Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Aquatherm Nitra 2019

Datum: 26.12.2018 01:30  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Všetkým dopredu zaregistrovaný návštevníkom s vyplnenou poštovou adresou do 8. januára 2019 budú ZADARMO zaslané noviny Aquatherm Times spolu s veľtržnou prílohou.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Příloha bude obsahovať zoznam vystavovateľov, plániky hál a bližšie informácie k pripravovanému programu. Budete tak mať k dispozícii kompletné informácie a môcť si detailne naplánovať Vašu návštevu veľtrhu vopred.

Sme už 20 rokov s Vami

Tento rok je tomu 20 rokov, kedy sa konal prvý ročník veľtrhu Aquatherm Nitra. Chceme s Vami osláviť naše spoločné výročie súťaží, pri ktorej každý deň veľtrhu rozdáme 20 tabletov vrátane príslušenstva. A aké sú podmienky? Iba Vaša návšteva veľtrhu.

Aplikácia App® alebo "Vytvorte si vlastný katalóg exponátov"

Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu a "prečítajte si" offline exponáty - názov, typ, parametre, regionálne zástupcami apod. Kontaktné údaje o všetkých exponátoch budete mať prakticky okamžite k dispozícii a všetky dáta si môžete zaslať naraz na Váš e-mail ako excelovský súbor v pohodlia domova.
Viac o App® nájdete TU

Doručenie katalógu poštou vopred a vstupenka zadarmo TU


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Veletrh Aquatherm nabídl v rámci Dne starostů důležité informace pro správu měst a obcí

24.3.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Organizátoři doprovodných programů na veletrhu Aquatherm si vzali za cíl také osvětu zástupců samosprávy a nabídli jim možnost setkání se zástupci firem i se samotnými stavebníky. Den starostů v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO Letňany v den zahájení veletrhu se setkal s velkým zájmem veřejnosti.

Páteční Aquatherm – téma odpojení od CZT a závěr veletrhu

2.3.2018 | redakce
Závěrečný den veletrhu Aquatherm patřil zejména tématu připojení na CZT v porovnání s pořízením vlastní kotelny. A podíváme se i na moderní peletové kotle.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 05.03.2018 09:11

Čtvrtek na Aquathermu Praha - Kotlíkové dotace, Dešťovka, sezónní akumulace energie i GDPR

1.3.2018 | redakce
Jedním z návrhů v kotlíkových dotacích je rozšířit vyměňované kotle z první a druhé třídy také na třetí (emisní) třídu. V Dešťovce jsou ještě peníze a potenciál pro výrobu jakostních dřevních paliv v ČR dosahuje až 1 000 000 t paliva. I to zaznělo v dnešním doprovodném programu.

Vyhlášení zlatých medailí Aquatherm 2018 a další novinky z veletrhu

28.2.2018 | redakce
Středa na Aquathermu 2018 byla ve znamení ocenění nejlepších výrobků na veletrhu. Kromě vyhlášení výsledků přinášíme i informace o dnešním doprovodném programu, který se zabýval retrofitem vzduchotechniky, tepelnými čerpadly nebo novelou energetického práva. A stručně se podíváme i na novinky od výrobců kotlů.

Aquatherm Praha 2018 odstartoval. Co přinesl první den?

27.2.2018 | redakce
22. ročník mezinárodního veletrhu Aquatherm v Praze otevřel své brány a přivítal první návštěvníky. Přinášíme hlavní poznatky z doprovodného programu z prvního dne veletrhu a spolu s nimi výběr vystavených výrobků, které nás zaujaly.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny