Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

VELKÁ PRÁZDNINOVÁ FOTOSOUTĚŽ S TZB-INFO.CZ 2012

aneb … historie objektivem současnosti

Dne 2. července 2012 bude na našem facebooku SPUŠTĚN druhý ročník velké prázdninová fotosoutěž s tzb-info.cz. Rádi bychom se podívali hledáčkem Vašich fotoaparátů a mobilů na stavby kolem nás, které potěší oko a duši.

Letošní ročník prázdninové soutěže uvedl článek Motto letošní prázdninové foto soutěže TZB-info je "staré a nové", který byl malou inspirací před soutěží a zdůraznil, že nelze bez diskuse říci, co je v architektuře správné a co již ne – od deseti lidí na toto téma získáte alespoň dvanáct názorů.

Jaké snímky tedy můžete do soutěže přihlásit?
Soutěžit mohou fotografie, na kterých je stavba a nějaká kombinace nového a starého. A opět jako v loňském roce nám jde o snímky, kde se to povedlo.

  • Kde se Vám skloubení historie a současných požadavků na stavbu líbilo, které Vás mile překvapilo.
  • Kde investor nebo projektant našel pro starou budovu novou duši, nové uplatnění, nový kabát.
  • Kde se s novými technologiemi nebo výrobky podařilo zachránit starou budovu, umožnit jí smysluplnou existenci a zachovat její genium loci, nebo dokonce z Popelky udělat princeznu.

Ale pozor! Změnou od loňského ročníku je, že soutěžit mohou snímky staveb z celého světa.

FOTO SOUTĚŽ HISTORIE A SOUČASNOST

Neváhejte a zasílejte své úlovky, vždy po jednom kousku, na mail soutez@tzb-info.cz
Třeba se právě na Vás usměje štěstí. Průběžně budeme soutěžní snímky uveřejňovat na našem facebooku.
Prázdninová fotosoutěž TZB-info 2012: Historie a současnost

Co můžete vyhrát?
Hlavní cena pro vítěze je dárkový poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 3.000 Kč do internetové nákupní galerie www.mall.cz. Odměněni dárkem budou i autoři dalších 5 snímků v pořadí, kterým pošleme dárkový balíček.

Jak dlouho soutěž potrvá?
Od 2. července 2012 - 00:00:01 hod. do 31. srpna 2012 - 23:59:59 hod. Snímky, které budou doručeny před, a nebo po tomto termínu, nebudou do soutěže zařazeny.

Náležitosti přihlášených snímků:
Vždy zasílejte pouze jednu fotografii na soutez@tzb-info.cz. Redakce si vyhrazuje právo na úpravu formátu a velikosti fotografie. Z jedné IP adresy mohou být zaslány max. 3 fotografie. K jednotlivým snímkům uvádějte vždy krátký popisek, který vystihuje motiv soutěže. Zároveň uvádějte jméno autora včetně kontaktu (GSM), abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. Kontaktní údaje nebudou zveřejněny. U vystavené fotografie bude uveřejněn popisek snímku a jméno autora (popř. pseudonym, zda-li bude vyžadován).
Redakce tzb-info.cz si vyhrazuje právo vyřadit sporné snímky ze soutěže.

Kdo vybere vítěze velké prázdninové soutěže?
Od 1. září 2012 do 30. září 2012 budou mít možnost všichni čtenáři TZB-info rozhodovat o vítězném snímku. Vybírat budou ze všech přihlášených fotografií, které budou umístěné na TZB-info v samostatném článku s odkazem přímo z titulní strany portálu. Dále pak prostřednictvím facebooku, kde budou snímky umístěny v samostatném albu označeném HLASOVÁNÍ. Zde se jeden hlas = To se mi libí (palec nahoru).
Současně budou moci do celkového pořadí fotografií zasáhnout i návštěvníci naší expozice na veletrhu For Arch ve dnech 18. – 22.9.2012 na PVA Letňany. Fotografie budou vystaveny ve výstavním stánku TZB-info a zájemci budou moci vhodit svůj hlas do připraveného boxu.
Vítěz soutěže bude uveřejněn na facebooku a homepage tzb-info.cz dne 10. října 2012. Následně pak budou redakcí kontaktování, aby si cenu převzali.

Kdo může soutěžit?
Všichni fandové portálu TZB-info.

Kdo bude ze soutěže vyřazen?
Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Topinfo s.r.o. a jejich příbuzní. Dále Ti, kteří zašlou z jedné IP adresy více než tři fotografie. Fotografie bez popisu a uvedení autora snímku.

Přejeme Vám krásné léto a těšíme se s ostatními čtenáři právě na ten Váš snímek.

 
 
Reklama