Důležité sdělení vystavovatelům veletrhu Aqua-therm o nekalých praktikách firmy Expo Guide

Datum: 27.5.2008  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.

Opět se na našem veletržním trhu objevila firma, která chce těžit z nepozornosti a důvěřivosti vystavovatelů. Po vzoru rakouské firmy Construct Data Verlag AG, která do loňského roku za nepřiměřenou cenu nabízela zveřejnění firemních údajů v katalogu FAIR Guide, se nyní objevila firma Expo Guide z Mexika (?!), která rovněž za nehorázných podmínek nabízí zápis do svého stejnojmenného internetového katalogu www.expo-guide.com.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz

To, že dikce akvizičního dopisu a úprava objednávkového formuláře se nápadně podobá dokumentům firmy Construct Data Verlag je jistě jen náhoda.

Nejhorší na celé věci však je - a zde prosím čtěte pozorně - že objednávkový formulář na zápis do katalogu se na první pohled tváří jako by byl poslán námi, tedy pořadatelem veletrhu. Samozřejmě my s nekalými praktikami firmy Expo Guide nemáme nic společného, firmu neznáme a jak všichni naši vystavovatelé vědí, na zápisy do katalogu veletrhu používáme vlastní formuláře.

Než něco podepíšete, dávejte si, prosím, pozor.

 

Hodnotit:  

Datum: 27.5.2008
Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec přízniváOprava čeká Karlův most a dalších 29 mostů ve špatném stavuDlouhodobě nejlepší investice je nemovitost