Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Na Aqua-therm v Letňanech pohodlně metrem i autem

Zajistit vystavovatelům stejně kvalitní podmínky pro prezentaci jejich exponátů a nezklamat tradiční návštěvníky veletrhu. Těmito myšlenkami se řídil krizový štáb organizátorů Aqua-thermu Praha od prvních dnů po tragickém požáru na výstavišti v Holešovicích, kde byl veletrh doma dlouhých čtrnáct let.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z největších veletržních akcí v Praze, přicházela v úvahu pouze jediná možnost - nové výstaviště PVA Letňany. Aqua-therm Praha tam proběhne v původním termínu od 25. do 29. listopadu 2008.

Co přinese nový prostor vystavovatelům?

Především zázemí moderního veletržního areálu. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal, které skýtají vystavovatelům komfort a možnost velkorysé a kreativní prezentace jejich exponátů. Po zavedení metra do těsné blízkosti výstaviště také rapidně vzrostla návštěvnost všech pořádaných akcí.

Letňany jsou přátelské k návštěvníkům

Doba, kdy se na výstaviště v Letňanech cestovalo složitě autobusem, je pryč. Ze stanice metra Letňany, jež leží na trase C, trvá cesta k výstavnímu areálu pět minut. Ze stanice Florenc jede metro na Letňany necelých dvacet minut. Autem je výstaviště pohodlně dosažitelné sjezdem z městského okruhu, takže se řidiči vyhnou zácpám v centru. 3 800 parkovacích míst pak uspokojí všechny návštěvníky.

další informace:

Aqua-therm Praha se stěhuje do PVA Letňany
Požár na Výstavišti zničil levé křídlo Průmyslového paláce
Aqua-therm Praha 2008

 
 
Reklama