Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Získejte Plyn z první ruky o více než 12 % výhodněji

Datum: 14.5.2018  |  Organizace: MND a.s.  |  Firemní článek

Zákazníci MND mohou s novým ceníkem Plyn z první ruky - Ceník 2019 získat o více než 12 % výhodnější cenu plynu oproti aktuálnímu základnímu ceníku. Zajistěte si pro příští topnou sezónu výhodné ceny již nyní. Nabídka platí pro nové, ale i stávající zákazníky.

MND a.s.
Úprkova 807/6
695 01 Hodonín

tel.:800 400 500 (od 8 do 22 hodin každý den),
e-mail:
web:www.mnd.cz

MND a. s., největší česká těžební společnost ropy a zemního plynu, nabízí svým zákazníkům již nyní možnost zajistit si ještě výhodnější cenu plynu pro příští topnou sezónu. Zákazníci MND mohou s novým ceníkem Plyn z první ruky - Ceník 2019 získat o více než 12 % výhodnější cenu plynu oproti aktuálnímu základnímu ceníku. Nabídka platí pro nové, ale i stávající zákazníky.

S aktuální nabídkou Plyn z první ruky – Ceník 2019 si zákazníci MND mohou až do konce roku 2019 zajistit cenu Plynu z první ruky s automatickou věrnostní slevou 6 % ještě o 6,7 % výhodněji. Celkově tak oproti základnímu ceníku MND ušetří více než 12 %.

“Cenu Plynu z první ruky průběžně našim zákazníkům hlídáme tak, aby jim zůstala výhodná dlouhodobě. Aktuálně cena plynu na burzách roste a nelze tedy vyloučit, že dojde u plynu pro domácnosti k postupnému zdražení. Věříme proto, že naši zákazníci možnost zajistit si výhodnou cenu plynu až do konce roku 2019 ocení. “ doplňuje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

Nabídka Plyn z první ruky – Ceník 2019 platí pro nové i stávající zákazníky a je i nadále uzavírána výhradně se smlouvou na dobu neurčitou, kterou lze kdykoliv v tříměsíční lhůtě vypovědět. Více o nabídce MND najdete na www.mnd.cz nebo bezplatné zákaznické lince 800 400 500.


 

Datum: 14.5.2018
Organizace: MND a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích