O novinkách Aqua-Thermu Praha 2016 již od zítřka na FOR Therm

Datum: 14.9.2015  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní článek

Během pořádání stavebního veletrhu For Arch ve dnech 15. – 19. září Vám bude obchodní tým veletrhu Aqua-Therm Praha plně k dispozici na našem infostánku v hale 4 č. 4B9. Rádi Vám zodpovíme otázky ohledně březnového veletrhu, doprovodného programu i možností prezentace.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Novinka v ČR - možnost zajímavé komunikace návštěvník - vystavovatel

Jednou z hlavních novinek pro ročník 2016 bude osobní výměna kontaktu mezi odborným návštěvníkem a personálem našich vystavovatelů prostřednictvím osobní visačky návštěvníka s QR kódem a s pomocí vlastních "chytrých" telefonů.
„Důležitou změnou, kterou jsme zavedli v roce 2014, byla elektronická registrace návštěvníků, na jejímž základě byl a i nyní bude vstup opět zdarma.“ vysvětluje Mgr. Michal Drážďanský. „Tuto službu jsme pro rok 2016 rozšířili o zajímavou novinku, kdy na základě této registrace každý návštěvník získá visačku s QR kódem. Díky tomu si vystavovatel a návštěvník budou moci snadno vyměnit kontakty na sebe a dále spolu obchodně komunikovat. Jde o z naší strany experiment, kdy vůbec jako první pořadatel velké výstavy v Evropě dáváme toto vystavovatelům k dispozici. K tomuto rozhodnutí jsme dospěli na základě přesvědčení, že základní data o návštěvnících z našeho veletrhu nepatří nám, jako pořadateli výstavy, ale naopak vystavovatelům.

Vystavovatelé Aqua-Thermu obsadí všechny 4 hlavní haly Pražského výstavního areálu

Oproti minulému ročníku, který se v obnovené podobě konal poprvé v roce 2014, jsme nyní přesně půl roku před zahájením výstavy a téměř 2 měsíce před uzávěrkou zaznamenali nárůst obsazené plochy o 12,5 %, a to vše za účasti všech rozhodujících firem z oborů. Plánované výstavní plochy jsou již z 90% obsazeny. Vystavovatelé obsadí všechny 4 hlavní haly výstaviště v Letňanech, které budou opět rozděleny dle nomenklatur na sekci vytápění, klimatizace a vzduchotechniky, měření a regulace a sanitární techniky.

Výsledek ve formě jmenovitého seznamu, který budeme nadále aktualizovat, můžete již dnes vidět na titulní webové stránce veletrhu www.aquatherm-praha.com.

Oficiální uzávěrka přihlášek proběhne 31. října 2015.


Mgr. Michal Drážďanský, jednatel MDL Expo, s.r.o.

„Uzávěrky veletrhů nechávají obvykle marketingová oddělení firem v klidu v duchu hesla místo pro platícího klienta se vždy najde. Ale je třeba připomenout, že nelze později počítat s nějakou zajímavou plochou ani s možností výběru,“ vysvětluje Mgr. Michal Drážďanský.

Z důvodu vyššího zájmu jsme připraveni okamžitě jednat se všemi zájemci o podmínkách jejich účasti již nad hotovými plány výstavních ploch. „Jsem přesvědčen, že pro vážné zájemce vytvoříme co nejuspokojivější podmínky pro umístění jejich expozice i samotnou účast“, doplňuje Drážďanský.

Co nového přinese veletrh Aquatherm Praha 2016 návštěvníkům a vystavovatelům?

Na skutečnou odpověď si budeme muset počkat do března příštího roku, správná doba na bilancování je až ve chvíli, kdy se zavřou veletržní brány. Ale již teď lze mluvit o nejlepších předpokladech pro úspěch: po dvouleté přestávce zde opět návštěvníci na jednom místě naleznou nejžhavější novinky z oboru TZB, které se velmi rychle a dynamicky vyvíjí. Výrobci i spotřebitelé se dnes musí denně přizpůsobovat novým požadavkům neustále se měnících norem a tomu musí odpovídat i nabídka produktů. Na rok 2016 je těchto změn a novinek požehnaně.

Doprovodný program Aquathermu 2016 s ústředním tématem plísní

„Doprovodná konference veletrhu bude poprvé sjednocena a celý program bude probíhat v nově vybudovaném Kongresovém sálu výstaviště PVA EXPO PRAHA. Jedno ze zajímavých témat doprovodného programu, které bych upřednostnil, je problematika tvorby nebezpečných plísní v obytných budovách.
Zajímavá budou ale i další doprovodná témata, mezi která budou patřit právní problematika místních samospráv, čerpání dotací, témata ekodesignu a řada dalších. V neposlední řadě k doprovodnému programu bude patřit i jednání se zástupci Evropské komise, kteří mají zájem na Aqua-Therm přijet a na fórech připravovaných organizátory výstavy vystoupit.“
uzavírá rozhovor Mgr. Michal Drážďanský.
Itinerář konference bude v nejbližší době k dispozici na webu veletrhu Aquaterm Praha.

 

Datum: 14.9.2015
Organizace: MDL Expo, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabelyV Brně se budou montovat díly do kosmických raket, hala již stojíStavby z přírodních materiálů představila konference se zahraniční účastí