Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jen na FOR ARCHU: Příspěvek na přípravu stavby od Dům jedním tahem

Zastavte se na FOR ARCHU u stánku Dům jedním tahem pro příspěvek na přípravu stavby a typový projekt ZDARMA.

Stavební veletrh For Arch 2020 je v plném proudu a my bychom vás rádi pozvali do haly 1, ke stánku 1H069, kde najdete prezentaci Dům jedním tahem (DJT) od Lias Vintířov, LSM, k. s.

Obchodně-techničtí poradci vám zde rádi představí všechny výhody montovaných rodinných domů z keramického betonu, typové projekty, zákaznické služby i aktuální akční nabídky.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA I ŽHAVÁ NOVINKA

  • V rámci mimořádné nabídky, která je platná pouze v době konání veletrhu, můžete kromě typového projektu ZDARMA od DJT získat ještě příspěvek na přípravu stavby ve výši 36.000 Kč. 
  • Letos poprvé také představí DJT ve spolupráci s firmou VELUX novinku: optimalizaci přízemních domů, která zajistí prosvětlení obývací části. A to díky použití střešních oken VELUX.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Abyste se vyhnuli zbytečnému čekání, než na vás přijde řada, doporučujeme vám domluvit si předem termín schůzky s příslušným poradcem pro váš region. 

Na vaši návštěvu na stánku 1H069 se těší tým DJT.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
logo LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Klíčovým materiálem výroby je lehké keramické kamenivo Liapor. Nahrazujeme jím běžné kamenivo v celém našem sortimentu. Kamenivo Liapor vyrábíme výpalem a expandací třetihorních jílů v rotačních pecích. Vznikají tak keramické perly Liapor, u nás také známé ...

 
 
Reklama