Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čestná vstupenka zdarma na veletrh FOR ARCH 2018 od TZB-info a ESTAV.cz

Datum: 29.8.2018 02:21  |  Autor: redakce

Jako dlouholetý mediální partner vás zveme na 29. stavební veletrh FOR ARCH, který se koná v termínu od 18. do 22. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

FOR ARCH, největší stavební veletrh u nás, nabízí příležitosti k získání nejaktuálnějších poznatků ze stavební praxe. Své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Prezentovány budou novinky v legislativě i zkušenosti z projektování a realizace staveb. Na své si přijdou projektanti, uživatelé i investoři.

Nenechte si ujít stánek TZB-info a ESTAV.cz v Hale 1 - F 18. Na veletrh se dostanete pomocí čestné vstupenky, kterou vám, jako stálým čtenářům, nabízíme. ODKAZ NA VSTUPENKU

Chcete dostávat další novinky z oboru stavebnictví, TZB, úspor energií včetně čestných vstupenek na jiné zajímavé veletrhy? Přihlaste se k odběru pondělního e-mailového zpravodaje portálu TZB-info. ODKAZ NA REGISTRACI

Srdečně vás zveme na doprovodné programy, které pořádáme na veletrhu FOR ARCH 2018.

Přednáška Jak bezpečněji bydlet – chytrá a bezpečná domácnost
  • 18. září od 14 do 16 hod. – Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2
  • Program je určen pro širokou i odbornou veřejnost a pro všechny zájemce, kteří se zajímají o bezpečnost bytů, rodinných domů a o bezpečnost v bytových domech. Účastníci dostanou zdarma informační materiál, který popisuje kritické body bezpečnosti domu.
Konference Požární bezpečnost staveb
  • 20. září od 10 do 17 hod. – Vstupní hala II, Kongresový sál
  • Přijďte si poslechnout problematiku a novinky k tématům: požární bezpečnost výškových budov a jejich odolnost v mimořádných situacích, požární bezpečnost a rizika větraných fasádních systémů, vliv materiálové skladby ETICS na požární bezpečnost budov, role města v otázkách požární bezpečnosti a prevence, reálné problémy při zásahu a preventivní opatření, aktuální úvahy nad větráním chráněných únikových a zásahových cest. Přihlášky a program.
Právní poradenství v oblasti staveb a uzavírání smluv
  • 19. září od 10 do 17 hod. a 21. září od 10 do 17 hod. – Hala 1 - F 18, stánek TZB-info a ESTAV.cz
  • Ve stavebně právní poradně ESTAV.cz můžete zdarma konzultovat své právní dotazy týkající se stavby a bydlení. Ohledně smluv na dodávky prací, servis, rekonstrukce apod. vám poradí JUDr. Petra Adámková, Ph.D. a Mgr. Radek Motzke.
Poradenské centrum: Ceny energií a dodavatelé
  • 22. září od 10 do 17 hod. – Hala 1 - F 18, stánek TZB-info a ESTAV.cz
  • Analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info, Ing. Jan Schindler, vám pomůže porovnat vaši cenu za elektřinu a plyn s ostatními nabídkami a poradí, jestli a jak se vám vyplatí změnit dodavatele. Přineste si fakturu a odneste si užitečné informace.
Příručka Jak koupit bydlení
  • Již čtvrté aktualizované vydání praktické příručky obsahuje cenné rady, jak správně postupovat při koupi vysněného bytu či domu. Tištěnou verzi Jak koupit bydlení si můžete vyzvednout na našem stánku v Hale 1 – F 18.
Na vaši návštěvu na veletrhu FOR ARCH 2018 se těší portály TZB-info a ESTAV.cz


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Setkání osobností, novinek a zákazníků, to je letošní FOR ARCH 2018

19.9.2018 | redakce
Kdo staví, rekonstruuje nebo zařizuje bydlení, nikde v České republice nemá možnost potkat najednou víc firem z oboru, než na veletrhu FOR ARCH. Taková událost pak zákonitě přitahuje jak zákazníky, tak osobnosti z oboru a všichni se mohou potkat na výstavišti v Letňanech.

Začal veletrh FOR ARCH 2018. Přinášíme první postřehy z veletrhu

18.9.2018 | redakce
Veletrh FOR ARCH 2018 odstartoval za účasti politických špiček a kromě debaty nad stavem stavebnictví proběhlo Technologické fórum na téma inovace a technologie. Mezi nejočekávanější novinky patří ohlášení nových dotací v programu Nová zelená úsporám.
Stánek TZB-info a ESTAV.cz na veletrhu For Arch 2018

Přípravy stánku TZB-info na veletrh For Arch jsou v plném proudu

17.9. 21:22   Pro letošní veletrh FOR ARCH jsme připravili několik zajímavých novinek. více >>>

Redakce TZB-info a ESTAV.cz se chystají na FOR ARCH 2018. Co pro vás připravily?

17.9.2018 | redakce
Jmenujme online studio, rozhovory s osobnostmi na aktuální témata v přímém přenosu, představení nové titulní strany TZB-info, odborné konference, právní poradna, informace k cenám energií… A máme pro vás i čestnou vstupenku.

Program a archiv rozhovorů vysílaných on-line z veletrhu For Arch 2018

15.9.2018 | redakce
TZB-info vysílá z veletrhu For Arch přímé přenosy rozhovorů se zajímavými hosty. Program rozhovorů naleznete v tomto článku.

Témata 2018

technická podpora výrobců