Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Grand Prix pro nejlepší exponáty veletrhu For Arch 2014

Na slavnostním galavečeru veletrhu For Arch 2014 v Národním domě na Vinohradech v Praze byly ve středu uděleny Grand Prix za nejlepší exponáty představené na veletrhu. Porota udělila celkem osm hlavních cen výrobkům ze všech oborů, které jsou na veletrhu zastoupeny. V článku přinášíme fotogalerii oceněných produktů.

Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda Easy Master IndoorSplit
Velmi perspektivní výrobek společnosti Master Therm tepelná čerpadla s.r.o. reprezentuje netradiční koncepci tepelných čerpadel vzduch-voda s dělenou (split) konstrukcí pro vnitřní instalaci.

Stiebel Eltron spol. s r.o.

Tepelné čerpadlo země-voda WPC 04-13/ WPC 04-13 cool
Komfortní, designové, do detailu propracované řešení tepelného čerpadla země-voda pro vytápění a přípravu teplé vody dosahující vysoký topný faktor. Je velmi vhodné pro instalaci v interiéru a na místech s omezeným prostorem i pro domy s nízkou potřebou energie.

Tepelné čerpadlo země-voda WPC 04-13/ WPC 04-13 cool


Tepelné čerpadlo vzduch-voda Easy Master IndoorSplit

Velux Česká republika, s.r.o.

Dálkově ovládané střešní okno VELUX INTEGRA
Technologicky ojedinělé řešení chytrého dotykového ovládání střešního okna přispívá ke zvýšení kvality vnitřního prostředí a ke snížení energetické náročnosti.

Euro Výtahy s.r.o.

Osobní výtah s bezbariérovými dveřmi 6ADC
Moderní konstrukce z vysoce odolných materiálů s unikátní konstrukcí segmentovaných dveří umožňující použití pro osoby se sníženou pohyblivostí v omezeném stavebním prostoru.

Osobní výtah s bezbariérovými dveřmi 6ADC


Dálkově ovládané střešní okno VELUX INTEGRA


Berndorf Bäderbau s.r.o.

BERNDORF STREAM PROFI – zařízení zejména pro kondiční plavání
Unikátní řešení výkonného regulovatelného protiproudého zařízení zajišťuje využití pro účely zdravotní, rekreační i pro vrcholové sportovce.

Bazénplast – Hlubuček Zbyněk

Řízení čistíren odpadních vod s možností dálkového monitorování a programování
Pokročilý systém vzdáleného monitorování a řízení čistíren odpadních vod na různých úrovních uživatelského přístupu.

BERNDORF STREAM PROFI – zařízení zejména pro kondiční plaváníŘízení čistíren odpadních vod s možností dálkového monitorování a programováníAttack s.r.o.

Kombinovaný kotel na tuhá paliva a pelety ATTACK WOOD & PELLET
Progresivní koncepce konstrukce ekologického kombinovaného teplovodního kotle na tuhá paliva a pelety, jehož předností je i rozsáhlá servisní síť.

Popp s.r.o.

Systém p control
Mobilní aplikace umožňuje zcela novým způsobem ovládání bezkolejového zastřešení bazénu nebo terasy, které je napájeno solární energií. Pohon tohoto systému je integrovaný v konstrukci bez viditelných částí.

Kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET


Systém p control


 
 
Reklama