Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Doprovodný program Aquatherm Nitra 2019

Datum: 19.1.2019 02:00  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Väčšina lídrov z odboru TZB prijala účasť a Aquatherm Nitra 2019 bude najväčšou akciou v oboru v histórii. Prejdite si katalóg veľtrhu ešte pred Vašou návštevou v Nitre a nájdite si svojich budúcich dodávateľov a partnerov.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Ako poďakovanie za Vašu návštevu budeme každý deň losovať 20 výhercov, ktorí dostanú 7″ tablet Alcatel. Stačí sa len zaregistrovať, získať tak vstupenku zadarmo a prísť na veľtrh.

Nájdite si svoj billboard ... Nová súťaž

Po celej slovenské republike sú billboardy, ktoré Vás pozývajú na veľtrh ... nájdite si ten Váš a vyhrajte. Stačí do nedele 3. februára odfotiť jeden billboard s Aquatherm Nitra a zaslať emailom na info@mdlexpo.cz. V pondelok 4. februára vylosujeme tri z vás a výhry odovzdáme osobne počas Vašej návštevy veľtrhu.

Princípy pasívnych domov, ako spoľahlivý základ pre navrhovanie súčasných budov

Pozývame Vás na konferenciu, kde renomovaní odborníci a lektori z Inštitútu pre pasívne domy predstavia svoje projekty a skúsenosti z praxe. Dozviete sa, prečo sú pasívne domy základom navrhovania budov s takmer nulovou potrebou energie. Výstavba budov dnes podlieha stále prísnejším požiadavkam, ktoré vyplývajú z našej legislatívy a noriem. Dôsledné uplatňovanie princípov pasívnych domov potvrdzuje, že novopostavené ale aj obnovené budovy dosahujú výnimočné výsledky. Množstvo realizovaných stavieb na Slovensku i v zahraničí prekazuje, že so súčasnými produktami a technológiami je takéto budovy možné stavať už dnes.

TIPY USPORIADATEĽA VEĽTRHU

SERAK-TECH na Slovensku. Naša spoločnosť otvorila na konci roku 2018 obchodné zastúpenie na Slovensku. Partnerom na Slovensku tak budeme schopní poskytnúť plný servis a technickú podporu. Pre zákazníkov tak bude zaujímavý náš výrobný program kompaktných jednotiek s integrovanou reguláciou, ktoré majú na ostatných trhoch veľký úspech.

Stavebnictvo v roku 2019. Vyzpovídali jsme Ing. Pavola Kováčika PhD., MBA, prezidenta Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska.

Přijďte si vyzkoušet svět virtuální reality na vlastní kůži na stánek spol. Atrea. Umožníme Vám, přímo na našem stánku, navštívit objekt se systémem centrálního větrání s možností provedení servisních prací na nástřešní jednotce DUPLEX MultiEco-N. Na závěr pobytu ve virtuálním světě si můžete vyzkoušet volný pád z lávky umístěné na střeše objektu.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 

Mohlo by vás také zajímat

Aquatherm Nitra 2019 – 5.-8.2.2019 - Sme s vami už 20 rokov 8.7.2018Související z oboru

Aquatherm Nitra - ještě dnes a zítra. A návštěva stojí za to

7.2.2019 | redakce
211 vystavovatelů ze 7 zemí - čísla jasná již při otevření veletrhu. Počet návštěvníků za první den však překvapil vystavovatele i pořadatele. A druhý den byly uličky opět plné. Skvělý mezisoučet. Pro novinky si můžete přijít i vy.
© Fotolia.com

Kríza?... Ani náhodou!

2.2.2019 | Mgr. Michal Drážďanský, MDL Expo, s.r.o.
Úvodník Aquatherm Times, speciálu k mezinárodnímu veletrhu Aquatherm v Nitře, který otevře brány již 5.2.2019.

Veletrh Aquatherm nabídl v rámci Dne starostů důležité informace pro správu měst a obcí

24.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Organizátoři doprovodných programů na veletrhu Aquatherm si vzali za cíl také osvětu zástupců samosprávy a nabídli jim možnost setkání se zástupci firem i se samotnými stavebníky. Den starostů v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO Letňany v den zahájení veletrhu se setkal s velkým zájmem veřejnosti.

Páteční Aquatherm – téma odpojení od CZT a závěr veletrhu

2.3.2018 | redakce
Závěrečný den veletrhu Aquatherm patřil zejména tématu připojení na CZT v porovnání s pořízením vlastní kotelny. A podíváme se i na moderní peletové kotle.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 05.03.2018 09:11

Čtvrtek na Aquathermu Praha - Kotlíkové dotace, Dešťovka, sezónní akumulace energie i GDPR

1.3.2018 | redakce
Jedním z návrhů v kotlíkových dotacích je rozšířit vyměňované kotle z první a druhé třídy také na třetí (emisní) třídu. V Dešťovce jsou ještě peníze a potenciál pro výrobu jakostních dřevních paliv v ČR dosahuje až 1 000 000 t paliva. I to zaznělo v dnešním doprovodném programu.

Témata 2019

Tabulky a výpočty