Negativní vliv elektromagnetického záření z domácích elektrospotřebičů a elektrických rozvodů do dnešního dne nebyl prokázán. Přesto je určitá opatrnost na místě.
Srdečně Vás zveme na seminář věnovaný střechám, zateplení a fasádám. S odbornou přednáškou o poruchách střech šikmých i plochých. Jejich příčiny i prevence. Seminář se uskuteční 27. 4. v Praze.
THERMO|SOLARU sa po zavedení poukážok zvýšil predaj slnečných kolektorov. Poukážky na podporu zariadení na výrobu energií z obnoviteľných zdrojov energií (OZE) rozbehli predaj najväčšieho domáceho výrobcu slnečných kolektorov, firmy THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., na slovenskom trhu.
Vodovodní baterie nové generace s nejnovější verzí kartuše Ideal Standard nabízejí mimořádnou životnost, významné úspory v dlouhodobém horizontu i výrazně kratší dobu montáže.
Hlavním partnerem veletrhu ELF 2017 se stala společnost ASSA ABLOY, která v ČR vlastní a vyrábí i tradiční českou značku FAB. Veletrh se uskuteční od 19. do 21. května 2017 v pražském hotelu Diplomat.
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR nabízí členům CTI ČR účast na projektu PročByNe? Projekt nabízí mladým lidem a studentům stáže se zajímavým zaměřením.
Energy Centre České Budějovice pořádá ve dnech 27. a 28. dubna 2017 v sídle společnosti E.ON v Českých Budějovicích dvoudenní kurz Energetický specialista s oprávněním ke zpracování „PENB“.
Firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálního větracího systému inVENTer® spolupracuje s mnoha zajímavými a ve svém oboru velmi úspěšnými firmami.
Zveme Vás na poslední Trénink pro řemeslníky Saint - Gobain, který proběhne v Praze na Výstavišti Holešovice, Křižíkův pavilon, Výstaviště 67, Praha 7, 20. dubna 2017 od 8:30 hodin.
Český Siemens připravil nový web a publikaci, které se věnují tematice chytrých měst. Firma v nich představuje svá nejnovější řešení a technologie, díky kterým lze významně zefektivnit chod obcí a měst.
10.5. Praha - školení pro autorizaci ČKAIT na požární bezpečnost staveb: konstrukce z požárního hlediska, teorie požárů, chování materiálů při požáru, požárně bezpečnostní zařízení, únikové cesty atd.
Připravili jsme pro Vás kalkulátor, který po zadání několika základních údajů pomůže spočítat vhodnou velikost podzemní nádrže na dešťovou vodu, kterou dále můžete využívat na zahradě i v domácnosti.
V otopné soustavě může být i několik stovek litrů vody. Při zahřátí potřebuje voda o to větší objem. Aby nenastala katastrofa v podobě povolení spojů v soustavě, je nutné na soustavu instalovat zabezpečovací prvky.
Na semináři se podrobně se seznámíte s problematikou energetické náročnosti větrání a chlazení průmyslových objektů, s platnými hygienickými předpisy, variantami technických řešení, ekodesign. Podělíme se o praktické zkušenosti z provozu.
K 25. působení dceřiné společnosti Vaillant na českém trhu jsme v termínu 1.4. - 15.5.2017 připravili speciální akci na tepelná čerpadla flexoTHERM a flexoCOMPACT exclusive.
Rada České televize vybere do druhého kola pět ze 12 uchazečů o místo generálního ředitele ČT. Ti budou 26. dubna osobně prezentovat své záměry a následně z nich radní vyberou nového šéfa veřejnoprávní firmy.
Rádi bychom Vám představili první realizaci čistírny odpadních vod HiPAF s technologií SAF v České Republice. Jedná se o obec Dřínov (okres Mělník). ČOV je navržena pro 620 EO.
UNECOL - Popřední evropský výrobce lepidel pro průmysl, instalatéry a domácnosti. Lepidlo NEW AGE - lepidlo spojování PVC a HT. Lepidlo vhodné zejména na spojování potrubí a tvarovek z tvrzeného PVC.
Čtvrtý březnový týden hostilo brněnské výstaviště veletrh AMPER. Nechyběla ani česká společnost Solight Holding s.r.o., která tu kromě svých novinek představila i nový inovativní designový stánek.
Zaplavování pravidelně znehodnocuje památkovou zónu a dalších části Ďáblic. Cílem besedy jsou možnosti řešení. Úvodní slovo pronese: RNDr. Jana Plamínková, radní hlavního města Prahy.
Po skončení topné sezóny se doporučuje nastavit termostatickou hlavici na nejvyšší stupeň (úplné otevření ventilu). Snižuje se takto opotřebení ventilu a tím se prodlužuje jeho životnost.