Odbornou konferenci veletrhu Voda-klima-vytápění zaštítí Společnost pro techniku prostředí

Datum: 12.3.2013  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Veletrh Voda-klima-vytápění, který v listopadovém termínu nahradí veletrh Aqua-therm Praha, doprovodí odborná konference, jejímž garantem bude Společnost pro techniku prostředí.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz

I když do veletrhu, který proběhne od 19. do 22. 11. na výstavišti PVA Expo Letňany zbývá ještě půl roku, už teď je jisté, že na přetřes přijdou vedle vývoje v oblasti domů z téměř nulovou spotřebou energie ohlasy červnového REHVA kongresu Clima 2013, který letos pořádá Společnost pro techniku prostředí a GUARANT International v Praze.

Veletrh Voda-klima-vytápění organizuje dlouholetý pořadatel veletrhu Aqua-therm, agentura Progres Partners Advertising, poté co se nedohodla na pokračování licence k užívání značky Aqua-therm s rakouskou veletržní správou Reed Exhibitions.
VODA-KLIMA-VYTÁPĚNÍ proběhne společně s tematicky spřízněnými veletrhy For Electron, For Energo a For Automation, které bude možné navštívit společně s VKV na jednu vstupenku. K tradičním více než 25 000 lidí, kteří v listopadu vyráželi na výstaviště, tak letos přibude dalších 15 000 návštěvníků.

Organizátoři se také snaží výrazně posílit odborný charakter akce a přivést vedle obchodníků na výstaviště projektanty, architekty, zástupce montážních firem, techniky a další profesionály z oblasti TZB. S tím souvisí i zkrácení akce o jeden den. „Dlouhodobou praxí se potvrdilo, že odborníci si najdou cestu na veletrh spíše v týdnu, o víkendu se chtějí věnovat koníčkům a rodině. Proto jsme veletrh zkrátili o den, bude trvat pouze do pátku. Firmám se tak navíc výrazně sníží náklady na účast,“ vysvětluje další novinku František Kočí.
Všechny novinky a informace o veletrhu jsou průběžně zveřejňovány na webových stránkách www.voda-klima-vytapeni.cz.


 

Datum: 12.3.2013
Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Tabulky a výpočty
 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro