Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Sportovní hala - Nová Bělá

FEMONT OPAVA s.r.o. má ve svém celkovém portfoliu všech halových objektů také výrobu a montáž sportovních hal.

Sportovní haly mají odlišnou stavbu oproti běžným ocelovým halám. Je u nich vždy kladen důraz na co nejvyšší vnitřní rozpon s maximální výškou a to vždy s absolutně volnou vnitřní dispozicí bez dělících a podpěrných konstrukcí. Tyto halové objekty jsou vyráběny z lehkých ocelových profilů v maximální jakosti, tak aby zajistily co nejlepší funkčnost a vzhled výsledné konstrukce.

Dle zadání investora díla můžeme poté nabídnout technické řešení sportovních hal v konstrukčním provedení příhradovém, nebo plnostěnném rámovém, vždy s volnou vnitřní dispozicí, vše je v tomto případě odvislé od konkrétního druhu sportu, pro který by měla sportovní hala sloužit.

Jako jednu z ukázek můžeme aktuálně uvést projekt sportovní haly v Ostravě Nové Bělé, na kterém aktuálně spolupracujeme s generálním dodavatelem stavby BYSTROŇ Group a.s.

Realizace z naší strany zahrnuje výrobu, dodávku a montáž ocelového skeletu sportovní haly a sociálního zázemí, část střešního pláště a kompletní fasádní systém včetně klempířských a zámečnických prvků haly.

Máte-li zájem se o této naši realizaci dozvědět více, sledujte nás zde na našich webových stránkách.
Jsme velice rádi, že můžeme být součástí tohoto projektu.


FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama