Výpočtový program na tepelné ztráty od Pražské energetiky, a.s.

Datum: 24.7.2003  |  Autor: Jiří Sommer  |  Firemní článek

Pražská energetika, a.s. nabízí na svých internetových stránkách výpočtový program na určení tepelných ztrát objektu. Program je určený široké veřejnosti a formou svého zpracování je ideální pro amatérské, ale i téměř profesionální využití.

Jsou-li k dispozici technické údaje o jednotlivých stavebních konstrukcích objektu, zadává uživatel tyto údaje do předvyplněného dotazníku, který automaticky dopočítává tepelné propustnosti jednotlivých stavebních konstrukcí.

Nemá-li uživatel potřebné konkrétní informace o stavebních konstrukcích objektu, může využít nabídky programu a zadávat pouze orientační rok výstavby (pro činžovní domy) a program automaticky zvolí skladbu stavebních konstrukcí v té době obvyklou, které přiřadí správné hodnoty tepelných propustností.

Pomocí tohoto programu si zájemce jednoduše, rychle a zdarma zjistí velmi přesný odhad tepelné ztráty svého bytu nebo domu a může se začít zajímat o topný zdroj a jeho potřebný výkon.

Součástí tohoto programu je i automatický návrh potřebného příkonu (výkonu) např. elektrokotle nebo akumulačních kamen a dokonce i nabídka zcela konkrétního typu akumulačních kamen za velmi výhodné ceny zajištěné Pražskou energetikou, a.s.

 

Datum: 24.7.2003
Autor: Jiří SommerSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (3 příspěvky, poslední 16.02.2010 13:38)


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou