Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Tepelné čerpadlo s frekvenčním měničem/inverterem.

Tepelná čerpadla AC Heating || Nejvyšší čas změnit způsob vytápění na bezobslužný, ekologický a přitom levný - tepelné čerpadlo s frekvenčním měničem/inverterem.

Už Vás nebaví chodit přikládat, připravovat dříví na další sezónu nebo manipulovat s uhlím a popelem? Máte dost zbytečně vysokých faktur za elektřinu nebo plyn?

Máme zde pro Vás snadné řešení: Velmi rádi pro Vás zpracujeme návrh řešení vytápění moderním tepelným čerpadlem AC Heating, které je vybaveno jedinečnou a zároveň špičkovou technologií řízení výkonu - frekvenčním měničem.

Pomocí této pokrokové technologie se dosahuje výrazně nadstandardních parametrů v oblasti účinnosti, životnosti ale i hlučnosti tepelného čerpadla oproti konvenčním typům s konstantními otáčkami kompresoru (fix-speed systém).

Obraťte se na naši firmu přímo nebo pomocí webových stránek. Pracovníci našeho týmu se Vám budou velmi rádi věnovat:
Uvidíte, že náš rozpočet na montáž tepelného čerpadla AC Heating Vás velmi mile překvapí, stejně jako osobní návštěva, při které s Vámi důkladně prokonzultujeme Vaši situaci a navrhneme konkrétní řešení i podmínky pro Váš případ.

Za tým AC Heating srdečně zdraví a zároveň děkuje za Váš zájem
Ing. Lubomír Kuchynka

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama