Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Archiv článků autora: Ing. Dana Česká


17.5.2015
Ing. Dana Česká, redakce

Růst českého stavebnictví v roce 2015 potvrzují ředitelé všech analyzovaných segmentů stavebních firem. Porostou i tržby stavebních firem a vysoká je také jejich sebedůvěra. Vzrostlo rovněž vytížení kapacit stavebních společností, a ve srovnání s druhými čtvrtletími předchozích let, je rekordní. Naopak podíl ztrátových nebo neziskových zakázek v zásobnících práce klesá.

16.5.2015
Ing. Dana Česká, redakce

Poskytneme Vám aktuální databázi informací o cenách většiny dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Analyzujeme nejen ceny, ale také obchodní podmínky všech dodavatelů. Je možno objednat různé varianty exportů ceníků a změn.

7.6.2014
Ing. Dana Česká, redakce

Předmětem rekonstrukce ČS Bruska – 2. část byla kompletní výměna technologického zařízení čerpací stanice a rekonstrukce stavebních konstrukcí budovy. Nové řešení lépe odpovídá současným potřebám vody a umožňuje větší variabilitu v systému dopravy vody pražského vodovodu.

31.5.2014
Ing. Dana Česká, redakce

Na základě kvartální analýzy by se mělo stavebnictví odrazit od pomyslného dna a mělo by vzrůst o 0,7 %. V příštím roce by to mělo být o dalších 2,9 %. Řekl na setkání lídrů českého stavebnictví Jiří Vacek, ředitel CEEC Research. 
 
Reklama