Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Natloukací kovové hmoždinky do sádrokartonu

Sádrokarton je skvělý pro stavění – je lehký, čistý, dobře se s ním dělá a hlavně je levný. S jeho nízkou hmotností souvisí jeho malá tloušťka. Když chcete zavěsit rámeček s fotkou, je vše v pořádku.

Problémy nastanou až ve chvíli, když chcete pověsit televizor nebo těžší lustr.

Na trhu existuje velké množství různých hmoždinek, každá je dobrá na něco jiného a je vyrobena z jiného materiálu. Proto je vždy dobré si před samotnou instalací dobře promyslet, co jdete dělat a jak toho chcete dosáhnout, abyste nezůstali stát uprostřed rozvrtané místnosti.

My Vám nabízíme kovové hmoždinky z pozinkované oceli. Užitečné zatížení těchto hmoždinek je 300N (30kg), což postačuje téměř pro vše, co potřebujete zavěsit. Používají se pro šroubky o průměru 3,5mm až 4,5mm a délky 60mm při XL velikosti, a průměr 3,5mm až 4,5mm a délky 35mm pro velikost L. Co se týče maximální tloušťky sádrokartonu je to 12mm pro L velikost a 24mm pro XL velikost.

 Hmoždinka Gips-Fixx L
Hmoždinka Gips-Fixx L
Hmoždinka Gips-Fixx XL
Hmoždinka Gips-Fixx XL
Balení1ks1ks
Rozměr10x30mm17x45mm
Podkladsádrokartonsádrokarton
Složeníbez šroubkubez šroubku
Funkcenatloukacínatloukací
Cena3,62 Kč7,06 Kč
ALLMEDIA spol. s r.o. organizační složka
logo ALLMEDIA spol. s r.o. organizační složka

Obchodní společnost založená v roce 1990 dodává na český trh produkty z oblasti stavebnictví (kotevní technika, stavební materiál a chemii, kvalitní stroje, nástroje a nářadí) pro obchodní, stavební a strojírenské firmy, kovovýrobu a řemeslníky.

 
 
Reklama