Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Buďte i vy součástí konference Hotelové wellness & SPA!

Zaměstnanci ve wellness jsou klíčovým prvkem vedoucím k úspěchu provozu. Další ročník odborného setkání Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA se letos bude konat dne 18. září 2019 v konferenčním sále výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Wellness a jeho lidé – jak vybudovat stabilní wellness tým

Konference se věnuje problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem provozovatelů z ČR i ze světa, představí zajímavé osobnosti v tomto oboru a připraví prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky. Téma je více než žhavé a řeší se na všech úrovních wellness provozů.

Konference se koná při probíhajícím veletrhu FOR ARCH, jehož součástí je také veletrh Bazény Sauny & SPA. Tato konference je již čtvrtým rokem jedinou odbornou profesionální konferencí a místem setkávání odborníků z oboru hotelového wellness a SPA v rámci České republiky.

Více informací a přihláška na spakonference.rain.cz

ABF, a.s.
logo ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se naše veletrhy staly místem pro ...