Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Luxusní sanitární kontejnery

Pražská KOMA Rent (sestra společnosti KOMA Modular) začala pronajímat VIP sanitární moduly. Elegantní design, luxusní provedení a kvalitní zpracování zajišťuje vysoký uživatelský komfort.

Některé příležitosti si žádají vysoký komfort. KOMA Rent nabízí nově k pronájmu také V.I.P. sanitární kon­tej­ner pro pořá­dá­ní firem­ní akci, slav­nos­tí, kon­cer­tů, sva­teb či jiných udá­los­tí.

Kontejner je v moder­ním desig­nu a nabí­zí prostorný interiér. Lze jej pro­najmout i s fekál­ním tan­kem a schůd­ky. Při objednávce dostanete ALL in 1 včetně spotřebního materiálu, závozu a odvozu. Modul stačí připojit na vodu. Velikost kontejneru je 3 x 6 m, uvnitř najdete bodová svítidla, topidlo, ohřívač vody, ventilátor, vysoušeč rukou, podsvícené zrcadlo, MP3 přehrávač a další vybavení.


KOMA MODULAR s.r.o.
logo KOMA MODULAR s.r.o.

Pomůžeme Vám vybudovat rychle, cenově výhodně a kvalitně kanceláře, prodejny, ubytovny, hotely, restaurace, školy, mateřské školky, bytové domy, komunální výstavbu, šatny, domovy důchodců, studentské koleje apod. Stavíme systémem prostorové modulace, která ...

 
 
Reklama