Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

MND patří mezi nejférovější dodavatele energií pro rok 2018

Společnost MND a.s. se letos již druhým rokem po sobě umístila na první příčce v průzkumu Nejférovější dodavatel energií, za kterým stojí srovnávací portál srovnám.cz patřící do sítě Tiscali.Průzkum hodnotil celkem 21 dodavatelů, kteří mají minimálně 10 000 zákazníků. Vyhodnocováno bylo stejně jako loni 10 kritérií, mezi které patřila srozumitelnost smluv, bezplatnost zákaznické linky či přihlášení dodavatele k Etickému kodexu, který vydává Energetický regulační úřad. MND se loni umístilo na prvním místě s nejlepším hodnocením. Letos toto první místo sdílí ještě s jedním dodavatelem energií a opětovně tak potvrdilo svůj prozákaznický přístup k zákazníkům.

Portál srovnám.cz nabízí zákazníkům nezávazné a přehledné srovnání nejen cen energií, ale také podmínek, za kterých zákazník danou cenu získá. Upozorňuje tak na kličky a fígle pod čarou v podobě sankcí, smluvních úvazků na několik let a dalších podmínek, kterých si je potřeba při výběru nového dodavatele všímat.

Srovnám.cz se každoročním opakováním průzkumu snaží přispět k větší přehlednosti a transparentnosti jednotlivých nabídek na trhu s energiemi.

Z výsledku průzkumu máme v MND radost a budeme i nadále pokračovat v poskytování dlouhodobě výhodných cen energií za férových podmínek.

více informací o průzkumu portálu srovnám.cz

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND

 
 
Reklama