Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Město Český Těšín

Sportovní hala - Český Těšín

Ve spolupráci s generálním dodavatelem akce – společností Metrostav a.s., jsme se podíleli na realizaci novostavby díla: Sportovní hala Svojsíkova, nacházející se ve městě Český Těšín.

Realizaci díla z naší strany můžeme rozdělit na dvě části.

První část realizace novostavby zahrnovala výrobu, dodávku a kompletní montáž ocelového skeletu sportovní haly, který byl v tomto případě řešen v ocelovém rámovém provedení o rozměrech 43,8 x 29 m s maximální vnitřní světlou výškou 9,6 m. Součástí naší realizace bylo kompletní provedení stěnového opláštění sportovní haly včetně exteriérových klempířských a zámečnických výrobků, realizace střešního nosného trapézového plechu a interiérové klempířské a zámečnické prvky spojené především s výstavbou vnitřní tribuny pro diváky.

Druhá část obnášela realizaci ocelové nástavby na zděnou část sociálního zázemí haly, která byla opět řešena v ocelovém rámovém provedení. Součástí naší dodávky a montáže u této nástavby bylo kompletní stěnové opláštění z prosvětlovacími panely a provedení klempířských prvků.

Velmi nás těší, že jsme mohli být součástí tohoto stavebního projektu.
Tuto realizaci řadíme do sportovních referencí.

INVESTOR: Český Těšín
ROK REALIZACE: 2018 / 2019
DOBA REALIZACE: 9 měsíců
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 1269 m2

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama