Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nové adsorpční odvlhčovače Dantherm řady AD

Řadu adsorpčních odvlhčovačů Dantherm aktuálně oživili dva nadupaní nováčci s označením AD. Stejně jako jejich předchůdcům, i jim nejsou extrémní podmínky cizí. A nabízí mnohem víc. V čem jsou jiní?

Extrémní podmínky nejsou překážkou

Řada adsorpčních odvlhčovačů AD je od samého počátku převážně určena do prostor, které jakýmkoli způsobem trpí vlhkostí a/nebo vyžadují z jakýchkoli důvodů trvalou regulaci vlhkosti. Pro adsorpční odvlhčovače AD nejsou překážkou ani prostory s extrémními podmínkami, jako jsou teplota či vlhkost. Bez problému tak zvládnou prostředí v teplotním rozsahu -10 až 35°C a vlhkost 0 až 100% RH. Zvláště při specifických potřebách, nejčastěji v průmyslu je schopnost poradit si s extrémními podmínkami a požadavky na teplotu a/nebo vlhkost velkou výhodou. Nebojí se provozu ve výrobnách, sušárnách, vodárnách, skladech, při odstraňování škod a dalších výzev.

Přečtěte si celý článek

PERFEKTUM Group, s.r.o.
logo PERFEKTUM Group, s.r.o.

Jsme oficiálním zastoupením a komunikačním centrem evropských prestižních značek pro odvlhčování, zvlhčování Dantherm, Krüger, Brune. Řídíme vlhkost mikroklima. Zajišťujeme distribuci pro: odvlhčovače, zvlhčovače vzduchu a materiálů, přístroje pro měření, ...

 
 
Reklama