Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s.

Datum: 21.12.2018 4:47  |  Organizace: SIPADAN a.s.  |  Firemní zpráva

Podívejte se, proč si vybrat bezpečnostní agenturu SIPADAN.

SIPADAN a.s.
Holušická 2221/3
148 00 Praha 4

tel.:274 774 199
e-mail:
web:www.sipadan.cz

Podívejte se, proč si vybrat bezpečnostní agenturu SIPADAN.

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. vznikla roku 2002 a v současné chvíli poskytuje profesionální bezpečnostní, pořadatelské, úklidové a facility služby na špičkové úrovni a za přijatelné ceny s možností odběru služeb pro náhradní plnění. Ověřte si naše potvrzení o zaměstnávání OZP. Dle náročnosti požadavků našich klientů, jsme schopni zajistit naše služby výběrem pracovníků, kteří zdravotní postižení nemají. Spolehlivost našich služeb je zaručená mnoha garancemi kvality. Díky regionálnímu zastoupení poskytuje SIPADAN své služby kdekoli v ČR.

Proč si vybrat bezpečnostní agenturu Sipadan?
 • Působnost po celé ČR
 • Náhradní plnění
 • Pojištění
 • Ušetření práce
 • Certifikace
 • Profesionální bezpečnostní služby
 • Profesionální úklidové služby
Úklidové práce na Vaše přání

Na přání klienta zajistíme mytí oken, čistění a mytí fasád, údržbu textilních žaluzií a výškové čistění nepřístupných ploch pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin a další speciální úklidové služby. Po domluvě s klientem provedeme na objednávku mytí garážových ploch, extrakční čištění koberců, nebo čištění koberců kartáčováním.

Pořádková služba pro města a obce
 • Ochrana 24/7
 • Úspora nákladů
 • Rychlé reakce
 • Řešení na míru

Zastupitelstva v obcích jsou často stavěna před problém s častým vandalismem, výtržnictvím a porušováním předpisů, ale nemají dostatek financí na zajištění provozu Městské policie, proto poskytujeme obcím pořádkovou službu, která pomáhá zajistit bezpečnost občanů.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Určení místa vzniku požáru v budovách s použitím znalostí dynamiky požáru

22.4.2019 | kpt., Ing. Stanislav Kopecký, Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, pplk., Mgr. Jakub Škoda, Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, plk. Ing. Zdeněk Hošek, Ph.D., Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR
Určení polohy kriminalistického ohniska je významnou a nedílnou součástí procesu zjišťování příčin požáru. Každá nová informace, zkušenost, výzkum či metoda představuje posun v této komplikované oblasti a vyšetřovatelům může přinést zvýšení jistoty při interpretaci závěrů jejich práce. Znalosti v oblasti požární dynamiky mohou vyšetřovateli požárů přinést lepší pochopení účinků požáru a pomoci při vyhodnocování stop požáru v zasažené místnosti či místnostech budov.
Ilustrační obrázek, fiála a kraby na gotických věžích

Nedostatek řemeslníků je téma i pro Notre-Dame

18.4. 2:03   Katedrála přišla při požáru o střechu, vysokou věž a zřítila se také část klenby. Renovaci by mohl zkomplikovat nedostatek kvalifikovaných tesařů, pokrývačů nebo kameníků. více >>>
Vyhořelá historická roubená dřevostavba Libušín na Pustevnách © petratlu - Fotolia.com

Požáry kulturních památek se bohužel nevyhýbají ani České republice

17.4.2019 | Generální ředitelství HZS ČR, redakce TZB-info
Za posledních 10 let došlo na území České republiky k 133 požárům historických památek a škoda u těchto objektů je vždy velmi vysoká. Nejčastější příčinou vzniku požárů v památkových objektech jsou nedbalost, technické závady, vadné komíny a úmyslné zapálení. Jako velmi rizikové hodnotíme provádění oprav, rekonstrukcí, filmařské práce v prostorách kulturních památek.

Vyšetřování požáru v uzavřeném prostoru s významným vlivem ventilace

15.4.2019 | kpt., Ing. Stanislav Kopecký, kpt.,Ing. Jaroslav Řepík, Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, pplk., Mgr. Jakub Škoda, Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR
Požáry v uzavřeném prostoru patří k nejčastějším a také k nejnebezpečnějším, je jim proto z hlediska požární taktiky věnována mimořádná pozornost. V České republice vzniklo dokonce několik zařízení, které podmínky požáru v uzavřených prostorách simulují („flashover kontejnery“)  a hasiči tak mají možnost se na případné nebezpečí prakticky připravit. Položili jsme si však otázku, zda může být tento typ požárů specifický i z hlediska vyšetřování příčin vzniku požárů.

Kamerové systémy a narušování soukromí zaměstnanců

30.3.2019 | Mgr. Miroslav Ort, Oblastní inspektorát práce pro Ústecký a Liberecký kraj, oddělení inspekce PVP
Až do výše 1 000 000 Kč lze uložit sankci u zjištěného narušení soukromí zaměstnance na pracovištích a ve společných prostorách zaměstnavatele způsoby uvedenými v § 316 odst. 2 ZP.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny