Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Velká cena AOVV za inovativní výrobek roku 2015

Velkou cenu AOVV za inovativní výrobek roku 2015 získalo Tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody TATRAMAT TEC 220/300 TM společnosti STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB uděluje velkou cenu od roku 1998. V roce 2013, v souvislosti s rozšířením asociace o výrobce a obchodní zastoupení, byl nově definován předmět velké ceny, která se uděluje za inovativní výrobek, který má potenciál dobrého obchodního uplatnění (více viz www.aov.cz)

Držitelé VC AOVV za rok 2013 a 2014
  • Velkou cenu AOVV za inovativní výrobek roku 2013 získal produkt Fiber Basalt Plus společnosti Wavin Ekoplastik s.r.o.
  • Velkou cenou AOVV za inovativní výrobek v oboru vytápění za rok 2014 byla oceněna kogenerační jednotka na zemní plyn pro výrobu tepelné a elektrické energie ecoPOWER 20.0 společnosti Vaillant Group Czech s.r.o.
  • Velkou cenu AOVV za inovativní výrobek v oboru sanity za rok 2014 získal výrobek firmy SANITEC, s.r.o. - závěsné keramické WC značky KERAMAG, série ICON –Rimfree.

Velká cena AOVV za inovativní výrobek roku 2015

Tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody TATRAMAT TEC 220/300 TM společnosti STIEBEL ELTRON spol. s r.o.
Ohřev pomocí tepelného čerpadla je více než třikrát levnější oproti tradičnímu ohřevu v elektrickém zásobníku či průtokovému ohřívači a o více než polovinu levnější oproti ohřevu teplé užitkové vody v plynovém zásobníku.
Více o tepelných čerpadlech STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Ocenění společnosti STIEBEL ELTRON spol. s r.o. bylo slavnostně předáno na veletrhu AQUA – THERM Praha.


Předání ocenění společnosti STIEBEL ELTRON spol. s r.o.
ASOCIACE OBCHODU VODA - TOPENÍ z.s.
logo ASOCIACE OBCHODU VODA - TOPENÍ z.s.

ASOCIACE OBCHODU VODA – TOPENÍ z.s. je sdružení odborných velkoobchodů v oblasti technických zařízení budov, respektujících zájmy zákazníků, garantujících kvalitu prodávaných výrobků a odbornost vlastního personálu.

 
 
Reklama