Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bezpečnostní technologie

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

Věříme a víme, že lidský faktor, kvalitně proškolený personál, je v našem oboru nahraditelný. Přesto jdeme naproti technologickému pokroku a inovacím, které umožňují našim zaměstnancům pracovat efektivněji, bezpečněji a přesněji.

Jak již bylo zmíněno, žádná technologie nenahradí kvalitně proškolený personál, a tak společnost D.I.SEVEN, a.s. věnuje velkou pozornost a podporu svým zaměstnancům. Provádíme pravidelná a důkladná školení, protože jen odborně vzdělaný personál dokáže správně a efektivně technologie využívat. Díky našim moderním a unikátním technologiím a zařízením jsme s našimi zaměstnanci neustále v kontaktu, staráme se o jejich bezpečnost a můžeme jim poskytnout okamžitou pomoc.

Zavádíme a rozvíjíme moderní technologie, které doplňují, pomáhají a chrání lidské zdroje při výkonu fyzické ostrahy objektů. Bezpečnostní systémy pomáhají chránit Váš majetek a zjednodušují procesy komunikace mezi objektem, strážným a naší agenturou nebo záchrannými složkami. Bezpečnostní systémy tím zajistí rychlejší zásah v případě potřeby.

Mezi naše základní služby patří vzdálený monitoring objektů, který je zajištěn naším vlastním pultem centralizované ochrany (PCO). Náš PCO je jedním z nejmodernějších v Evropě a poskytuje profesionální služby v celé České republice.

Díky vlastnímu pultu jsme schopni maximálně využívat možnosti nasazených technologií.


D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.
logo D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.

Hlavním předmětem podnikání bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. jsou bezpečnostní služby, PCO, property management, facility management a úklidové služby s možností náhradního plnění. Odběrem služeb od naší agentury mohou zaměstnavatelé s více ...

 
 
Reklama