
Organizace: ABF, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely