Důležité sdělení vystavovatelům veletrhu Aqua-therm o nekalých praktikách firmy Expo Guide

Datum: 27.5.2008  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.

Opět se na našem veletržním trhu objevila firma, která chce těžit z nepozornosti a důvěřivosti vystavovatelů. Po vzoru rakouské firmy Construct Data Verlag AG, která do loňského roku za nepřiměřenou cenu nabízela zveřejnění firemních údajů v katalogu FAIR Guide, se nyní objevila firma Expo Guide z Mexika (?!), která rovněž za nehorázných podmínek nabízí zápis do svého stejnojmenného internetového katalogu www.expo-guide.com.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz

To, že dikce akvizičního dopisu a úprava objednávkového formuláře se nápadně podobá dokumentům firmy Construct Data Verlag je jistě jen náhoda.

Nejhorší na celé věci však je - a zde prosím čtěte pozorně - že objednávkový formulář na zápis do katalogu se na první pohled tváří jako by byl poslán námi, tedy pořadatelem veletrhu. Samozřejmě my s nekalými praktikami firmy Expo Guide nemáme nic společného, firmu neznáme a jak všichni naši vystavovatelé vědí, na zápisy do katalogu veletrhu používáme vlastní formuláře.

Než něco podepíšete, dávejte si, prosím, pozor.

 

Hodnotit:  

Datum: 27.5.2008
Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSuché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchuPovrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy ClassicVýstavba průmyslových objektů je na vzestupu, jejich návrh si zaslouží architekta