Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv článků autora: Ing. Jaroslav Peterka, CSc.


18.12.2002
Ing. Jaroslav Peterka, CSc.

Časopis Alternativní energie je v přímém kontaktu s celou řadou spolupracovníků. Pro ně a pro své čtenáře vydává ediční plán na příští rok.

8.11.2001
Ing. Jaroslav Peterka, CSc.

V edičním plánu našeho partnerského časopisu Alternativní energie na rok 2002 jsou zachovány oblíbené obory a přidány některé nové, perspektivní.

3.10.2001
Ing. Jaroslav Peterka, CSc.

Pod tímto názvem se ve dnech 25. - 26. září 2001 konala v Liberci dvoudenní celostátní konference, kterou zorganizovala Technická univerzita v Liberci, Společnost pro techniku prostředí - územní centrum Liberec a Okresní hospodářská komora v Liberci. Bylo přítomno 85 účastníků a předneseno 16 příspěvků. Nabízíme Vám shrnutí nejdůležitějších myšlenek z příspěvků.

11.7.2001
Ing. Jaroslav Peterka, CSc.

Autor má se solárním ohřevem bohaté praktické zkušenosti. Z nich vykrystalizovalo několik cenných rad pro zájemce o tento ekologický a a se stoupajícími cenami paliv a elekřiny i ekonomicky zajímavý systém.

28.12.2000
Ing. Jaroslav Peterka CSc., Ing. Milan Bechyně

Tak jako již několik měsíců úspěšně funguje spolupráce časopisu Vytápění větrání instalace začne od lednového čísla velmi podobná spolupráce s časopisem Alternativní energie. Věříme, že bude stejně úspěšná a bude obohacením obsahu jak pro návštěvníky našeho serveru Topinfo.cz tak i pro čtenáře Alternativní energie. Článek je přetištěn z čísla 5,6/2000. 
 
Reklama