Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv článků autora: Tomáš Avramov


15.6.2009
Tomáš Avramov, Energy Centre České Budějovice

V oblasti energetického využití biomasy existuje na evropské úrovni akční plán Biomasa. V současné době by měla být schválena též nová energetická evropská směrnice, kde již budou přímo definovány závazné cíle pro jednotlivé státy, a každý stát bude muset mít vypracovaný plán, jak těchto cílů dosáhnout.

10.4.2008
Tomáš Avramov, Michaela Sáková, Energy Centre České Budějovice

Ve dnech 5. až 7. března 2008 proběhla v hornorakouském Welsu již tradiční odborná energetická konference "World Sustainable Energy Days 2008" ("Světové dny úspor energií").

2.7.2004
Tomáš Avramov, Lubomír Klobušník (odborný asistent), Energy Centre České Budějovice

Jak již bylo uvedeno v minulém dílu, Energy Centre České Budějovice uspořádalo v Praze dne 19.4.2004 workshop na téma "Obnovitelné zdroje energie". Toto je pokračování článku o workshopu.

18.6.2004
Tomáš Avramov, Lubomír Klobušník (odborný asistent), Energy Centre České Budějovice

Občanské sdružení Energy Centre České Budějovice (ECČB) ve spolupráci s organizací EREC uspořádalo dne 19. dubna 2004 v Praze workshop "Obnovitelné zdroje energie - politický rámec v České republice a v EU". Workshop byl součástí projektu "Obnovitelné zdroje energie v EU a kandidátských zemích" (finančně podpořeného EU, programem Altener) a konal se v budově Magistrátu hlavního města Prahy pod laskavou záštitou radního hl. m. Prahy, RNDr. Miloše Gregara. 
 
Reklama