TZB-info na seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik

Datum: 18.10.2010  |  Autor: redakce

Portál TZB-info byl zařazen na seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice. Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik slouží k hodnocení výsledků výzkumu a vývoje, které jsou vykazovány jako články v odborném periodiku.

Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR zahrnuje periodika, která nemají přidělen indikátor databáze WoS společnosti Thomson Scientific Impact Factor, ale splňují náročná kritéria pro zařazení na seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik. Mezi tato kritéria patří recenzování odborných prací nezávislými oponenty, určený rozsah odborných článků v celém obsahu média atd.

Hodnocení vědecké činnosti se řídí "metodikou hodnocení výsledků výzkumných organizací a hodnocení výsledků ukončených programů (platné pro léta 2010 a 2011)" (Metodika).

Bodové hodnocení jednotlivých druhů výsledků viz následující tabulku: Tabulka

Kompletní seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik ZDE nebo na www.vyzkum.cz

 

Hodnotit:  

Datum: 18.10.2010
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDalší plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavběDvoupatrový hausbót: Dům na vodě poskytuje komfortní bydleníS cihlou Heluz Family 2in1 s integrovanou izolací protopíte méněChcete komfort i během horkého léta? Využijte modul CoolBreeze