Majitelé zastaralých kotlů na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy budou muset tyto kotle nahradit moderními ekologickými kotli do září příštího roku. Začít s výměnou by však měli už nyní.
Ve Velkém zrcadlovém sále MŠMT v Praze proběhlo slavnostní ocenění nejlepších žáků elektrotechnických škol, certifikovaných pro energetiku, sdružených v Českém svazu zaměstnavatelů v energetice (ČSZE). Žáky nominovala každá ze čtrnácti středních škol na základě interních kritérií, jímž je například jejich úspěšné zastupování školy v odborné soutěži.