Ve chráněné zóně na webu www.wavin-osma.cz si můžete ZDARMA stáhnout firemní verzi programu PROTECH, který pracuje exkluzivně s portfoliem produktů společnosti Wavin Osma.
Ve chráněné zóně na webu www.wavin-osma.cz si můžete ZDARMA stáhnout firemní verzi programu PROTECH, který pracuje exkluzivně s portfoliem produktů společnosti Wavin Osma.
Do sortimentu čerpadel Grundfos vstoupil od 1.8.2012 nový zástupce inteligentních mokroběžných oběhových čerpadel budoucnosti, MAGNA3. Tato čerpadla se vyznačují špičkovým indexem energetické účinnosti EEI ≤ 0,20.
Názorné video, které Vás provede výrobou kvalitních dřevěných pelet.
COOL SERVIS s.r.o. nabízí odvlhčovače pro domácnosti i průmysl, odvlhčování prádelen, sklepů, knihoven, dílen, muzeí, sušáren apod.
Tepelná čerpadla AC Heating jsou opět nasazena v další aplikaci vytápění bytového domu. Instalace je již v plném proudu a v příštím týdnu bude dokončena.
Naše webové stránky se specializací na elektrické přímotopy prošly celkovou modernizací, zpřehledněním grafického rozhraní a aktualizací nabídky.
Internetový obchod Eshop-bazény.cz nabízí výrobu zatřešení bazénu podle požadovaného rozměru. Bazénové zastřešení je dodávané rozložené v kartonech a je určené pro montáž svépomocí.
Autodesk bude dodávat software a poradenské služby, jež skupině umožní vytvářet a spravovat stavební a infrastrukturní projekty rychleji, ekonomičtěji a s menšími dopady na životní prostředí.
Srdečně Vás zveme na odborný kongres „Obnovitelné zdroje energie“,konaný v rámci projektu „Efektivní energetický region Jižní Čechy, Dolní Bavorsko" Účast je zdarma, včetně občerstvení.