Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přípravy stánku TZB-info na veletrh For Arch jsou v plném proudu

Datum: 17.9.2018 21:22  |  Autor: redakce

Pro letošní veletrh FOR ARCH jsme připravili několik zajímavých novinek.

Od pondělí do pátku se na našem stánku konají rozhovory, které můžete sledovat v přímém přenosu na nové titulní straně portálu TZB-info. Dnes probíhaly kamerové zkoušky a testy vysílání.

Druhou novinkou je výtvarné pojetí našeho stánku, o které se zasloužil šéfredaktor portálu ESTAV.cz, Ing. arch. Oldřich Rejl. Přijďte se přesvědčit a pobavit.Těšíme se na Vaši návštěvu,
Vaše redakce portálů TZB-info a ESTAV.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Rozhovor: Řemeslo dětem – malí kutilové na velkém veletrhu

16.12.2018 | redakce
Projekt Kutil Junior - Šikovné děti vznikl s cílem organizovat kroužky kutilství pro děti přímo v jejich škole z důvodu značného nedostatku technicky zaměřených kroužků ve školách. O akci Řemeslo dětem a dalších akcích redakci portálu ESTAV.cz vyprávěla Šárka Poláčková, zakladatelka projektu Kutil Junior - Šikovné děti.

Živé vysílání TZB-info a ESTAV.cz z FOR ARCH 2018 – záznam rozhovorů

23.9.2018 | redakce
U mikrofonu redaktorů TZB-info a ESTAV.cz se vystřídala řada zajímavých hostů a natočili jsme 50 rozhovorů o novinkách pro novostavby i rekonstrukce, v oknech, tepelných čerpadlech, kotlích, chytrých instalacích, interiéru, dotacích, o prodeji nemovitosti, smlouvách o dílo, nové legislativě...

FOR ARCH 2018 skončil, jakým tématům se věnoval letos?

23.9.2018 | redakce
Letošní FOR ARCH skončil. Během veletrhu se debatovalo o řadě témat, dnes vypíchneme požární prevenci, Feng shui a design interiéru, kotlíkové dotace, ceny energií nebo zdravotní rizika azbestu.

Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018

21.9.2018 | redakce
Pátek na veletrhu FOR ARCH byl opět plný zajímavých hostů jak v online rozhovoru, tak u nás na stánku. Opět jsme pořádali právní poradnu a k tomu se podívali blíže na zařízení pro chytré domy.

Vyhlášeny nejlepší exponáty veletrhu FOR ARCH 2018. Které to jsou?

20.9.2018 | redakce
Novinek je na veletrhu spoustu, které jsou podle odborné poroty nejlepší? A jaké jsou první dojmy z odborné konference Požární bezpečnost staveb?

Témata 2019

Tabulky a výpočty