Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Archiv článků autora: Mgr. Ivana Klobušníková


21.1.2011
Energy Centre České Budějovice, Mgr. Ivana Klobušníková

Energy Centre České Budějovice (ECČB) pořádá v březnu a dubnu 2011 3. základní vzdělávací kurz pro energetické poradce. Kurz je pro účastníky bezplatný, projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Účastníci kurzu budou podrobně seznámeni s tématy týkajícími se úspor energií, energetiky staveb, nízkoenergetických a pasivních domů, vytápění, větrání, ale i obnovitelných zdrojů energie a dotací.

13.5.2005
Mgr. Ivana Klobušníková, Energy Centre České Budějovice

Návštěvníci výstavy Hobby 2005 v Českých Budějovicích jsou srdečně zváni na semináře a prezentace a budou moci bezplatně využít poradenské služby na dvou stáncích Energy Centre České Budějovice (ECČB), kde kromě konzultací týkajících se např. stavby a rekonstrukce domů, vytápění, obnovitelných zdrojů energie, úspor energií v domácnostech atd. všichni zájemci obdrží publikace a brožury s potřebnými informacemi.

10.4.2004
Mgr. Ivana Klobušníková, Energy Centre České Budějovice

První týden v březnu 2004 se ve Welsu ve spolkové zemi Horní Rakousko uskutečnila mezinárodní Konference o peletách, která byla součástí třídenního setkání odborníků s názvem World Sustainable Energy Days. 
 
Reklama