Zlatý@TZB-info 2006 - vyhlášení soutěže o nejlepší internetové stránky z oboru TZB

Datum: 3.10.2006

Vyhlášení čtvrtého ročníku soutěže Zlatý@ TZB-info. V tomto ročníku budou oceněny tři internetové prezentace, které dostanou od čtenářů portálu TZB-info největší počet hlasů.

Zlatý@TZB-info - soutěž o nejlepší internetové stránky z oboru technická zařízení budov pořádaná u příležitosti konání mezinárodního veletrhu "Aqua-therm Praha 2006"

PODMÍNKY SOUTĚŽE

1. Úvod

Soutěž o nejlepší internetové stránky v oboru je podnětem pro firmy působící v oboru technická zařízení budov k upevnění internetu jako moderního komunikačního prostředku pro navázání vztahů s odbornou i širokou veřejností. Nejlepší internetové prezentace vyberou ve veřejném hlasování čtenáři portálu TZB-info a prvním třem bude uděleno ocenění "Zlatý@TZB-info".

1.1. Pořadatel soutěže:

Internetový portál TZB-info (společnost Topinfo s.r.o.)

2. Všeobecné zásady

2.1. Účastníci

Do soutěže mohou být přihlášeny internetové stránky firem působících v oboru TZB. Podmínkou účasti je registrace v TZB-adresáři na portálu TZB-info formou placeného záznamu pro rok 2006.

2.2. Přihláška

Do soutěže budou zařazeny internetové stránky na základě on-line přihlášky. Přihlašovací formulář do soutěže bude dostupný na konci tohoto článku od 3.10. do 31.10.2006.

Kromě vyplnění a odeslání on-line přihlašovacího formuláře je podmínkou pro zařazení do soutěže i úhrada registračního poplatku ve výši 1190,- Kč včetně DPH (1000,- Kč bez DPH) na účet provozovatele portálu TZB-info společnosti Topinfo s. r. o. číslo 27-6676670247/0100 (Komerční banka) - nejpozději do 3.11.2006. Jako variabilní symbol uvede přihlašovatel svoje IČ. Po obdržení platby bude obratem zaslán poštou daňový doklad a přihlašované stránky zařazeny do soutěže.

2.3. Internetové stránky

Přihlášené internetové stránky musí být dostupné a funkční nejpozději k poslednímu dni, kdy je možné stránky do soutěže přihlásit. Přihlašovatel může přihlásit do soutěže pouze jedny internetové stránky (jedna URL adresa) a tyto stránky musí být vyhotoveny v českém nebo slovenském jazyce.

2.4. Vyřazení ze soutěže

Přihlášené internetové stránky nebudou hodnoceny pokud:

  1. nebudou funkční nebo dostupné a to z jakéhokoliv důvodu
  2. nebude provedena úhrada poplatku
  3. nesplňují podmínky v čl. 2.3.

3. Způsob hodnocení

3.1. Hlasování na portálu TZB-info

Hodnocení přihlášených internetových stránek bude provedeno veřejným hlasováním prostřednictvím portálu TZB-info. Hlasovat budou moci průběžně všichni návštěvníci portálu TZB-info pomocí on-line hlasovacího formuláře od 3.11.2006 do 20.11.2006. Hlasovací formulář bude dostupný na portálu TZB-info (www.tzb-info.cz).

3.2. Ocenění

V letošním ročníku soutěže budou udělena tři ocenění "Zlatý@TZB-info" stránkám, které dostanou při hlasování největší počet hlasů. Přihlašovatel bude odměněn diplomem a pohárem.

4. Vyhlášení výsledků soutěže

4.1. Ocenění udělují přihlašovateli vítězných stránek zástupci pořadatelů při slavnostním vyhlášení soutěže v rámci veletrhu Aqua-therm Praha 2006.

4.2. Výsledky soutěže budou publikovány na portálu TZB-info.

4.3. Společnosti, jejichž stránky budou oceněny, mají možnost na portálu TZB-info využít v roce 2007 zdarma zařazení svých výrobků do TZB-katalogu, který je oblíbeným a návštěvníky využívaným produktem a směrovkou na firemní internetové stránky.

Kontakt pro dotazy k soutěži:

Topinfo s.r.o.
Adéla Bystřická
Stavitelská 6
160 00 Praha 6
tel.: +420 233 081 147
e-mail: adela.bystricka@topinfo.cz


 

Hodnotit:  

Datum: 3.10.2006Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSuché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchuPovrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy ClassicVýstavba průmyslových objektů je na vzestupu, jejich návrh si zaslouží architekta