Hlasování čtenářů v soutěži Zlatý@TZB-info 2011 o nejlepší firemní internetové stránky z oboru TZB, stavebnictví a úspor energie

Datum: 27.10.2011  |  Autor: redakce

Až do čtvrtka 17.11.2011 máte možnost vybírat z firemních webových stránek přihlášených do soutěže ty, které podle Vás mají nejlepší obsah, nejlepší strukturu, nejvíce se Vám líbí. Děkujeme za Váš hlas. Pro tři hlasující vylosované čtenáře máme připraveny dárkové balíčky.

Soutěž o nejlepší internetové stránky

V soutěži budou udělena tři ocenění Zlatý@TZB-info těm stránkám, které dostanou při hlasování největší počet hlasů. Přihlašovatel bude odměněn diplomem a pohárem.

Ocenění udělují přihlašovateli vítězných stránek zástupci pořadatelů při slavnostním vyhlášení soutěže v rámci veletrhu Aqua-therm Praha 2011.

Výsledky soutěže budou publikovány na portálu TZB-info.

Pro 3 vítězné weby je připravena prémie - umístění odkazu na vítězné www stránky ve speciálním okně na titulní straně TZB-info po celý rok 2012.

Plné znění podmínek soutěže


Seznam přihlášených internetových stránek

Do soutěže přihlásilo své stránky celkem 30 firem. Zde si můžete prohlédnout přihlášené stránky (kliknutím na obrázek nebo adresu si stránky otevřete).


www.alfea.cz

www.asio.cz

www.asting.cz

www.baumit.cz

www.baxi.cz

www.brilon.cz

www.buderus.cz

cz.danfoss.com

domy.atrea.cz

www.fermacell.cz

www.fv-plast.cz

www.geminox.cz

g-term.hennlich.cz

www.heluz.cz

www.ivarcs.cz

www.junkers.cz

www.kmbeta.cz

www.multivac.cz

www.protherm.cz

www.quantumas.cz

www.schiedel.cz

www.slavona.cz

www.stiebel-eltron.cz

www.thermwet.cz

www.top-topeni.cz

www.varisol.cz

www.viadrus.cz

www.viessmann.cz

www.wilo.cz

www.ytong.cz

Hlasování o "Zlatý@TZB-info" bylo ukončeno

 

Hodnotit:  

Datum: 27.10.2011
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Brně se budou montovat díly do kosmických raket, hala již stojíStavby z přírodních materiálů představila konference se zahraniční účastíKärcher se stal reklamním partnerem nového filmu „Mission: Impossible - Fallout"Hliníkové žlaby SATJAM nyní ke střeše ZDARMA